Stefaniya K.• 29 мая 2023

Гарні новини на добраніч )))

гарні новини Є!на 28 травня
👉🏻росіяни знову напали на росію. РДК і «Легіон Свобода Росії» двічі за тиждень публічно обісцяли армію лаптів, показавши, наскільки нікчемні їхні потуги, коли треба оборонятися. Нє, насправді лапті старалися, наприклад, спробували вбивати диверсантів падаючими з неба вертушками. Правда після першої вертушки цей креатив і закінчився, бо закінчилися вертольоти влучати по цілях російська авіація може тільки якщо це житлові будинки. У тому числі й російські
До речі, ви помітили реакцію мирняка? Якщо наші ще вчора мирні жителі у перші ж дні повномасштабного кинулися збивати дрони консервами і рушницями, і утягнули по хазяйству не один бетер і танк, мирна русня в паніці ховалася в підвалах і посадках, навипередки з військовою. От уж бл..ть де воїстину – армія разом з народом
👉🏻Вірменія нарешті перерахувала, яке ж велике нікуя зробила для захисту її інтересів росія, хлопнула гранчак «арарату» і сказала кремлю, що вони більше не разом. Метафорично, звісно, примирившись зі своїм заклятішим ворогом Азербайджаном і взаємно визнавши території. Звісно, що у Вірменії ще багато російських точок впливу, але головний важіль тепер втрачено.
👉🏻Вітаємо Краснодар з дебютом – прилетіло вперше з початку повномасштабної і одразу по самі помідори, у нафтопереробний завод.
На Бєлгородщині невідомі добродії задронячили в будівлю МВС і будівлю ФСБ
У Бердянську двічі була красива дискотека на базах абізян: «Хімік» та завод Азовкабель. Також перетворилися на металобрухт кілька установок С-300
👉🏻Наша постійна рубрика «горящая росія». Замість представництв західних фірм тепер там відкриваються портали у пекло.
Горіло в будівлі Міноборони у москві – хтось вдало покурив на балконі.
У Калузькій області та москві горіли військкомати
В Ростові-на-Дону згорів склад з пряжею - 800 кв. м. У Воронежі – склад із пластмасою - 200 кв. На Брянщині – завод. У Рибінську - меблева фабрика.
👉🏻Надводний дрон вдало атакував корабель-розвідник «Іван Хурс», щойно він виплив із Босфора. Русня спочатку традиційно віднєкувалася, але потім визнала. Пошкоджено корму.
Хурс – це нова російсбка вундервафля. Він мав виявляти дрони. Ну і виявив. Але є нюанс😊
👉🏻Литва почала відмовляти лаптям у посвідках на проживання. Страшно завжди від цього тішуся, бо наявність русні у будь-якій країні, крім їхньої – це загроза національній безпеці. Це як принести додому щось, хоч трохи побите пліснявою – тільки-но з’являться умови і цей грибок розростеться на весь дім. Ще й вимагатиме підвищити вологість і перестати провітрювати, бо він, бачте, давно живе на ваших стінах.
👉🏻 Один із найбільших швейцарських банків Julius Baer заморожує рахунки росіян, бо санкції. Пизд..йте жити лакшері-життям у Бєлгород
👉🏻Україна повернула з полону ще 106 своїх Героїв, вісім офіцерів та 98 солдат і сержантів з Бахмутського напрямку. Чимало хто з них вважався зниклим безвісти.
👉🏻У школах москви тепер двічі на тиждень викладатимуть африканські мови – суахілі і амхарську. Ну, головне ж щоби не українську. Ви, до речі, бачили той твіт, як дівчина читала книжку українською мовою в російському літаку і лапті настучали на неї у поліцію? Вони вже реально бл.ть навіть букви Ї бояться😂
Але загалом це – про майбутнє росії. Їм би китайську учити, щоби потім розуміти хазяїна, а вони все мріють, що завжди зберігатимуть вплив на Африку
Ваша величність• 29 мая 2023
Слава Україні! Смерть ворогам!
автор Stefaniya K. • 29 мая 2023
Слава Україні! Смерть ворогам!
Re1ne• 29 мая 2023
А у який район диверсанти прорвалися вчора?
Анна_Бель• 29 мая 2023
І що там хорошого для людей? Сьогодні знову не спатимемо від тривоги, а завтра арбайтен, бо нікого не гребе спала ти чи ні
автор Stefaniya K. • 29 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
співчуваю.але я сплю як вбита і вдень теж.так було.так є і так буде.мій сон-це святе.
Ваша величність• 29 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Що пропонуєте?
Анна_Бель• 29 мая 2023
Ответ дляВаша величність
Що пропонуєте?
Тішитися з дурних новин і того, що війна триває і люди гинуть...
Ваша величність• 29 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Тобто здатися???
klaraneill• 29 мая 2023
всегда было интересно, автору хоть копеечку платят, или бесплатно усердствует?
jif• 29 мая 2023
То й нехай)
natapril• 29 мая 2023
Сатирично пишете
Анна_Бель• 29 мая 2023
Ответ дляВаша величність
Тобто здатися???
Вмирати і величати славіка
olkaig• 29 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
тобто приліт у Кроснадар у нафтопереробний завод - то дурість, так?
Анна_Бель• 29 мая 2023
Ответ дляolkaig
Нафіга мені Краснодар, як всю ніч гепало поруч з моїм будинком
автор Stefaniya K. • 29 мая 2023
Ответ дляklaraneill
бесплатно.
Ваша величність• 29 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Тимбільше немає чого жаліти кляту русню.
автор Stefaniya K. • 29 мая 2023
сегодня в 12:32 видео
Рассерженный идиот Губарев рассказал кто на самом деле убил больше всего жителей Донецка за последние 8 лет. И это не Украина. Он признал что россия уничтожила большую часть мужского населения оккупированного города, используя их в ’мясных штурмах’ на украинские позиции. Сейчас в Донецке трудно увидеть мужчину в возрасте от 25 до 55 лет.
А кому ты жалуешься, пи.ор? Не с тебя ли всё началось в Донецке? Кто стоял у истоков и участвовал в захвате ОГА? Ты сам этого хотел...
oksana_kseniya• 29 мая 2023
Слава Україні! Героям Слава! Смерть ворогам! Украіна понад усе!
olkaig• 29 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
там живуть ті, хто гепає
Решка7777• 29 мая 2023
эх, не могу ..поднять настроение , упало ракетами по нему.
спасибо
sur_sur• 29 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Але ж завжди можна поїхати туди, де добре.
svetlapanna• 30 мая 2023
Ответ дляklaraneill
У меня иногда такой же вопрос
sur_sur• 30 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
А хто то у вас гепав)?
Advoco• 30 мая 2023
Новини як завжди висосані з пальця. На потєху публике. А про 8 вкрадених мільярдів(в т.ч зі штрафами і пенею) на держзакупках озброєнь для ЗСУ в Міноборони не хочете нічого сказати? Скільки зброі можна було купити на ці гроші і скільки врятувати життів???…. Про нового очільника Верховного суду, дружбана Портнова, того самого що відпустив Вбивцю Гонгадзе і не пройшов перевірку в раді доброчесності, про Арестовича можна поговорити, який невідомо як перетнув кордон, відпочив на пляжі в Ізраілі і на ізраїльському телебаченні сказав - що украінці то суміш поляків та євреїв( коли він вже закриє свою пельку). Про склади озброєнь, що злетіли в повітря прямо перед контрнаступом на Хмельниччині і Павлограді( Буданов щось про це мовчить як в рота воли набрав - зто здав?) , про 26 будинків пошкоджених в Житомирі при обстрілі 28 травня.. США скандал, проводиться перевірка чи використовувалось їх озброєння на територіі Росії під час наших шоу-програм. Але сподіваюсь вони це замнуть, бо знають з ким зв’язались… Розвідник Червінський, незаконно тримається досі у СІЗО, мер Чернігова Атрошенко незаконно відсторонений від посади, пару днів тгму знов мерію трусили СБУшники і вимагали… звільнити Атрошенка. …Перемога буде за ЗСУ! Але зеленим треба менше красти і патякати, а більше працювати в рамках чинних законів і Конституції.
Анна_Бель• 30 мая 2023
Ответ дляsur_sur
На жаль, всією сімєю виїхати не можемо. Тоталітарна держава
Rrroxy• 30 мая 2023
Ответ дляАнна_Бель
Ну так вперёд к консервам в тему тупой курицы лилит7 там уже собрались плакальщицы и нехочухи, там вас поймут