Свідок Перемоги• 29 мая 2023
Я й не думала, що можна так закохатись
В парфуми) нарешті і я їх затестила і це ульоооот повний... Баккара.. нереальна, ніколи подібного раніше не слухала. До речі дуже сексі) а тепер питання, чи вистачить продати 1 почку, щоб придбати флакон цього щастя чи ні?) А якщо серйозно, де по адекватній ціні можна купити оригінал? Бо я так загорілася, мені треба флакон цього диво-зілля, буду голодати, але хочу їх купити)
Свідок Перемоги
• 29 мая 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я теж їх віддарувала знайомій. Мені вони стали ….фу, можливо купіть на розпив? Тут є дівчата які продають оригінал
Ну капець вашій знайомій пощастило. Хочу флакон, не буду навіть на відливант гроші витрачати, краще відкладатиму на повний розмір
Марипосса285747• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну он скинули вище 150 € 35 мл, це ще ж доставку треба заплатити і комісію посереднику
Мне почему то всегда жалко на туалетную воду, ну максимум 3000. Хочу очки солнечные за 6000, но тоже жаба давит...
Свідок Перемоги
• 29 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Я можу вам купити на оф сайті 35 мл
Скільки буде коштувати?
Love_Love_Love_• 29 мая 2023
Ответ дляМарипосса285747
От чесно, не хотіла тут писати.
Але тільки подумала, цікаво які окуляри носять люди з нішевими парфумами?
Свідок Перемоги
• 29 мая 2023
Ответ дляк.Буланова
У мене тільки велике прохання крутіть роман вдома🤭🙏🏻
я вас зрозуміла)) дивіться, в ліфтах не їжджу, общественним (як буде українською?вилетіло з голови) транспортом не користуюсь, на роботу поки не ходжу, тпюак шо оточуючі не дуже постраждають)
к.Буланова• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
:) громадським
Love_Love_Love_• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Господи, та пишіть як вам пишеться і побільше, з часом навчитесь. Ідіотизм якийсь ці зауваження
Свідок Перемоги
• 29 мая 2023
Ответ дляМарипосса285747
Мені ще сумка сподобалась дорога, але я обираю парфуми) окуляри в мене дешеві
Love_Love_Love_• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Я тільки за то щоб ви обрали те що вам хочеться, а ще краще щоб хватало на все що хочеться.
Але дорогі якісні окуляри це мега мега важливо, це наша молодість, зір здоров‘я
Зяблик протестант• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Я часто чую лост черрі, баккару ще не зустрічала
Баккара, Кирке и их клоны только и слышу, но Кирке чаще..
Королевишна• 29 мая 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Я можу вам купити на оф сайті 35 мл
купіть мені прошу!
Свідок Перемоги
• 29 мая 2023
Ответ дляЗяблик протестант
От Кірке також не зустрічала. Але в нас невеличке містечко, тут не всі такі продвинуті, як я) І то я вже замахалась читати тут про цю Баккару і от не втрималась на свою голлву, замовила пробник)
Уравнобешенная• 29 мая 2023
Воняют больничными бинтами. Треш, а не запах. Что там секси.. там клиника
Зяблик протестант• 29 мая 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
У меня тоже не большой населенный пункт, но встречала не раз, вряд ли оригиналы, потому что дорого, но клоны активно носят.
Свідок Перемоги
• 29 мая 2023
Ответ дляУравнобешенная
Нема такого - клянусь) Чую йод перші дві хвилини і якщо переборщити
Зяблик протестант• 29 мая 2023
Ответ дляУравнобешенная
Не всем так не повезло, как вам и мне, автор там слышит совсем другое, те кому Баккара нравиться, часто говорят про клубнику.
Все буде Україна• 29 мая 2023
Берите отливант. Вам хватит надолго. Сейчас найду подобный. Которым спасаюсь
Свідок Перемоги
• 29 мая 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Та я дивилась скільки вони коштують ті відливанти, зовсім недешево. Я вже надумала флакон, то буду по-тихеньку відкладати
Тумба-юмба• 29 мая 2023
Тю блин, зашла в тему почитать про любовь, страсть, пылание, а тут духи, эх....