Чомучка• 30 мая 2023

Ну і? Сьогодні чекати чи кацапи втомилися?

Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.

Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
БрЮнЕтОчКа77777• 30 мая 2023
Ответ дляAbrado
Все? Вже можна йти спати?
Еще партия дронов летит.

Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляHelgushk@
Ого до вас так вглибину залетів! Тримайтесь
Далеко було, не так як вдень і вночі
Я і об і соло чую
Abrado• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Ого, вы так быстро хотите. Тревога явно будет до 5 утра.
Так маршрут з коридору до ліжка 😂 я вже капець, як спати хочу.
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
А в метро можно выспаться? Я б не смогла.
Ооо я пыталась, ужасно, невозможно, ну если есть матрас одеяла то ещё более менее
Abrado• 30 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Еще партия дронов летит.
Ну, наче вже не диринчать....
Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляПавлодарская
А дышать чем
Чем обычно , вы же зимой окна не оставляете открытыми на ночь ?
YuliSe• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Потом детям в школу, а с сентября и онлайна не будет. Прекрасная учеба: иди вареный и невыспавшийся, главное- учеба.
Да это ужас просто!
Я не вожу дочку..пишу записку. Мне просто жаль её будить утром..как будить ребёнка, если она поспала часа 3 всего? это же здоровью хана, и от учёбы толку ноль..будет спать сидеть на уроках.

Ironubiro• 30 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Еще партия дронов летит.
Збивають якраз
HupBaHa• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
многие оставляют)
Sweet_Dreams_• 30 мая 2023
Ответ дляМатусік
Далеко було, не так як вдень і вночі
Я і об і соло чую
У меня из окна все видно 😑😑😑
БрЮнЕтОчКа77777• 30 мая 2023
Ответ дляAbrado
Ну, наче вже не диринчать....
Знов багато на Київ…
Третю ніч підряд десятки йдуть…
Канал Андрея Смолия пишет в ТГ
Николь1986• 30 мая 2023
Ответ дляAbrado
Я сидя в коридоре сплю
Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
многие оставляют)
Не знаю никого , кто зимой с открытыми окнами спит .
Это исключение
Виктория Победина• 30 мая 2023
Путин лох, нажрался блох, сел на лавочку и сдох!😃
Дурацкий стишок сочинила, но немного успокаивает))
Держимся, девочки, это обязательно закончится!💪
Матусік• 30 мая 2023
Ви знаєте, була сьогодні в метро, і так мені там спокійно було й добре, я би точно спала, аби тільки спальне місце норм облаштувати, тобто каремат+ спальний мішок і навушники плотні
Не можу вже, треба десь їхати хоч трохи з міста, бо вже не витримую
Николь1986• 30 мая 2023
Ответ дляYuliSe
Да это ужас просто!
Да
HupBaHa• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Это исключение
я наоборот не знаю, кто полностью закупоривается, хоть немного, а форточка открыта, иначе дышать нечем
Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляSweet_Dreams_
У меня из окна все видно 😑😑😑
Дуже шкода(
Ви хоч не дивіться, йдіть на заг майданчик чи в коридор
Николь1986• 30 мая 2023
Ответ дляМатусік
Скоро снова, как в прошлом году, все побегут из Киева. На это и рассчитано.

Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
Я. И даже так малейший сквозняк чувствую и спать не могу нормально
nattyla• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Куда?
Nat-li• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Нифига
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Это исключение
Я с маленькой щелью, если оставлю закрытыми, то сразу начинается такая акустика что слышу соседей снизу)
Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
І що їм це дасть?
Тим більше тих хто реально боїться і переживає як я досить мало
Abrado• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Я сидя в коридоре сплю
Я не можу, мені треба в ліжку, та й коридор в нас такий, що ноги на стіні лежать.
Rosa Blanca• 30 мая 2023
Ми перетягли диван в коридор на днях. Задрав цей ’половой образ жизні’. Тягала матраци весь травень, шахеди - у коридор, ракети - у санвузол. Хоч так, бо 2 стіни у нас аж за вхідними дверима ( Перенесла малих, сподівалась на тиху ніч, одразу б поклала в коридорі.
Gleva• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Я хоча б на вихідні поїхала, щоб всю ніч повністю поспати, а не уривками, але я й потязі не сплю, то буде щось незрозуміле)
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
У них скоро запасы исчерпаются, им те калибры делать долго и дорого, будут копить снова, так что я надеюсь и считаю что скоро спокойные дни и ночи вернутся в Киев
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Куда? Там скрізь гірше ппо ніж в Києві, відповідно шанс прильотів збільшеється. Там ще тривожніше буде
Abrado• 30 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Знов багато на Київ…
Третю ніч підряд десятки йдуть…
Канал Андрея Смолия пишет в ТГ
О, на такого не підписана. Пошукаю. А хто це?