Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.
Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Мы же можем. Это так только кажется
Все равно они дорогие те шахиды, и не так просто делаются, все таки это моторчики. Мне мама говорит это их манёвр отвлекающий или мстящий за наше наступление сейчас. Месяцами спокойно спали
Yegonyashka• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Та долго так психика не выдержит , увы
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
так и есть, пытка и террор
БрЮнЕтОчКа77777• 30 мая 2023
Ответ дляAbrado
О, на такого не підписана. Пошукаю. А хто це?
Канал называется Андрій Смолій
Даже не знаю кто это. Тут как-то советовали.
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
❗️На Печерську () попало в 5-ти поверхівку. На місці 4 пожежних, 6 карет швидкої.
От же ... ... ...
Tanusha 78• 30 мая 2023
Ответ дляalina 94
Дівчата ,на лівому зараз тихо?Дочка не відкликається,,зазвичай ми з нею на зв‘язку під час тривоги,я вже накрутила себе(
Так, тихо
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
Часто уже на печерск шахиды. Ужас.
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Та долго так психика не выдержит , увы
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
В курсе, с октября так живу. А какой выход?
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Так де ж той наступ? Про нього тільки розмов
Rosa Blanca• 30 мая 2023
Ответ дляВозрастная
Ми одразу всі в коридорі спати лягаємо. У кожного давно облаштоване спальне місце. Бігати задовбались ще на початку травня.
Сильна половина відмовляється. Діти в коридорі, я чергую. Якщо очкую, то до них, а так в дитячій в куточок головою притикуюсь - півстіни і подушка. Зомбакую вже давно. Не можу спати при тривогах взагалі, телефон не вимикаб - ілюзія контролю.
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Та долго так психика не выдержит , увы
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
Может мы адаптируемся как нибудь. Правда как адаптироваться когда вон упало на дом.. там же люди были. Машины пишут горят. Сегодня так хорошо сбили ракеты днём что упало на трасу с машинными и все целы …
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Та дай Бог чтобы и дальше спокойно спали. Это врагу не пожелаешь
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Не раньше августа, если по-умному. А так то кто его знает