Чомучка• 30 мая 2023

Ну і? Сьогодні чекати чи кацапи втомилися?

Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.

Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Brita• 30 мая 2023
Очень громко. Как никогда. Возле нас упали осколки, горят машины

Lilittt07• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Мы же можем. Это так только кажется
Та долго так психика не выдержит , увы
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
Abrado• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
❗️На Печерську (https://t.me/+aAaZ8kQkkpo2ZjRi) попало в 5-ти поверхівку. На місці 4 пожежних, 6 карет швидкої.
Блін, це коло нас, бо дим бачу
alina 94• 30 мая 2023
Дівчата ,на лівому зараз тихо?Дочка не відкликається,,зазвичай ми з нею на зв‘язку під час тривоги,я вже накрутила себе(
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Мы же можем. Это так только кажется
Все равно они дорогие те шахиды, и не так просто делаются, все таки это моторчики. Мне мама говорит это их манёвр отвлекающий или мстящий за наше наступление сейчас. Месяцами спокойно спали
Yegonyashka• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Та долго так психика не выдержит , увы
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
так и есть, пытка и террор
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
Але вчора писали, що Київ інфо не надійне джерел інформації.

БрЮнЕтОчКа77777• 30 мая 2023
Ответ дляAbrado
О, на такого не підписана. Пошукаю. А хто це?
Канал называется Андрій Смолій
Даже не знаю кто это. Тут как-то советовали.
Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Та долго так психика не выдержит , увы
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
Жах((((
Вікна цілі?
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
В 5ти поверхівку( теж прочитала
Какой ужас
глазурька1• 30 мая 2023
Знову летить, таскільки можна
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
От же ... ... ...
Tanusha 78• 30 мая 2023
Ответ дляalina 94
Так, тихо
Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляalina 94
Там поки чисто
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
Часто уже на печерск шахиды. Ужас.
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Та долго так психика не выдержит , увы
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
В курсе, с октября так живу. А какой выход?
8Amidala8• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Опять летит..
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Так де ж той наступ? Про нього тільки розмов
max2013• 30 мая 2023
Позняки попереджають

Rosa Blanca• 30 мая 2023
Ответ дляВозрастная
Ми одразу всі в коридорі спати лягаємо. У кожного давно облаштоване спальне місце. Бігати задовбались ще на початку травня.
Сильна половина відмовляється. Діти в коридорі, я чергую. Якщо очкую, то до них, а так в дитячій в куточок головою притикуюсь - півстіни і подушка. Зомбакую вже давно. Не можу спати при тривогах взагалі, телефон не вимикаб - ілюзія контролю.
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляLilittt07
Та долго так психика не выдержит , увы
Это как пытка , когда спать не дают .
рашисты хуже нацистов
Может мы адаптируемся как нибудь. Правда как адаптироваться когда вон упало на дом.. там же люди были. Машины пишут горят. Сегодня так хорошо сбили ракеты днём что упало на трасу с машинными и все целы …
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Та дай Бог чтобы и дальше спокойно спали. Это врагу не пожелаешь
Матусік• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Там дійсно часто пишуть неправду, навіть сьогодні писали що летить ще щось, а через 5хв був відбій
alina 94• 30 мая 2023
Ответ дляTanusha 78
Так, тихо
Дякую,мабуть спить ,видно вже від недосипу звалило.
Матусік• 30 мая 2023
Боже як страшно
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Не раньше августа, если по-умному. А так то кто его знает
Карина_я• 30 мая 2023
Ответ дляМатусік
От я дуже сподіваюсь, що і цього разу це просто неперевірене інфо. 😔Бо про влучання в будинок лише вони написали.
HupBaHa• 30 мая 2023
❗️УВАГА…! Печерськ - (https://t.me/+aAaZ8kQkkpo2ZjRi) теж в укриття! Терміново!
MALINA_M• 30 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
По интенсивности обстрелов и террору можно сделать вывод, что уже идёт. Так что ждите хороших новостей. Не обо всем пишут в интернете
Ironubiro• 30 мая 2023
Якийсь шахідний понос у руснявих сьогодні. І пускають по одному, щоб найдовше тривогу розтягнути ублюдки