Не знаю як ви, а я собі завела гарну звичку: почалася тривога - йду роблю підхід на руки з гантельками. Сьогодні тричі вимахувалася.
Тож поки фашисти дійдуть до Києва, в мене будуть геть розшатані нерви і міцні біцепси - морду битиму голіруч.
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
То спочатку казали весною. Потім що на початку літа. Тепер вже ближче до осені. Відчуття, що це і правда лише слова. Краще б мовчали.
Они же не для нас говорят, а для врагов
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляЧомучка
Боже, в нас просто капець з усіх боків( Ще й автівки з сиренами мчать кудись(((
Иран - козляры. Ненавижу их всех
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Может мы адаптируемся как нибудь. Правда как адаптироваться когда вон упало на дом.. там же люди были. Машины пишут горят. Сегодня так хорошо сбили ракеты днём что упало на трасу с машинными и все целы …
Як? Я сьогодні їхала в маршрутці до метро під тривогу. В центр. А потім побачила відео як осколок ледь не потрапив в маршрутку (слава богу не мою). Тобто аби сховатись мало часу є...
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Иран - козляры. Ненавижу их всех
Кто ещё на последних этажах?
smile_to_me• 30 мая 2023
Блин, киевлянки, держитесь... В Одессе тревоги нет, ттт, а я спать не могу, столько знакомых в Киеве... Одесса с вами, в общем 💛💙
Mariya Prokhorova• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
А ви як собі наступ уявляєте ? Як в совєтськом кіно ’ за родіну , за сталіна ’
Olesya Kim• 30 мая 2023
Ответ дляКарина_я
Так русня вже сміється( Хоча може це теж варіант. Коли вони вже не очікуватимуть наші ударять... Вже хочеться хоч трішки хороших новин(((
Кому хочется - тот идет в военкомат и своим руцями все делает на передке. Поэтому я завалила пи..к и просто жду. Хотя бы не выделываюсь
healer09648293• 30 мая 2023
Ответ дляOlesya Kim
Не раньше августа, если по-умному. А так то кто его знает
Так вони казали що влітку, не навесні бо дощі. Зараз по ідеї нема дощів ...а восени знову почнуться.
Наталія-Ната• 30 мая 2023
Ответ дляглазурька1
Це капець, знову летить
Нееееет ужас . Кстати вот на работе фиг дадут на час позже прийти, не поспать ничего.. я на фрилансе, это другое дело. А те кто работают в офисе и не только.. трудно . За то что проспал по головке не погладят
Ответ дляНаталія-Ната
Мені здається, зараз більш лояльні усі. Начальство ж так само не спить.