Проработник• 30 мая 2023
Пропаганда ЛГБТ у школі та дитсадках. Що думаєте шановні батьки?
Вчора з’явилась інформація, що наш новий гуру освіти пан Лісовий підписав Меморандум з благодійним фондом Arcus Foundation щодо впровадження гендерно-чутливих методів навчання в освітній процес в заклади дошкільної- вищої освіти. Ця благодійна організація створена американським мільярдером-геєм Джоном Страйкером. Згідно цього меморандуму, ця організація буде навчати вчителів цих програм, проводити імплементацію відповідних програм у всі рівні освітніх закладів, матиме доступ до освітніх закладів і здійснюватиме контроль за їх ефективністю…в закладах освіти будуть поширювати спеціальну літературу, ігрові набори. Згідно меморандуму поки що це -1000 освітніх закладів. Останнє фото - це недавня новина з Канади. Мене особисто вразила.
Результат:
вже голосів:
373 (43.07%)
3. Лісового - на звалище.
199 (22.98%)
2. Тільки зі згоди батьків
184 (21.25%)
1. Норм. Давно пора.
110 (12.7%)
4. Тиц.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ещё одна с богатой фантазией
Це так і буде через деякий час.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Что подразумевается под просто жить? Сидеть и не высовываться из своей квартиры? Вы думаете по его манерам никто не догадается и не будет буллить?
Переслідування ж не дозволене законом? Так поліція в поміч!
Мандолина Бу• 30 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Це дуже логічно. Бо будь-яка заборона перш за все призведе до підпільних абортів, а в Польщі звичайно ж такі послуги на значно більш високому рівні. А чому до речі в такому випадку не заборонити будь-яку медичну допомогу? Ну медицина ж не айс, хай вже самі якось справляються.
Так и происходит
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
Ви заперечуєте можливість всиновлення геями дитини з дитбудинку?
Ви заперечуєте можливість користування послугами сурогатної матері гетропарами?
Так ви заперечуєте використання жінок в якості інкубатора чи ні?
Щедрик• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Моя кацапська пропаганда стосується лише вислову про західну цивілізацію? Про сталінські репресії - ні?
А чому в такому випадку не згадати Івана Грозного? Ото вже де боротьба з вченими була, так була. Це буде чудово підкреслювати ваш виключно однаковий підхід до порівняння «продажності» західної науки.
АяВсёЗнаю• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Я не можу відповісти за вислови, які я не писала.
))) та вже зрозуміло
Попрацюйте над аргументацією, ви губитесь і втрачаєте сенс розмови
АяВсёЗнаю• 30 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Возраст согласия 16 лет
Да вы прикалываетесь!
Даже дискутировать не интересно
Мандолина Бу• 30 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Що «так і проісходіт»?
Пока очереди дождёшься либо помоешь либо само пройдёт
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЩедрик
То стосується моя кацапська пропаганда сталінських репресій чи ні?
Гарні диньки• 30 мая 2023
Ответ дляvikinguryonok
Які конкретно висновки наукові куплені Заходом? - я так і не почула.
Сексуальні меньшини існують в природі не на на основі якихось висновків, досліджень або документів. А вони існують і все. Це фізіологічні особливості живих істот - як людей, так і тварин. Однополі тварини між собою мають статеві стосунки - ви це перший раз чуєте?
То нам їх за це гнобити треба? Чи спокійно ставитись?
Навіть під час існування совка - коли в нас був залізний занавес, ми жили як в концтаборі, все контролювалось і ми поняття не мали, що і як там на Заході. Ми були відсталі у всьому. Але геїв мали, маємо і будемо мати своїх, бо це природньо.
І ми, як цивілізоване суспільство, повинні вчитись співіснувати з ними, а не виділяти їх, як нижчі класи
Пока ’они’ живут в своей спальне за зашторенными окнами, мне абсолютно все равно как и с кем. Но я категорически против, чтобы ’они’ позиционировались в социуме как ’нормальность’. Это не нормально. Не было нормальным и не должно быть. С такими темпами рекламы и навязывания взглядов 3,14расов, традиционные семьи и отношения станут меньшинствами осуждаемые обществом.
Гидроусилитель руля• 30 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
Для всего цивилизованного мира это вариант нормы. Для бабушек, застрявших в совке, конечно нет. Там все наркоманы и проститутки. В случае с ЛГБТ и то, и другое одновременно)))
Общаюсь с представителем цивилизованного мира.
Который совок НЕ застал.
Ну что сказать? Он мягко говоря не в восторге.
Если люди молчат во избежание проблем- это не значит что они согласны
Который совок НЕ застал.
ЛюбимаЯНЬ• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Так может проще обществу объяснить, что нехорошо издеваться над человеком только потому, что он кому-то не нравится? Что это ненормально. А полиция будет заниматься действительно нужным делом, а не охотниками за геями?
Будьте так ласкаві• 30 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
Суть в тому, щоб ніхто не мав виправдовуватися за речі, що не стосуються загалу.
Так и люди с моим мнением не должны оправдываться . А судя по этой теме, кто против этого откровенного навязывания лгбт- тех уже клюют, оскорбляют, смешивают чуть ли не с дерьмом. Еще раз повторю : мне абсолютно сиренево чем занимаются геи и прочие у себя в спальнях , я за то , чтоб не орали на каждом шагу что это есть норма и не впаривали эту «норму» детям чуть ли не с пеленок
И.О. человека• 30 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Не нормально людей, какой бы то ни было ориентации, называть 3,14расами
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Так що по ідеалізації? Чи там нічого сказати, і ви вирішили видати інший «аргумент», який так само не має під собою ніякого підтвердження?
Який аргумент ви маєте на увазі?
короткопамятна• 30 мая 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Который совок НЕ застал.
Согласны на что?
АяВсёЗнаю• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Оце моє улюблене
Норму, як бачимо, можна цілеспрямовано змістити. Закони ж міняються на раз.
Добре, що добровільно лишається незмінним
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну так це і нужноє дєло
Тётя Хрюша• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Головне в реанімації - медична допомога. В першу чергу це. Боротися треба за це!
ок, ладно. Давайте бороться за то, чтоб люди не умирали. А вот когда мы добьемся бессмертия, тогда начнем бороться за геев. Уговорили
Комиссия50%• 30 мая 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так общество издевается над толстыми, худыми, тупыми, бедными, некрасивыми. Отчего такое внимание именно геям?
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Добровільне, бо нормальне. А згодом нормальне, бо добровільне.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Я про реальні можливості, а не про мрії про безсмертя.
Гарні диньки• 30 мая 2023
Ответ дляИ.О. человека
Согласна, но это категорический протест. Не нормально навязывать и пропагандировать сексуальные отклонения и вбивать их в детские головы.
Цветов Мне срочно• 30 мая 2023
Ответ дляКундалина
До речі, по нормальність.
В дикій природі тварини альбіноси не виживають бо їх знищують подібні, бо вважають альбіносів не нормальними.
Всі ми чули що в країнах Африки теж діти альбіноси під постійною загрозою (бо не нормальні)
В природе это объяснимо, так как альбинизм это не только цвет, а еще и другие нарушения, потомство будет с еще большими нарушениями
Тётя Хрюша• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
я вам пишу, что люди в реанимации умирают в одиночестве - вы мне в ответ пишете, что надо сделать так, чтоб в реанимации люди не умирали. И кто из нас мечтает?
Морская свинка• 30 мая 2023
Повторю известную дибильноватую шутку « Не так страшны педики из европы как педерасты из кремля» Как отношусь даже не знаю , сейчас это уже даже модно , конечно хотелось бы пропаганды семейных ценностей а не этого всего , ну посмотрим что из этого выйдет
100%• 30 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
как в штатах: чтобы пацан со сдвигом в голове, считающий себя девочкой, ходил в женский туалет? сто гендеров? мужик в платье требует называть его мисс? я против.
терпимое отношение без агрессии - да. но не дальше этого.
Мабуть це не про це, у вас на роботі є колеги з нетрадиційною орієнтацією? Як ставитесь до них? Чи підете до лікаря, якщо він гей? яким чином робочі моменти і виконання професійних обов‘язків впливає на те з ким хто спить? Це треба розказувати. Люди всі різні.
АяВсёЗнаю• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Це так і буде через деякий час.
Здібності вашої фантазії вже оцінили
МеняАЖтрусит• 30 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
Навязанная норма, вы забыли сказать. Потому как физиология говорит о том, что это совсем не норма.