Проработник• 30 мая 2023

Пропаганда ЛГБТ у школі та дитсадках. Що думаєте шановні батьки?

Вчора з’явилась інформація, що наш новий гуру освіти пан Лісовий підписав Меморандум з благодійним фондом Arcus Foundation щодо впровадження гендерно-чутливих методів навчання в освітній процес в заклади дошкільної- вищої освіти. Ця благодійна організація створена американським мільярдером-геєм Джоном Страйкером. Згідно цього меморандуму, ця організація буде навчати вчителів цих програм, проводити імплементацію відповідних програм у всі рівні освітніх закладів, матиме доступ до освітніх закладів і здійснюватиме контроль за їх ефективністю…в закладах освіти будуть поширювати спеціальну літературу, ігрові набори. Згідно меморандуму поки що це -1000 освітніх закладів. Останнє фото - це недавня новина з Канади. Мене особисто вразила.
Результат:
вже голосів: 866
373 (43.07%) 3. Лісового - на звалище.
199 (22.98%) 2. Тільки зі згоди батьків
184 (21.25%) 1. Норм. Давно пора.
110 (12.7%) 4. Тиц.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Досвід) Ви всіх геїв опитали?)
Багата уява та нестримне бажання до фантазії
Про можливості всиновлення дітей з дитбудинків. Про можливості як такі.

МеняАЖтрусит• 30 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
Зачем перекручивать? Никакой пропаганды там нет. Речь о толерантном отношении к трансгендерам. Вы не представляете какой травле они подвергаются в школе из-за недостатка информации у окружающих. С дремучестью надо бороться.
Это не дремучесть, а адекватность
Щедрик• 30 мая 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Дожить бы до времени когда люди перестанут боятся лгбт+...
все опасения от незнания. печально, что люди настолько запущенны в этих вопросах(
Завжди були неосвічені темні люди, які вважали, що будь-які зміни чи рух вперед будуть змінами на гірше. Так є і до цих пір.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Звичайно ж, ваша аргументація - просто вершина полеміки. А аргумент про купувати вчених -«коньок західної цивілізації», то просто аксіома, воспєтая кацапською пропагандою.
Моя кацапська пропаганда стосується лише вислову про західну цивілізацію? Про сталінські репресії - ні?
короткопамятна• 30 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Это не дремучесть, а адекватность
Какая адекватность? Это взгляд времён инквизиции.
Адекватность - это принятие и уважение других людей такими, какие они есть, без попыток переделать их и обвинить в ненормальности.
МеняАЖтрусит• 30 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Потому что это насилие
Удалено администрацией...
ЛюбимаЯНЬ• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ми говорили про освіченість.
Какой смысл рассматривать явления само по себе? Он же на что-то имеет влияние или не имеет. Я подтвердила, да, мы высокообразованы. Следующий этап рассуждения: что нам это дало как обществу в целом? Следующим этапом будут выводы. Вроде бы это и есть мыслительный процесс и выявление логических связей? Или я ошибаюсь?

Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
А щодо всиновлення і сурогатного материнства це не фантазії?)))
Ви заперечуєте використання жінок лгбт-парами в якості інкубатора?
АяВсёЗнаю• 30 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Удалено администрацией...
и где же здесь педофилия?
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляМожу брикнути
Такі теми демонструють, який ще великий у нас відсоток диких безграмотних людей , які начебто і ненавидять росіян клятих, але поводяться саме як ті тварюки-пропаганда, запад і т.і.
Так звідти напирають. Чи напирають з сузір´я Гончих псів?
Гидроусилитель руля• 30 мая 2023
Реклама Пантина на ютубе.
АяВсёЗнаю• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Все нормально, що добровільно, та не суперечить законодавству
Будьте так ласкаві• 30 мая 2023
Читаю гипер толерантных теток и понимаю, что скоро гетеро сексуальные люди будут оправдываться за то что они нормальные .,треш🤦‍♀️
АяВсёЗнаю• 30 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ещё одна с богатой фантазией
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Де ви побачили ідеалізацію когось чи чогось? І з якого переляку у нас не вийшло розвиватись?
Бо в результаті ми маємо нездорове суспільство з дикими соціальними перекосами.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю

Вы теряете нить разговора
Не делайте так!
Я не можу відповісти за вислови, які я не писала.
ЛюбимаЯНЬ• 30 мая 2023
Ответ дляКомиссия50%
Между застелиться ему или застелиться всем остальным - негеям, есть золотая середина. Просто жить. Кто ему не даёт просто жить?
Что подразумевается под просто жить? Сидеть и не высовываться из своей квартиры? Вы думаете по его манерам никто не догадается и не будет буллить?
vikinguryonok• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Купівля наукових висновків досить поширена на заході, на жаль.
Які конкретно висновки наукові куплені Заходом? - я так і не почула.
Сексуальні меньшини існують в природі не на на основі якихось висновків, досліджень або документів. А вони існують і все. Це фізіологічні особливості живих істот - як людей, так і тварин. Однополі тварини між собою мають статеві стосунки - ви це перший раз чуєте?
То нам їх за це гнобити треба? Чи спокійно ставитись?
Навіть під час існування совка - коли в нас був залізний занавес, ми жили як в концтаборі, все контролювалось і ми поняття не мали, що і як там на Заході. Ми були відсталі у всьому. Але геїв мали, маємо і будемо мати своїх, бо це природньо.
І ми, як цивілізоване суспільство, повинні вчитись співіснувати з ними, а не виділяти їх, як нижчі класи
МеняАЖтрусит• 30 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
Вы хотите сказать, что однополые отношения или переодевания эти естественно? )

Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляТётя Хрюша
если вы не знали, то еще до недавних пор люди в реанимации лежали в полном одиночестве, привязаные к койкам. И так же в одиночестве и умирали, в т.ч. дети. Потому что в реанимацию никого не пускали. И буквально пару лет назад добились открыть доступ в реанимацию родственникам первой линии родства. Но это никак не помогает людям , которые не могут зарегистрировать свои отношения с партнером своего же пола
Головне в реанімації - медична допомога. В першу чергу це. Боротися треба за це!
Знову Я• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Ви заперечуєте можливість всиновлення геями дитини з дитбудинку?
Ви заперечуєте можливість користування послугами сурогатної матері гетропарами?
Мандолина Бу• 30 мая 2023
Ответ дляЩедрик
Ну наприклад заборона абортів
Это скорее потому что медицина у них не айс, вот и запретили, чтобы
Врачи не калечили женщин
МеняАЖтрусит• 30 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
и где же здесь педофилия?
Возраст согласия 16 лет
Знову Я• 30 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Суть в тому, щоб ніхто не мав виправдовуватися за речі, що не стосуються загалу.
Щедрик• 30 мая 2023
Ответ дляНесу добро людям
Так що по ідеалізації? Чи там нічого сказати, і ви вирішили видати інший «аргумент», який так само не має під собою ніякого підтвердження?
короткопамятна• 30 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Для всего цивилизованного мира это вариант нормы. Для бабушек, застрявших в совке, конечно нет. Там все наркоманы и проститутки. В случае с ЛГБТ и то, и другое одновременно)))
ЛюбимаЯНЬ• 30 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Это не дремучесть, а адекватность
Когда-то адекватностью считалось не пускать в общественный транспорт темнокожих. Люди белой расы считали это адекватным. И рабовладельчество тоже считалось адекватным.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В нашому суспільстві освічені люди не дуже потрібні, томуїх запросто перетягнуть до себе більш розвинуті країни.
Щедрик• 30 мая 2023
Ответ дляМандолина Бу
Врачи не калечили женщин
Це дуже логічно. Бо будь-яка заборона перш за все призведе до підпільних абортів, а в Польщі звичайно ж такі послуги на значно більш високому рівні. А чому до речі в такому випадку не заборонити будь-яку медичну допомогу? Ну медицина ж не айс, хай вже самі якось справляються.
Несу добро людям• 30 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Оце моє улюблене
Норму, як бачимо, можна цілеспрямовано змістити. Закони ж міняються на раз.