Коренная киевлянка• 30 мая 2023
Цікаво, навіщо в Києві діти мають вчитись до 16 червня?
Вчора скрізь було відео, як діти біжать в укриття.
Багато дітей давно б повивозили у більшу безпеку, діти не сплять ночами майже місяць, вчителі напівтрупи висмоктують з пальців завдання, в класах дуже жарко.
Який сенс у війну в цьому всьому?
Щоб просто батькам молодших дітей було їх куди дівати на перетримку?Ну якось же це питання вони вирішували у ковід, минулого року та вирішать з 16.06....
Скільки ж можна...
Який сенс у війну в цьому всьому?
Скільки ж можна...
Коренная киевлянка
• 30 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Принципова. Покажіть який це район, де єдине укриття ваша школа. Ви не відповіли на питання. Цілий рік хто перебував в укритті окрім дітей?
Не єдине укриття НАША школа, а школи це єдині укриття, їх багато.
У нас чужих не пускали, батьки, що приходять за дитиною, могли теж побути.Сторонні- ні.
І тон поміняйте, я вам не на допиті.
Гарні диньки• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Не кошмарили так ракетами, люди срали вночі.
В червні жарко, дітям погано від жари.
Псується їжа, яку батьки дають з собою, йде отруєння, куча проблем.
Мене в масштабах цікавить, навіщо подовжили, щоб мама мала змогу ще 3 тижні збагрити кудись?
В червні жарко, дітям погано від жари.
Ви не працюєте, куди збагрите? Чому так зневажлмво до інших мам, які не питають як ви, за чужі справи?
Kusalochka• 30 мая 2023
Возможно отменят это, но ещё не сообщили. Нам уже сказали, что учёба закончилась.
Гарні диньки• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
І тон поміняйте, я вам не на допиті.
Ну так чого саме зараз, коли минув рік ви раптом почали думати, а куді окрім дітей і хх батьків йти іншим, що сталося, чого не було досі? Що по тону?
Омлетик• 30 мая 2023
У нас завтра последний день в этом учебном году, но и зимние были не месяц, как у многих.
Я_не_аноним_100%• 30 мая 2023
А ми вже сьогодні закінчили навчання.Щасливі і батьки, і діти і однозначно вчителі.
Ответ дляБандитка Сью
Завидую киевским детям. У наших учёбы нет. Онлайн полный трэш. То тревога то света не было. Продлили до 2 июня, для галочки. По факту уже все оценки есть почти. Уроков нет. Учителей никто не контролирует. Днепр
ну значит Вам просто не повезло с онлайном. У нас онлайн на довольно приличном уровне.Уроки будут до последнего дня, до 2 июня. Я б уже такая чтоб детям дали отдохнуть.тож Днепр
LentochkaV• 30 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Не розумійте. Зато ребенок под присмотром и в коллективе, а не в мобилку втыкает.
Мій би поїхав до бабусі і катався на велику, а не телефон.
Жена сантехника• 30 мая 2023
Дохаживает эту неделю и точка. Нет в этом никакого смысла. Жара, духота. Мы как выезжали всегда жить на дачу 1.06 так ничего менять не собираемся. Мне тот табель нафиг не нужен.
Коренная киевлянка
• 30 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Прикольно.
Тобто:
1) ваша дитина має пристойний пригляд тільки в школі?
2) ви привчили дитину весь час втикати в мобілку, якщо над ній Цербером не стоїть вчителька.
Ну і реальність.Дитина, що звикла втикати в мобілку, робить це і школі.
А під наглядом, то без питань.Чому тоді це школа і навіщо там уроки?Наглядати, це не навчати.Ви водите для пригляду?Навчання питання 10?
Тобто:
Хочу барабульки• 30 мая 2023
А почему в Киеве были такие длинные зимние каникулы? У нас обычные были (Одесса), младший отучился еще в пятницу, старший завтра заканчивает
По теме - сочувствую, толку от такой учебе 0, при ваших ночах
Кров з молоком• 30 мая 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Я взагалі не зрозуміла, куди і звідки вони біжать. Сховище має бути під школою, а не в 20 хв біготні від неї.
По темі: в багатьох в Києві кінець навчального року був 26.05. Чого деякі подовжили на два тижні теж загадка.
отож є й горе, що навіть в Києві не всі школи мають сховищ, навіть якщо є не відповідають критеріям безпеки
Жинси на дитину• 30 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Я також не розумію.
Сьогодні бачу в багатьох дітей не з Києва останні дзвоники. А ми ще 2 тижні будемо ходити бо зимою сиділи на канікулах. А краще б зимою онлайн навчалися
А як ви онлайн би без світла навчались?
Ответ дляКоренная киевлянка
Прикольно.
Тобто:
Да, для пригляду. Работаю в критической инфраструктуре. По Вашим рассуждениям, нужно только ребенком заниматься? А кто будет обычную работу делать - хотя бы пробы воды каждый день брать?
Ответ дляКоренная киевлянка
Прикольно.
Тобто:
Удалено администрацией...
Сонячний день• 30 мая 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Я також не розумію.
Зимой света не было по 20 часов в сутки.
Тоскующая• 30 мая 2023
Це вибір батьків,а не ваш. Ви можете не пускати дитину до школи чи вивезти.
Боневтікла• 30 мая 2023
Учатся и учатся.. Скажите спасибо, что у вас учеба есть. Многие города страны мечтают о школе и оффлайне
Свекруховна• 30 мая 2023
У батьків є вибір. Якщо хтось вважає, що дитині небезпечніше вдома, в школу не відправляють.
Коренная киевлянка
• 30 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Ви ж дитину коли народили, розуміли, що школа буде і канікули?
Як планували?
Коренная киевлянка
• 30 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Удалено администрацией...
Заділо за живе, бо правда.
ИграйМойГормон• 30 мая 2023
Ответ дляБандитка Сью
У нас теж саме, під час тривоги діти бігають в умовні укриття, хто на офлайні, а у онлайна уроків немає. Таке собі навчання, якось тримається. Я б не мірялась, кому зараз гірше чи краще - погано всім, діти взагалі не мають це все бачити, знати, відчувати не залежно від міста. Більшість дітей у нас сидять дома без навчання, теж сплять в коридорах, паркінгах, тому що у нас просто немає нормальних укриттів. Київ з 24.02 під ракетними обстрілами, як інші місця, так само зимою без світла сидів, так само, як вся Україна приймає переселенців, намагаєттся жити вдень і виживати вночі. Немає різниці, де ми зараз, я нам всім не заздрю. Згадала перші дні війни, коли полетіли ракети по Києву... перші прильоти і повну безпорадність. Зараз не краще і за всіх болить. Відверто, мені байдуже, які оцінки в цьому році будуть у табелі. Вчора вранці, після безсонної чергової ночі, під час ракетного обстрілу моя дитина злякалась і сказала, що у неї дихання збилось коли вікно зачинилось само і відчинилось, а однокласники в школі пишуть контрольну в напівпідвалі після цього - школа в 20метрах... Я просто хочу, щоб це все припинилось, щоб наші діти не жахались звуків і забули це все, як страшний сон.