Коренная киевлянка• 30 мая 2023

Цікаво, навіщо в Києві діти мають вчитись до 16 червня?

Вчора скрізь було відео, як діти біжать в укриття.
Багато дітей давно б повивозили у більшу безпеку, діти не сплять ночами майже місяць, вчителі напівтрупи висмоктують з пальців завдання, в класах дуже жарко.
Який сенс у війну в цьому всьому?
Щоб просто батькам молодших дітей було їх куди дівати на перетримку?Ну якось же це питання вони вирішували у ковід, минулого року та вирішать з 16.06....
Скільки ж можна...
Життє Бентежне• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Тобто, ви переклали відповідальність на державу за свою дитину?
Всі мають ходити, бо комусь спокійніше?
Коли будь-яка мама віддає дитину до садочку, вона так само перекладає відповідальеість на державу. Минулого року ми жили в Австрії, там школа до 1 липня. І що? Для них це норма
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Удалено администрацией...
Це ви про тих мамок, у яких дитина, якщо в школі не приглянуть, то з телефону не вилізає?
Яблучко від яблуньки.Не дивно.
ИграйМойГормон• 30 мая 2023
Ответ дляХочу барабульки
А почему в Киеве были такие длинные зимние каникулы? У нас обычные были (Одесса), младший отучился еще в пятницу, старший завтра заканчивает
По теме - сочувствую, толку от такой учебе 0, при ваших ночах
Світла не було, опалення відрубали
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Конечно, все проблемы по мере поступления. Если я родила ребенка, то что, жизнь остановилась, тем более в школе?
Ні, не зупинилась.
Тобто щось продумати заздалегідь це теж не про вас?
Настане 16 червня, телефон в зуби і проблєма вирішилась, як тільки наступила...До 1 вересня...
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
А для нас - ні.Там інші умови, кондери, хоча б.
Ракети не літають вдень і вночі.
ЖующаЯКонфету• 30 мая 2023
У нас тоже все оценки стоят и все дети не в Украине по сути, но оплачиваем благ внесок 3500 и надо- значит надо( гос дицей)
lisa2101• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ні, не зупинилась.
Нет, почему? Вчера нашли дневной лагерь типа lT+английский рядом с домом. С 19 июня туда. Потом планирую отпуск на две недели. А дальше пока не заглядываю.
lisa2101• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Яблучко від яблуньки.Не дивно.
А Вы про меня не рассуждайте. У меня ребенок с садика в дежурных группах и в школе на продленках. Телефонов там нет. Мне не дивуйтесь. Просто скажу Вам одну вещь - кому-то надо работать. Если все мамки работать не будут, то точно будет, как Вы изволились выразиться , яблоко ві д яблуньки.
Уси Пуси• 30 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Самая адекватная мама. Для себя и своего ребенка приняла решение сама.
Ребенок 11класс уже похер на школу
Хочу барабульки• 30 мая 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Світла не було, опалення відрубали
так у нас тоже, тогда ж тотальные блекауты были. Но учились. Зимой на первых уроках фонариками доску подсвечивали
Локшина на вухах• 30 мая 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
У нас не Австрія. Умови державних шкіл України не порівняти з умовами в школах за кордоном. Да і самі програми також...
автор Коренная киевлянка • 30 мая 2023
Ответ дляlisa2101
Кожна мама сама капець своїй дитині.
Знаєте, батьківство не обов´язкова функція у людей.Є вибір.Якщо дитина як тягар, весь час її кудись прилаштовують, останню забирають, то як воно дитині...
Є люди, що реально знаходять себе в іншому, не мають бажання та сили на батьківство, питання: навіщо?Щоб його вихователька з вчителькою ростили, то добре, якщо вони більш- менш, дитина хоч материнську ласку від чужих отримує, а якщо вони на ті копійчайні зарплати в кращому випадку відбувають свій час, а в гіршому...можна ж наказувати дитину за те, що мама її не забирає довго і так, що не придовбаєшся...Які травми у вашої дитини від ваших чергових груп можна тілтки здогадуватись...
Якби ви зараз піну з рота не пускали, що ви диво- мамуся, воно ж зрозуміло все.Себе ж не обманеш.Тому ви і так реагуєте, бо провина зсередини, несвідомо йде, а себе ж не зміниш.
Співчуваю дитині і вам.
Життє Бентежне• 30 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
І що ж там за умови такі особливі за кордоном, зокрема в Австрії? Розкажіть, Ви ж певно знаєте?
Програма з математики у 6му класі співпадала,друге півріччя як в нас по підручнику. Це щодо програми для прикладу.
Життє Бентежне• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Кожна мама сама капець своїй дитині.
Співчуваю дитині і вам.
А чому тягар? Чи якщо народили то по вашому до 18 років ходити за нею по п´ятах? Ви 24 на 7 з дитиною?
Життє Бентежне• 30 мая 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Ракети не літають вдень і вночі.
Кондерів у школі не було
Хочу барабульки• 30 мая 2023
Ответ дляСонячний день
Зимой света не было по 20 часов в сутки.
У нас по трое-четверо суток не было света, вообще - учились и очно, и онлайн. В пунктах незламности заряжались
Королева Сарказма• 31 мая 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Почему не в своё убежище? Каждая школа должна быть оборудована по нормам. Ясно же, что под открытым небом бежать опасно.
Объясню на одном примере-класс ребенка вывели на фотосессию,недалеко от школы в парк,но когда началась тревога-бежали они в метро,так как к нему было ближе
Бандитка Сью• 31 мая 2023
Ответ дляYuliya-23
ну значит Вам просто не повезло с онлайном. У нас онлайн на довольно приличном уровне.Уроки будут до последнего дня, до 2 июня. Я б уже такая чтоб детям дали отдохнуть.тож Днепр
Что вы имеете ввиду под нормальным уровнем? У вас не прекращается урок во время тревоги? Или потом его отрабатывают?
Бандитка Сью• 31 мая 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А вы днепровский ребёнок?
Что значит ’днепровский ребенок’