3@йk@• 01 июня 2023

Детская электрическая зубная щетка на возраст 8 лет

На какой возраст подходят эти щетки? Написано от 3, но не указано, до какого возраста. Ребенку 8 лет подойдёт или нужна какая-то другая?
Аноним НаВсеГда• 01 июня 2023
От 3 она рановато. С 8 уже нормально.

У моего сына такая, только с другим рисунком сейчас. Ему почти 9

До этого была более детская, но тоже электрическая
Шалена невинність• 01 июня 2023
Сину 8 такою користуємось і ще ультразвукова філіпс, ця більше подобається бо рот маленький і до дальніх дістає
Бронетапці• 01 июня 2023
наш лікар із дуже великим досвідом каже, що ці щітки не дуже добре вичищають поміж зубами. Тому краще, якщо дитина все ж таки користується електричною щіткою, то чистить один раз на день зуби нею, а другий раз - класичною.
А почула я це, коли за два роки користування електричною щіткою у моєї доньки виникли проблеми саме на стиках зубів - дві проблеми, але пошкоджених 4 зуба довелось лікувати.
Кров з молоком• 01 июня 2023
Ответ дляБронетапці
ваш лікар нічого не знаю про флоси?
Бронетапці• 02 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
ваш лікар нічого не знаю про флоси?
жоден із близько знайомих мені дітей (а їх багато) не користується даним засобом. Дорослі - так, часто. Але не діти.
Кров з молоком• 02 июня 2023
Ответ дляБронетапці
Я як дитячий стоматолог напишу вам, що електричні шітки добре все вичищають, але все залежитьь від мануальних навиків дитини. Як електричною так і звичайною щіткою повинні дочищати батьки до 9-12 років. Для міжзубних проміжків є флоси.
Ця щітка для 8 років вже слабка, в ній мало потужності.
автор 3@йk@ • 02 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
А какую посоветуете?
Кров з молоком• 02 июня 2023
Ответ для3@йk@
А какую посоветуете?
Бюджет от 2500 грн и головка сенситив.
Кров з молоком• 02 июня 2023
Ответ для3@йk@
А какую посоветуете?
Как вариант.
автор 3@йk@ • 02 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
Как вариант.
Т.е. смотреть уже взрослые?
Кров з молоком• 02 июня 2023
Ответ для3@йk@
Т.е. смотреть уже взрослые?
да, только насадки меньше брать. у сенситив небольшая рабочая головка и для детского рта вполне ок.
та щетка, что вы показали, вообще слабо чистит. я на уроках гигиены окрашиваю налет и показываю как правильно чистить, но у меня самой не получается, что говорить о детях.
смотрите как вариант звуковые.
Кров з молоком• 02 июня 2023
Ответ для3@йk@
Т.е. смотреть уже взрослые?
мой сын с 8 лет чистит этой. уже 5 лет пользуется. насадки только меняем.
Електрична зубна щітка Oral-B Braun Genius 8000 Silver
но в 8 лет я ему еще дочищала.
Бронетапці• 02 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
дякую