Margonails• 02 июня 2023

Тримаймося

Виє та летить ...
alinka0908• 02 июня 2023
Ответ дляMd.Inna
Що Ви отримали?
Ви певні, що це не те, що вам просто хотілось побачити, просто ваше бажання ведіння
Точно впевнена, це особисте. В вас буде свій доказ і своє переживання. Впевнена, хто шукає всім серцем - знайде
Возрастная• 02 июня 2023
Ответ дляКарина_я
В мене в собаки вся мордочка посивіла ☹️ теж дуже боїться. Заліз до мене на руки
А в мене собака, як гуде чи бахкає, то навпаки біжить до вікна, чи балкона з великою зацікавленістю (як у когось чоловік, тут писали:) Ще й ричить загрозливо.
Матусік• 02 июня 2023
Ответ дляКарина_я
Може вушка трохи прикрийте, чи в плед загорніть
Ці нелюди вже дістали і людей, і тварин, і природу
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Это наша авиация может? У нас такой же звук уже третий раз.
Доречі, може, бо після прольоту і затихання немає вибуху
Ellillд• 02 июня 2023
Ответ дляalinka0908
То шахраї, а є такі, які мають дари. Але питання звідки і кому ці люди служать
Да нет таких) Всё манипуляции сознанием. Знаю лично этих товарищей. Знала. Бежала роняя тапки.
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Ответ длякатерина12009
Мій заліз на кухні в каструлі і там спить не вилазе. Цей свист. Нехай вже щібють
Ой , это даже мило) рядом мной ещё одна табуретка, обычно коту рукой показываю, он запрыгивает, а тут не хочет, оказывается там вода была , мокрая табуретка, вытерла ее, не насухо, говорю коту запрыгивай, я вытерла, подошёл, встал на задние и носом проверил ,и неее, мокро, не запрыгну)
Bosikom• 02 июня 2023
Ответ дляМухтар
Сегодня слушала, обещают нам такое все лето 😵‍💫
в каком городе обещают именно? или по всей Украине?
Md.Inna• 02 июня 2023
Ответ дляalinka0908
А як щодо снів? Віщих? Звідки?
Раз на раз не приходится
Совпадение часто
Или подгоняют под события. Конкретики никогда, никто не выдавал, по любым мировым событиям даже
Мухтар• 02 июня 2023
Ответ дляBosikom
Киев
alinka0908• 02 июня 2023
Ответ дляEllillд
Ну мене особисто гіпноз не бере зовсім. Хоча друг один з найкращих психіатрів і наркологів. Тому за свою підсвідомість не переживаю
Ellillд• 02 июня 2023
Ответ дляSweet_Dreams_
Ой сама такая. Но в феврале числа с 16 каждый день расклад . Карты говорили пиз…. из Киева . Выехали 23 вечером .
Да я и 24 не верила. Дошло потом. Думала свихнусь. Это нереально было вообще. Мозг отказывался понимать.
Байрактарочка• 02 июня 2023
Вже пташки співають, розбудили іх
Brita• 02 июня 2023
Ответ дляМухтар
Киев
Я наоборот слушала что после середины июня станет легче
alinka0908• 02 июня 2023
Ответ дляMd.Inna
Раз на раз не приходится
Совпадение часто
Я особисто мала сни, про дітей, бачила їх обличчя, задовго до їх народження. Збіг?
Md.Inna• 02 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Хай буде так
Карина_я• 02 июня 2023
Ответ дляМатусік
Як би ж знати, коли ті вушка закривать( А от загорнути це варіант. Думаю, йому так спокійніше буде. Бо зовсім наляканий(( вже як тільки тривога, то він стоїть біля мого ліжка, чекає коли в коридор підемо(
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляНиколь1986
Рашисти розлютили нашу ППО. В небо підняли наших птахів навіть
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Муж спрашивает « чо не спишь»? Мда реально. Люди все спят походу, ну процентов 80
Brita• 02 июня 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Мой спит, и ребенок спит
alinka0908• 02 июня 2023
Ответ дляMd.Inna
Хай буде так
Ви молодець, що щира і не вдаєте нічого. Бог це бачить і думаю, що все у вас попереду.
Ellillд• 02 июня 2023
Ответ дляMd.Inna
Раз на раз не приходится
Совпадение часто
Мозг наш выдает очень интересные сны. Прямо бывает в точку. Просто то что мы не видим или отодвигает может мозг нам нарисовать.
Карина_я• 02 июня 2023
Ответ дляВозрастная
Який він у вас сміливий))) Мій прям дуже боїться. Ще молодий, а за рік війни посивів страшно
OneTimeUser• 02 июня 2023
Ответ дляМухтар
Киев
Ну що ж. Будемо далі загартовуватися.
Businka_05• 02 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Пишут, что подняли авиацию.
Николь1986• 02 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Да.
alinka0908• 02 июня 2023
Ответ дляEllillд
Я бачила люоблмччя дитини до народження і навіть планування. І деякі події, про які б і не думала. І просто деякі речі знаю.
Sweet_Dreams_• 02 июня 2023
Ответ дляEllillд
Сейчас не раскладываем даже . А тогда прям истерика была.
Лежу с малой в коридоре с 2 . Дверь заблокирована в туалет. Туалет один тут. Вот и че делать . Первый раз в коридоре легли . 😒
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Ответ дляBrita
Мой спит, и ребенок спит
Я не сплю потому что просыпалась от взрывов.. тот ещё адреналин. Потом живот как-то болеть начинает или голова. Или подташнивает
Ellillд• 02 июня 2023
Ответ дляalinka0908
Какой гипноз?) Я про езотериков говорю. И гадалок.
Карина_я• 02 июня 2023
Бля..