Виє та летить ...
Байрактарочка• 02 июня 2023
Ответ дляBusinka_05
Пишут, что подняли авиацию.
Да, вже прочитала. Я з початку війни не чула як летить літак, то думала шо то ракета.
Боюся уявити як потім будемо реагувати коли закінчиться війна і літаки почнуть літати…
alinka0908• 02 июня 2023
Ответ дляEllillд
Какой гипноз?) Я про езотериков говорю. И гадалок.
То аферисти. Езотерики - то ні про що
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Ну вы слышали да. Главное чтобы эти руские гады никак эту инфу не использовали, хотя.. у них там хватает своих «инсайдеров-зрадників» снова кстати гуп или даже взрыв
alinka0908• 02 июня 2023
Ответ дляМатусік
Скільки прийом у друга?
Хочу в чергу)
Поняття на маю
навіщо це вам?
Ответ дляalinka0908
Я бачила люоблмччя дитини до народження і навіть планування. І деякі події, про які б і не думала. І просто деякі речі знаю.
Блажен кто верует)
Я тоже. И что?) И дату рождения. И имя по ангелу. И что беременна приснилось. И война эта гребаная тоже снилась. И что? Просто мой мозг до меня хочет достучаться- ау, проснись, я тут, почему ты не думаешь мною а 5 точкой?
marinamagic• 02 июня 2023
Ответ дляБайрактарочка
Ми всі, в більшості, швидко звикнемо, що літаки - це нормально. Якщо будемо точно знати, що війна закінчилась. Дай Боже, щоб ми це перевірили вже найближчим часом🙏
alinka0908• 02 июня 2023
Ответ дляEllillд
Блажен кто верует)
Тобто? Якщо нічого нема, то як ваш мозок може вам підказувати?
Ответ дляКарина_я
Як би ж знати, коли ті вушка закривать( А от загорнути це варіант. Думаю, йому так спокійніше буде. Бо зовсім наляканий(( вже як тільки тривога, то він стоїть біля мого ліжка, чекає коли в коридор підемо(
Загорніть, і вушка прикрийте як хусточкою
Мені здається буде не так чути оте все
Наталія-Ната• 02 июня 2023
Ответ дляmarinamagic
В области у нас там каждый день самолёты военные, без тревоги совсем не страшно, наши защитники тренируются