Партизанка• 02 июня 2023
Допоможіть знайти Юрія
Пам´ятаєте, як іноді він створював теми про таро? Мені він дав прогноз і навіть вказав на деталі, здійснення яких я сама не очікувала і не вірила до останнього. Дуже йому вдячна і буду рада, якщо ще вдасться з ним зв´язатися з приводу родичів. Краще б свою енергію спрямовував у свій талант, ніж у створення примітивних тем
Партизанка
• 02 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ну фсьо, щаз из Юрасика сделают предсказателя.
Я була сама чесно кажучи здивована
Бутерброд з ікрою• 02 июня 2023
Ответ дляПартизанка
Я була сама чесно кажучи здивована
Та Вы шо? Ну всё, ехайте в Германию, будет Вам Юра расклады делать, а Вы дывуваться и рекламировать на Советчице.
Знову Я• 02 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Не будите этот поток бессознательного) он изучает немцев
Допоможіть загубити Юрія 😀
Life is Beautiful• 02 июня 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
А якщо він може ще й впливати на події в майбутнєму?