КарамбОлька• 02 июня 2023
Чи можу я виїхати з чоловіком закордон у відпустку, якщо мій тато має інвалідність
Взяти тата з собою, а він потім повернеться. Чи так не можна?
Закон діє що якщо мій тато інвалід, то чоловік має відстрочку. Але в військомат він не ходив.
А що до виїзду закордон?
Хочеться поїхати на море
Поділіться досвідом. Дякую
А що до виїзду закордон?
Хочеться поїхати на море
Поділіться досвідом. Дякую
Иванка Бур• 02 июня 2023
Ответ дляРяженка
Прочитала всю тему и так и не поняла,за что все так накинулись на автора,захотел человек всей семьёй на море съездить,преступница прямо(.
просто заздрість. От і все
Ряженка• 02 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
просто заздрість. От і все
Да,другой причины я не вижу.
Люблю ВалЄру• 02 июня 2023
Ответ дляРяженка
Зависть. За то, что выехать хотят все, но можно только избранным. Я частично понимаю всех, кто накинулся. Надеюсь им хоть морально стало легче, ведь результата от их яда, все равно, никакого нет 🤷🏻♀️
Иванка Бур• 02 июня 2023
Ответ дляРяженка
Да,другой причины я не вижу.
а видають себе ж такими обізнаними в законах, аж противно.
Брюлик в стразах• 02 июня 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
А почему Арестович военному, можно жопу на пляже греть , а остальным нет ?
Откуда такое преклонение перед властью и их шестёрками ?
Не на тех кидаетесь .
💯
Мені теж незрозуміла агресія. Закон дозволяє, а якщо дозволяє, значить немає нічого кримінального. Автор тільки хотіла проконсультуватися відносно цього, а з усіма моральними аспектами вони самі в своїй родині розберуться. Можливо вони так багато роблять для тата, що він сам хоче зробити для них щось приємне, а порадниця як завжди..
Попихтю та й годі• 02 июня 2023
Ответ дляМалинка
Я б ще зрозуміла, якби з собою брали тата і маму на відпочинок, а просто прогнати інваліда за кордон і назад заради тижня на морі, це якийсь треш.
треш,то ,що нас змушують робите подібний маразм і тримають у клітці,мій в командировку не може їздити ,другі на відпочинок,хай наймають бійців на контракт ,а не ворують ті кошти ,що виділяють
Ряженка• 02 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ну я согласна,что у нас законы странные и не справедливые,но это претензии к власти,а не к автору. Ну пусть хоть так,хоть кто-то сможет выехать,а то начнёшь возмущаться.так вообще всех закроют,кроме себя любимых.
Підмітайло• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Тато молодий, 55 років. Це що старий?
А по темі соромно чи ні.
Рік тому, початок війни, весна, травень..
Одногрупниця виклдає фото з чоловіком з моря.
Я створила тут тему, що мене це обурило!
Як не соромно ще і світити чоловіка на фото, та вже поїхала то сиділа б там тихо і не показувала хоч фотки! І що ви думаєте?
Мене тут розіпнули і спалили, бо він МАЄ право. І за них я маю ПОРАДІТИ!
А я значить не маю права.. через 1.5 роки війни я права не маю.
Такі подвійні стандарти тут..
А по темі соромно чи ні.
Такі подвійні стандарти тут..
чому ж зараз вас не обурює така ж ситуація?
Дуже дуже вумна• 02 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
я не розумію, нащо автору їздити з подружками, якщо вони родиною можуть відпочити??? Її чоловік не підлягає мобілізації, то що станеться, якщо він 2 тижні відпочине??
Чому нападати постійно. Людина просто запитала.
ну раз можуть то хай відпочиваютт я особисто їх не тримаю.
У автора питання випустят чи ні, переживання і тд.
можна витратити кучу грошей на відпустку а по факту не пропустять і все.
я запропонувала варіант, якщо ж вже так потрібне дитині те море.
я наприклад перший раз на море поїхала в 10 років, і нічого жива, від перевтоми чи недостатності сонця не померла
Люблю ВалЄру• 02 июня 2023
Ответ дляРяженка
Я согласна. Но власти высказать не могут, вот и срываются на выездных. Я вообще никому не говорю, что у меня муж выездной по его матери, чтоб не злить народ. Просто молча делаем так, как нам удобно
Иванка Бур• 02 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
так чоловіка автора 100% випустять.
Иванка Бур• 02 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
аналогічно. Коли питають, яким чином виїхав, кажу, що по роботі. От і все.
Дуже дуже вумна• 02 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
так чоловіка автора 100% випустять.
так щеж діда всього лише з клапанами в серці та сд треба покатати туди назад 😁
Ряженка• 02 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
И правильно.
Брюлик в стразах• 02 июня 2023
Ответ дляМааарковная
А что такое 100 тыс? Это 2,5 баксов не так и много, выехать нелегально стоит от 5
Ваш муж еще экономно прокатить хочет
Отношения офигенные, именно потому папу тягать как игрушку , а то муж втомывся и хочет на морееееее
Ваш муж еще экономно прокатить хочет
Ох і лицемірна ця порадниця.. що таке 2,5 тис доларів.. коли тема - чим ви допомогли батькам, то відповіді - в нас самим не вистачає.. а як хтось допоміг - то, що то за гроші))) прям кожен місяць своїм перераховую
Иванка Бур• 02 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
55 рр це не дід) Це дорослий, адекватний чоловік.
Иванка Бур• 02 июня 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
100%
бридко таке читати
Дуже дуже вумна• 02 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
має онуків значить дід, чи не так ?
Иванка Бур• 02 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
має онуків значить дід, чи не так ?
але ви не мали на увазі це
Бідося• 02 июня 2023
Ответ дляКарамбОлька
Тато молодий, 55 років. Це що старий?
А по темі соромно чи ні.
Такі подвійні стандарти тут..
А по темі соромно чи ні.
Такі подвійні стандарти тут..
Я лично и тогда и сейчас осуждаю тех мужчин, которые выехали. Вот все, что вы чувствовали тогда, глядя на фото одноклассницы, это же чувствую и я сейчас, читая вашу тему. То, что папу надо вывезти в отпуск, это я поддерживаю. Папа не старый, но у него сердце, он ни разу не был на море, его надо отвезти
Дуже дуже вумна• 02 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
але ви не мали на увазі це
саме це, а наголос я зробила на хворобах, а не віку
Иванка Бур• 02 июня 2023
Ответ дляБідося
тато в 55 рр і сам з мамою може поїхати машиною.
Мааарковная• 02 июня 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Это вопрос как и сколькими сумами я помогаю родным? Я помогаю безвозмездно и не тягаю никого чтоб муж грелся на море? И я Киеве если что и не выезжала.
Вопрос был как мужа вывести попу греть, под прикрытием опеки над папой. А как начали осуждать что папа как игрушка, так автор сразу за деньги начала. Очень благородная манипуляция
Люблю ВалЄру• 02 июня 2023
Ответ дляМааарковная
Ваш муж еще экономно прокатить хочет
А отец не против помочь , он даже рад тому, что поможет мужу автора. И захотят вообще поедут в Германию и будут на выплаты сидеть, язык учить, а в отпуск по ЕС кататься 🤷🏻♀️
А вы в это время ядом своим давиться будете
Люблю ВалЄру• 02 июня 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
И покатается. В 55 лет не такой уж и дед. Моему начальнику 55, это молодой мужчина
Люблю ВалЄру• 02 июня 2023
Ответ дляБідося
Фишка в том, что всем тем, кто выехал и может выехать все равно на ваше осуждение. Вот вообще их это не заботит
Мааарковная• 02 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
А кто давится? Я езжу сама отдыхать, всю зиму была в Гоа. Муж был дома и не умер без моря. Сейчас будем на даче, а зимой я снова уеду в тепло.
Написала бы автор как есть, нет надо бред придумывать что на неделю и тд
Вилами по воде• 02 июня 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Так і є. В нас дитина хвора. І з деякого часу мені глибоко пофіг якщо хтось там вирішить що нас можна засуджувати.
Люблю ВалЄру• 02 июня 2023
Ответ дляМааарковная
Вы же, кто еще. Вы одна ездите, а автор с мужем будет
Чего бред? Может реально на неделю хотят, мы тоже на неделю уезжали в отпуск