Мочалкин блюз• 02 июня 2023

Для чого ці резинові трубочки

Подарували доньці, а ми не знаємо що з нього плести і як називається цей матеріал.
ГугелП@лАмался• 02 июня 2023
Это не в 3д ручку пластик?
Чеширская кошечка• 02 июня 2023
Похоже на пластик для 3д ручки
автор Мочалкин блюз • 02 июня 2023
Там всередині пустота, вони тягнуться.
А я з косою• 02 июня 2023
А в чем оно было, покажите коробку.
РокерША• 02 июня 2023
Пластик до 3д ручки
Крайня невістка• 02 июня 2023
Браслетики з них плетуть. Ще щось можна придумати, наприклад, брелоки.
автор Мочалкин блюз • 02 июня 2023
Ответ дляА я з косою
А в чем оно было, покажите коробку.
Вони були без упаковки, зв´язані просто одним пучком. Це була креативна коробка. Але, ми такі креативні))))що половину не зрозуміли для чого є
автор Мочалкин блюз • 02 июня 2023
Це щось схоже як раніше плели з крапельниць, з тих трубочок, рибки, брелки і т.д )) правда, ж??
Крайня невістка• 02 июня 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Так і є. Я вище написала, що плетуть. Схеми можна знайти в інеті.
Баррикадница• 02 июня 2023
Для плетіння
автор Мочалкин блюз • 02 июня 2023
Ответ дляКрайня невістка
Дякую))