Сегодня я не я• 02 июня 2023

Чому у Києві і передмісті такі високі ціни на житло?

Немає ніяких знижок, хотіли подивитися розстрочки від забудовників, теж умови не супер.
KateFrosty• 02 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Так
Наскільки, наприклад? Скільки за квадрат?
Сусідка знизу• 02 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Я так і хочу. Хочу жити у власному будинку, вранці пити каву у дворі і милуватися квітами.
Вы дом хотите за эти деньги?) Мы в селе дороже купили нормальный дом
KateFrosty• 02 июня 2023
Ответ для__Jane__
У ’ передмісті’ можно жить работая самому на себя либо имея возможность работать удаленно от офиса. Доехать с того передмистя- нереально
Дивлячись яке передмістя) мені до Києва 20 хвилин пішки не поспішаючи)
Неместная Я• 02 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
1 мільйон
За таку суму знайомі купили 2-к квартиру у Вишгороді після будівельників
Додайте ремонт, у кожного це буде різна сума. Але то було роки 4 тому
вентиляторная• 02 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
1 мільйон
1 млн - мы купили новострой 30 м2 на Васильковской еще года 3 назад, это была очень выгодная цена.
Вряд ли сейчас есть такие цены на ликвидное жилье.

А почему так, всем понятно. В Киеве офисы самых крупных и успешных компаний, сюда со всей Украины съезжаются специалисты, и вся остальная сфера услуг их обслуживает: рестораны, ТЦ и тд. Поэтому и недвижимость стабильно с высокими ценами.
Ms. Откровенность• 02 июня 2023
Тому що там доходи вищі, ніж в інших містах як мінімум вдвічі
Фрекен бок• 02 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Я хочу жити у Києві або передмісті.
Багато хто хоче
Птица Говоруша• 02 июня 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Это меньше 30 000$.
Вообще реально, если не новый дом смотреть
Да ладно, где такие цены?
Ниже 30 нет ничего
Ліплю вареники• 02 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Я хочу жити у Києві або передмісті.
Всі хочуть, тому і ціни такі.
язззззь!!!• 02 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Я хочу жити у Києві або передмісті.
а я хочу в Лондоні або Нью-Йорку, але мені теж ,які вам задорого
Як ухурделю• 02 июня 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Да ладно, где такие цены?
Ниже 30 нет ничего
В пригороде в старом фонде не будет однушки за 30 000?
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Потому что столица, все сюда едут и купят и так….
Я думаю зараз ціни мають впасти. Війна. Хто ризикне зараз купувати
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Выросли цены
И арендное растет, искали знакомым, все дорожает. Людей стало больше
Де? Багато виїхали
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Ответ дляСиренькая
’Хочу’ це серйозна заявка 😂. В цьому випадку вона має підтримуватись фінансами. Купували котедж 5 років тому, то ніхто дешево не продавав, бо нам хотілося 😂
Ви молодці, що зуміли заробити на котедж
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Ответ дляСегодня я не я
Маю тільки гривні
Ви зберігали гроші в гривнях?
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Ответ дляТочноБудет
Автор, вы плохо ищете. На флетфай есть варианты с вашим бюджетом, 1к по 25-28 кв м
Людина шукає приватний будинок
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Дивіться Теремки. Це окраїна Києва. Не затребуваний район.
Колебля• 02 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Де? Багато виїхали
В березні минулого року - ото справді виїхали. На дорогах - краса, ніхто нікого не підрізає, ніяких ДТП за участі неадекватних водіїв відомих автомобільних марок. А зараз людей, як до війни. Тепер є Петріот, Київ вважається безпечнішим за інші міста. То ціни падати не будуть.
__Jane__• 02 июня 2023
Ответ дляKateFrosty
Нам от дома до квартиры( центр) да зимой...нужно выезжать в 7 утра. Ну его в пень те передмістя.
LudaSHS• 02 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Де? Багато виїхали
Много приехали
Почти 4 мл в Киеве
На выходных толпы, день Киева треш был
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Ответ длявентиляторная

Хіба зараз бувають такі маленькі квартири в новостроях?
__Jane__• 02 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Ага,особливо ЖК ’ Республіка’
Сладкий лимончик• 02 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Вы что теремки? Дешевый пн
Голосиевский ?
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Ответ для__Jane__
Ага,особливо ЖК ’ Республіка’
Я про вторинний ринок
ЗдесяЯ• 02 июня 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Вы что теремки? Дешевый пн
Голосиевский ?
А що ні? Окраїна Києва.
__Jane__• 02 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Я про вторинний ринок
Подруга продает квартиру в этом жк , как раз будет вам ’ вторинний ринок’
Сладкий лимончик• 02 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А що ні? Окраїна Києва.
И? Это дорогой район вы что
ТочноБудет• 02 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
Людина шукає приватний будинок
Это даже не смешно
Сладкий лимончик• 02 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ
А що ні? Окраїна Києва.
Третий рн
По дороговизне после Печерского и Шевченковского
Да есть там гостинки, но и есть новострои
культУра• 02 июня 2023
Вот Варшаве вот это цены космос, а старые квартиры с ужасной планировкой, что наш самый странный хрущ покажется дворцом