Коленная ложечка• 02 июня 2023
Освітяни ч.2
В соцмережах пишуть що новий заступник міністра крав гроші з бюджету, а саме незаконно отримував +50 тисяч щомісяця попередньо оформивши на роботу матір і жінку.
Хтось злив це в інтернет, мамка і жінка вказують в своїх профілях що працювали в інших місцях.
Вчителям геть порізали зарплати, а міністри і їхні заступники не тільки крадуть а й не соромляться цього
prodamodejdudetskaya b.u• 02 июня 2023
Это жесть. Обкрадывать учителей. Не доплачивать их ставку. Позор начиная от директора школы и выше.
Почему не сделают аудит школ по зарплате учителям.
Nathalie27• 02 июня 2023
Для бюджетників це не в новинку. В кожному закладі є пара мертвих душ, чию роботу перекидають на інших. Іноді працівникам за це доплачують, якщо у директора є совість.
Виктория_1807• 03 июня 2023
Ответ дляprodamodejdudetskaya b.u
Оплату учителям утверждает управління освіти. Все надбавки, доплаты они утверждают, они же и снимают.
prodamodejdudetskaya b.u• 03 июня 2023
Ответ дляВиктория_1807
Управління освіти одно, Но что многие директора школ не доплачивают ставки учителям это да, и где на этих директоров взять управу, значить нужно отстранить директора от выплат зарплат учителям а сделать оделльный отдел который не будет иметь интерес конфликта.