Фляшка на трьох• 03 июня 2023
Який протиалергічний препарат використовуєте для дітей симптоматично?
Якщо, наприклад, комарі покусали і напухло? Або чхання від пуху тополиного (не завжди і не сильно). Тобто дитина схильна до алергії, але не прям жах-жах. Алерзин та Еріус слабо допомагають. Дитині 8 років.
Ума Палата• 03 июня 2023
Эдем, L-цет. Когда младше был, иногда Зодак давала. Но оно не особо помогало
Не вмію заміряти• 03 июня 2023
Эдем. В таком возрасте, как по мне лучший препарат.
И от укусов ос хорошо помогает) тттт, конечно)