Цвірінь• 04 июня 2023
Як покращити памʼять людині у віці?
Мамі 70, стала дуже погана памʼять, забуває що і куди поклала, що і кому казала. Чи можна якось покращити памʼять? Вітаміни, БАДи?
Всміхайлик• 04 июня 2023
Мені 36 після ковід така памʼять стала, що аж страшно.
Нічого не памʼятаю
Синиця у спідниці• 04 июня 2023
Зверніться до невролога, вікові погіршення пам´яті дуже часто є ознаками деменції. У таких випадках БАДи не діють,виписують інші препарати для прискорення мозкового кровообігу. І чим скоріше ви отримаєте консультацію, тим раніше почнете лікування,і тим більше шансів уповільнити перебіг хвороби
Брюнетка в Мармеладе• 04 июня 2023
До невролога зверніться , можливо є якісь порушення , це ж ще не людина у віці, щоб були вікові зміни
Ленка_пенка• 04 июня 2023
Возможно это начало деменции. Идите к врачу: существуют таблетки, которые ощутимо тормозят развитие деменции, особенно, если подхватить на ранних этапах. А так: как бы смешно не звучало: учить стихи. У нас сейчас у всех память как у золотых рыбок, потому что нам не надо держать никакой инфо в голове: все можно спросить к гугла, а телефоны в смартфоне. Но это не гуд: любле заучивание информации - развивает память, но учить столицы стран мира не так интересно, как стихотворения :)
Ненька наша• 04 июня 2023
Ответ дляВсміхайлик
Нічого не памʼятаю
І мені 36, ковіду не було, а пам´ять погіршилася, я би теж щось пропила.
Ненька наша• 04 июня 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
70 років це якраз людина у віці.
Брюнетка в Мармеладе• 04 июня 2023
Ответ дляНенька наша
70 років це якраз людина у віці.
В 70 ще багато хто працює
Вкуси мене• 04 июня 2023
Я на айхербі мамі купувала гінгко білоба. Бо скаржилася, що прізвища відомих артистів навіть забувати стала, певні дати... Коли їй щось розповіла, наприклад, а через тиждень вона говорить, що я їй такого не казала. Каже, що стало краще набагато. Мамі 72, про деменцію не йдеться, у неї пам´ять краще за мою. Вирішила, що і мені вже треба)
Цвірінь
• 04 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Нажаль, важко знайти невролога в окупації
Цвірінь
• 04 июня 2023
Ответ дляВкуси мене
Дякую
Кидаю курити• 04 июня 2023
Я вже колись рекомендувала ось цей продукт
Не самий бюджетний, але працює для людини похилого віку
Пургену мне• 04 июня 2023
Если нет невролог, то можно и к психиатру.
Слышала не раз люди обращались.
Та даже и у терапевта можно счпросить
Слышала не раз люди обращались.
Та даже и у терапевта можно счпросить
Цвірінь
• 04 июня 2023
Ответ дляКидаю курити
Дякую
Ненька наша• 04 июня 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
В 70 ще багато хто працює
А краще б вже йшли на пенсію
Цвірінь
• 04 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Слышала не раз люди обращались.
Та даже и у терапевта можно счпросить
Слышала не раз люди обращались.
Та даже и у терапевта можно счпросить
Ох, не можу вмовити звернутись у лікарню
Брюнетка в Мармеладе• 04 июня 2023
Ответ дляНенька наша
А краще б вже йшли на пенсію
Ну це вже за бажанням. Поки людина працездатна , мозок краще працює
Пургену мне• 04 июня 2023
Ответ дляЦвірінь
Так вы сами идите к доктору и спрашивайте.
Знаете, я у психиатра довольно часто видела именно родственников, которые по таким вопросам обращаются, а дальше уже посмотрите что и как....
Я серьёзно.
Даже для начала просто симейному доктору позвоните, и спросите
Я серьёзно.
Пургену мне• 04 июня 2023
Ответ дляЦвірінь
Там может даже какой-то элементарный пирацитам или фезам, или ценаризин пропишет доктор.
Я не знаю, предполагаю....
Ищу-брожу• 04 июня 2023
Ответ дляЦвірінь
Если совсем сложно, то может поискать, кто онлайн консультирует? Понятно, что оювсегла лучше вдивую, но если все же не найдёте...
Ищу-брожу• 04 июня 2023
Ответ дляНенька наша
А краще б вже йшли на пенсію
Можно было бы прожить на пенсию, большинство бы и отдыхали уже.
Не за Будка• 04 июня 2023
Мама часто двигается на свежем воздухе? Сосуды надо снабжать кислородом и самое дешёвое средство это прогулка на свежем воздухе ну или экстракт Гинкго билобы
Цвірінь
• 04 июня 2023
Ответ дляНе за Будка
Живе у будинку, тому дихає свіжим повітрям щодня, а ось рухається мало, бо є проблеми з ногами
Цвірінь
• 04 июня 2023
Ответ дляПургену мне
Я серьёзно.
Дякую за ідею, навіть не подумала про це
Работать надо• 04 июня 2023
Бади не допоможуть, треба займатися їй , навряд чи Ваша мама схоче почати вчити італійську чи в´язати гачком, чи ще щось. Є інститут для людей похилого віку, от ті напрямки допомагають людині поважного віку.
Цвірінь
• 04 июня 2023
Ответ дляРаботать надо
Не всі живуть у Київі, щоб відвідувати інститути для людей похилого віку