Олена Oza• 05 июня 2023

Тем временем в Ебекино осталось всего лишь 500жителей из 40ка тыс

российская армия по приказу генерала Гурулева продолжает бомбить Бебекино,превращая его в разрушенный город-призрак. Причём обстрелы усиливаются,а местные жители покинули город. Мародёры грабят магазины и дома.
Возникает вопрос: а "СВО" точно идёт по плану?беженка плачет в спортзале Белгорода.не довольна "сво ",жизнь разрушена https://www.facebook.com/watch/?ref=search&v=25101...
Helenka2011• 05 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
А чого дивуватись? Подивіться на кримсян і ’братні народи днр/лнр’... Вони й тепер, сидячи в Європі під прикриттям українського паспорту, розказують, що то Україна винна, бо ’нада било уступіть і всьо біло би цело. А нам всьо равно, ми 100 лет жили с расией дружно, жилі би і дальше, єслі б не нацикі са сваім майданам’
Найбільш прикре те, що такі бехзребетні пристосуванці ніде не пропадуть і паразитуватимуть на тих українських паспортах. Бо хто зараз буде займатися фільтрацією?

Мариш_ка• 05 июня 2023
Ответ дляHelenka2011
отак і зникають народи... гинуть найкращі, а за їх спинами і за рахунок їх життів виживає і плодиться акакаяразнічна біомаса
zmeika• 05 июня 2023
Ответ дляVova735
Для них Путин всегда прав.
Конечно, но некоторые вон до сих пор переживают, чтобы этих конечных не разозлить, не дай бог, и что им нужна причина, чтобы прийти нас убивать
zmeika• 05 июня 2023
Ответ дляVova735
У них надо спросить.
Так и спросите, если вам ещё до сих пор непонятно
Renesmeе 16• 05 июня 2023
Ответ дляVova735
Так они посмотрят на это и скажут Путин прав, на нас напали и пойдут мстить.
Пхахаха їх вже тиждень бомблять, багатьох мстітєлів спостерігаєте, багато захисників родіни із коктейлями молотова? Забилися по норах і мовчать
Леска• 05 июня 2023
Ответ дляОлена Oza
там погибших мирных много и раненых.
Та ні, то театральні заготовочки. Назбирали трупи по всій країні і привезли в щебекіно, наче померли від обстрілів.
oksanav• 05 июня 2023
Ответ дляBejza
А якійсь орчисі не подобається, що ви озвучили це.
Нічого, хай хаває своє ж лайно, хай падаль жере та відгрібає сторицею за все, що вони зробили.

Леска• 05 июня 2023
Ответ дляHelenka2011
Такі історії вражають. Одне діло, якісь маньки-ваньки з усть-пиздрюйська, які все життя у своїй дирі провели і в Україні не були; обмежений кругозір легко заповнюється телевізором. Але якщо ти, крв, був тут, жив на цій землі, їв наш хліб, - як ти можеш щосб патякати про ’хахлов-нацистав’?? У голові не вкладається...
І в мене є такий. Жив, виріс в Україні, виїхав до Москви, приїздив наш борщ-горілку пили-їли за одним столом. А зараз таку ахінею несе.
oksanav• 05 июня 2023
Ответ дляМарика-bf42
Затулін страшна гніда. Він нас ненавидить люто. А язик розв’язався в нього скоріш всього через зміну хазяїна.
Може бути. Але якщо це звучить вже з центральних каналів та з від госдумівців, то значить, гімно в вищих колах забурлило, а нам це на руку.
Vova735• 05 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Так они посмотрят на Шебекино Рос Пропаганда им все расскажет, и какой-то Ваня из Перми скажет я иду мстить, и таких много наберется.
trikota• 05 июня 2023
Ответ дляnabludatel
Моральні уроди. В місто навіть ніхто не зайшов, а вони вже лікарні зачинили і все обладнання вивезли.
Для порівняння: у нас з початку війни працюють лікарні на лінії фронту. І в Харкові, і в Маріуполі під обстрілами приймали людей.
А русня вирожденці. Або дійсно орки. Але не люди.
В Авдеевке работает до сих пор
Teonaa• 05 июня 2023
Бебекино))
Renesmeе 16• 05 июня 2023
Ответ дляVova735
рос пропаганда мовчить про щебекіно шемякіно, щебекінци навіть хеш тег в соцмережах запустили щоб їх помітили «шмекиноєторосія»
nabludatel• 05 июня 2023
Ответ дляtrikota
В Авдеевке работает до сих пор
І в моєму рідному Гуляйполі, яке теж на лінії фронту і обстрілюється кілька разів на день, теж працює лікарня.
А рашисти ’ цінне обладнання’ вивезли. А те що місто їх під обстрілами і є поранені, то нічого. Самі винні, що лишилися.
Ось такий він ’руський мир’.
trikota• 05 июня 2023
Ответ дляЛеска
Цікаво, до них щось починає доходити?
Нет. Был ролик, где тетка рыдала в автобусе, что ее сыначку убили и говорила: ну чего эти украинцы не сдаются?
А чего ее придурок поперся в другую страну убивать там людей, то ничего страшного
Helenny• 05 июня 2023
Ответ дляLentochkaV
Щас прийдут плакальщиці, і скажуть що все погано в нас, і нас отвлекают. Бачу тут таку тенденцію
Удалено администрацией...
anika_g• 05 июня 2023
От як би вся козлоцапія була б стерта з лиця землі, як шемякіно... тоді б повірила в бумеранг
trikota• 05 июня 2023
Ответ дляVova735
Сомневаюсь, что им вообще расскажут про Шебекино, будет тишь да гладь по телеку.
чир• 05 июня 2023
Десять промышленных предприятий получили повреждения в ходе обстрелов города Шебекино Белгородской области, на их восстановление потребуется около 13 миллиардов рублей, сообщил журналистам губернатор Белгородской области Вячеслав Гладков.//

Helenny• 05 июня 2023
Ответ для4udik
Так мені не хочеться радіти всьому цьому, уподоблюватись цьому недонароду.
Але в голові постійна думка - це просто бумеранг, що посієш - те й пожнеш.
Але всерівно якісь двоякі відчуття. Таке враження що я капітально за ці півтора роки зчерствішала і десь мабуть навіть озвіріла від того що коїться навкруги
Згодна з Вами.
Якби була у мене кнопочка «Залити оркостан цементом», нажала би, рука би не дрогнула, щоб вони там всі передохли — від утроби до старого. Бо це вони обрали таку владу і вони не проти війни.
А ще півтора роки тому я була доброю, милою, жалісливою людиною.
rivara• 05 июня 2023
Ответ дляValentina shop2020
Неее у нас все прекрасно,Киев, мер приказал ЖЭКа белить подавали и будет вам УБЕЖИЩЕ, СТУЛЬЯ ИСКАТЬ НА МУСОРКАХ ,все прекрасно
Мер не может приказать ЖЭКа, только районным главам. Деньги на убежища выделены немалые, фиксируйте, отправляйте
Stefaniya K.• 05 июня 2023
три часа назад
⚡⚡ “РДК” показали видео, как берут пленных на территории бнр.
они уже взяли десятки пленных и передадут их в обменный фонд ВСУ.
Пятый день идут бои за освобождение Блядьгородской области от путинских бандформирований.
Мариш_ка• 05 июня 2023
Ответ длячир
Пох на дебелкінців, головне що обладнання вивезли))) а тепер ще й дерррибббаааааннн накльовується заради цього гладков сам ще парочку підрве))))))))))
Гл@ша• 05 июня 2023
Нічем помочь не могут, я вне політікі
чир• 05 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
Так Гладков плачется что денег нет. Кроме 10 предприятий еще и почти 2,5 тыс. квартир разгромлено. Вообще не понятно с воюющими срочниками, у них довольствие 2 тыс. руб. в месяц, а у контрактников и прочих наемников от 200 тыс., но их туда не перебрасывают. ЧС не объявляют, т.к. не хотят тратиться на выплаты гражданским. ХЗ что это за очередная многоходовочка у путина...
Mozarella• 05 июня 2023
Детей из Шебекино заселили в калужский интернат с ужасными условиями.

«Наших детей из Шебекино заселили в интернат в Калуге с ужасными условиями. Дети даже не могут помыться. По коридорам страшно ходить. В тарелки с едой с потолка падает штукатурка. Помогите!» — рассказывают родители изданию ASTRA.

В столовой с потолка обваливается штукатурка, а возможности помыться у детей нет.

Но белгородские чиновники утверждают, что «произошла небольшая накладка», детей обещают переселить.
LentochkaV• 05 июня 2023
Ответ дляValentina shop2020
То ви ридаєте у мера там? Чи що ви робите?
Soufit• 05 июня 2023
Ответ дляsharabon
Цікаво, що там трапилось. Я просто політикою не цікавлюсь
Теж не розумію, у них всі міста +- так виглядають))
Soufit• 05 июня 2023
Ответ дляОлена Oza
40 тыс населения плюс район,села,селить негде.Ночью выгнали студентов Белгородских вузов и колледжей с общах и часть ебекинцев еле поселили.Остальные в спортзалах и на стадионах.Кровати в три ряда высота как нары в тюряге.Почти все бросили дома животных и птиц..им власть наврала,что это на пару дней и они скоро вернутся.Ужас просто,шок..как жалко животных...
Їхній владі Арестович тексти пише)))
svetlapanna• 05 июня 2023
Ответ дляHelenny
Згодна з Вами.
Так, ми всі змінилися.Я ось теж,ще два роки тому плакала і жаліла кожну хвору дитину їх, особливо коли читала про збори . і що дитина може померти.
Мене переломило повністю, коли рашисти бомбили Харків. і я побачила знімок- бабуся в ліжку з внуком. колисала його, дитину обійняла і так на них впала бетонна брила(
І ось фото- дитині. хлопчику. 10 років було,2012 року він. і вже ніколи ця дитинка не буде жити..Я ,як побачила ці кадри. а то лютий 2022 року. перші дні...плакала. мене чоловік не міг заспокоіти ((( А потім побачила листа перешокласниці руськаму солдату. ’Убівай нацистов’ приєзжай с побєдой скорєє’. пише ото руське ребьонок...мені світ в очах затьмарився.....Тоді зненавиділа всіх кацапів