российская армия по приказу генерала Гурулева продолжает бомбить Бебекино,превращая его в разрушенный город-призрак. Причём обстрелы усиливаются,а местные жители покинули город. Мародёры грабят магазины и дома.
Возникает вопрос: а "СВО" точно идёт по плану?беженка плачет в спортзале Белгорода.не довольна "сво ",жизнь разрушена
Ответ для4udik
Так мені не хочеться радіти всьому цьому, уподоблюватись цьому недонароду.
Але в голові постійна думка - це просто бумеранг, що посієш - те й пожнеш.
Але всерівно якісь двоякі відчуття. Таке враження що я капітально за ці півтора роки зчерствішала і десь мабуть навіть озвіріла від того що коїться навкруги
Та хто ж радіє, осьо сидимо та з усіх сил співчуваємо.. це ж їм там Іран постійно ті шахеди силою нав,язує, вони ж і відмовитися від того постійного тиску не можуть. А ще ж Китай нависає-провокує-прихватизує, та всілякі гондураси (може і не так зветься, бо я теж політикою не цікавлюсь) під шумок повертають застарілий радянський металобрухт.. кАроче, ’браттям’ вже точно не позаздриш
Ирина-bbd0• 05 июня 2023
Ответ дляМариш_ка
так отож... українців в Україні вбиває не путін, а ’простой русскій ванька’
Все вместе ! И не только путин.а и все кто раньше ними правил. Стадо и предводитель. Но стадо сливает царя всегда!
freedom_2015• 05 июня 2023
Ответ дляглазурька1
Гарні світлини, душу гріють
тут можна порахувати кількість матрех в темі )))
Ответ дляMozarella
💬 «Нова Таволжанка порожня. Тут знаходяться лише бійці РДК, іншої влади в цьому регіоні немає. В разі, якщо Гладков не може контролювати свою територію, ми розмовлятимемо з його керівниками, які перебувають у Москві», - Денис «Нікітін» Капустин, командир РДК.
там 5500 жителей плюс села.россия не контролирует эти населенные пункты.мирные ,кто остался,сидят в подвалах
Ответ дляValentina shop2020
Неее у нас все прекрасно,Киев, мер приказал ЖЭКа белить подавали и будет вам УБЕЖИЩЕ, СТУЛЬЯ ИСКАТЬ НА МУСОРКАХ ,все прекрасно
а іще, я от не розумію , наче ж у нас одна справа - Україна, єдина країна,
але ні Степаненко, ні Притула, ні Ніколаевський Ванек не пропускають репост про збір 300 млн Птахів Мадяра,
хіба у нас не загальне діло ?
svetlapanna• 05 июня 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Та то Вы ЯП не читали с 2014)))
Там сплошные праздники ваты были
Это сейчас вату там стали ссаными тряпками свои же гонять))) ага.шото пошло не так)))
Там сплошные праздники ваты были
Что-то пошло не так)
Пусть привыкают..))) Хоть немного, пусть ощущают то. что мы каждый день ощущаем
svetlapanna• 05 июня 2023
Ответ дляoksanav
Реально відкрила для себе цей форум.
Колективний расєянін як завжди. Як получить по їб@льнику, так «ета ні я начал вайну, ета всьо путін»!!! Скоти, б..дь.
В них то Амеріка, то путін...
війну затіяла Америка, Байден.. бомбить теж він.. А прийняти факт того, що вони йолопи і магрінали -ні. Якже- якщо за дохлого ваньку Ладу дають..
P. Halliwell• 05 июня 2023
А сколько жителей осталось в Бахмуте? Северодонецке, Лисичанске, Мариуполе?
Вот когда вместо Щебекино будет разбит Белгород, вот тогда и можно будет говорить о каких-то наших успехах на той территории
Ответ дляP. Halliwell
вот если бы они не напали и не начали войну-все у них бы сейчас в Шмякино и тд было б хорошо.и нас там нет.там русские добровольцы.мы не при чем.