Пошаманю• 05 июня 2023

Смішне питання - як відмивати дитині ноги

Не смійтеся, але питання виникає щороку влітку, тільки зараз наважилася запитати.
У дитини така будова пальчиків/ нігтів, що ніготь глибоко на пальці посаджений до шкіри, не знаю, як описати.
Але навіть під дуже-дуже коротко підстрижені нігті залазить земля і вимити неможливо. Носили і крокси і звичайні босоніжки. З носком відмовляється ходити.
Мили і душем під не дуже сильним напором і цупкою губкою і сиділа у мильній воді майже годину. Де не де грязюка є(((
Ромашкинная• 05 июня 2023
Придбати щіточку або апельсинові палички, щоб ними діставати бруд

Метелики на душі• 05 июня 2023
Спробуйте не так коротко підстригати нігті, тоді легше вимивати
Пупс• 05 июня 2023
незалежно від анатомії у всіх активних дітей не чисті ноги улітку ;)

чим довше сидить у ванні, тим чистіші ноги
Фокус-Покус• 05 июня 2023
У мого все літо брудні ноги, тому що по десять годин на вулиці. Нічого, взимку відмиваються.
Моль Моллівна• 05 июня 2023
Мені інколи здається, що простіше нову народити, ніж цю відмити
Нічний дожор• 05 июня 2023
Замочите в тазике с теплой мыльной водой, пока сказку читаете. У дочки такие же фигурные ногти были в раннем детстве, сейчас подросла, они распрямились.
Боневтікла• 05 июня 2023
Зубною щіткою.

Безпорадна Кроко• 05 июня 2023
Є спец щітки для цього.
автор Пошаманю • 05 июня 2023
Ответ дляРомашкинная
Неможливо залізти, через будову нігтя.
Я так пробувала