З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Україна понад усе• 06 июня 2023
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Їм не потрібна тільки рука чи нога, їм потрібно все тіло, будуть шматувати поки не заберуть все. І їм тільки на руку такі домовленості про припинення вогню, тому що то зв´яже руки Україні і нам не будуть давати озброєння. Вже самий тупий це зрозумів.
Труп нареченої• 06 июня 2023
Ответ дляJulliK_
Посмотрела видео с затопленного зоопарка у меня разрывается сердце ((((
а скільки ще цих відео буде(
нічим не допомогти
господарства затопить , свійських тварин
диких
нічим не допомогти
диких
Не_в_вашем_вкусе• 06 июня 2023
моє місто качає воду з каховського водосховища
в частині міста вже немає води
у кого ще тече, набираєм куди тільки можна
в частині міста вже немає води
Ваш психолог• 06 июня 2023
Ответ дляZanka_
Ви уявляєте скільки треба ракет і якої дальності, щоб знести бодай секцію того мосту, в нас же тих ракет не безкінечна кількість, як у рашки. Значить, на щось вони потрібніші зараз. Згадайте скільки по Антонівському мосту гатили, щоб чогось досягти
Ми країна,яка запускає ракети в космос!
За час війни можна було б і самостійно виготовити пару тройку того,що влучить.
Тим більше,що наши давно вже в Херсоні.
Ответ дляZanka_
Мало в них до цього було звідси дешевої робочої сили? Яку ще й на соціалці до того ж не треба було утримувати як зараз
Тоже этого не понимаю, достаточно было упростить трудоустройство по всей Европе для украинцев, люди итак в большинстве ездили на заработки по рабочим визам, чем мамы с детьми лучше сейчас на социалке?
Ответ дляВаш психолог
Ми країна,яка запускає ракети в космос!
Тим більше,що наши давно вже в Херсоні.
Вм так пишете, наче таку ракету виготовити, то все одно що млинця зпекти, он навіть рашка з усіма її ресурсами і наявністю відповідних заводів та наукових установ не справляється
Ответ дляУкраїна понад усе
Цій аннабелі головне відсікти. Цікаво до яких розмірів України? Ватиканських? Рашисти побудують у степу концтабір і напишуть на ньому Україна Хіба що вона планувала наглядачкою туди.
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляТруп нареченої
а скільки ще цих відео буде(
нічим не допомогти
диких
нічим не допомогти
диких
А рашисты орут в экстазе , чтоб все дамбы подрывали .
Если не будет ответа по раше , то это всё 100% мировая постанова .
❗️Окупанти радіють та пропонують підривати всі ГЕС на Дніпрі
Російський окупант Гузенко , що служить у Херсонській області визнає, що це російська армія підірвала греблю Каховської ГЕС і радісно закликає підривати й інші греблі на Дніпрі.
Це не люди, це мерзотники.
Україна Online | Підписатись
Це не люди, це мерзотники.
Україна Online | Підписатись
Inno4ka-ya• 06 июня 2023
Ответ дляFalcon82
Тому що кожному важливі його особисте життя та комфорт. Українці переймалися війнами у світі? Приймали біженців?
Навіть і зараз, коли всі плачуть за тваринами, людьми, думаєте, багато хто з порадниці готові пожертвувати своїм комфортом чи матеріальними благами аби допомогти, прихистити? Відповідь очевидна
Я готова прихистити тварин і фінансово допомогати. Я і твк грошима допомагаю,але небагато, скільки є. . Коли закінчиться війна, візьму ще кицюню до своїх чи буду допомогати притулкам, а людей ні, більше не візьму і допомога тільки найближчим друзям і родичам, обпеклася
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляLily-2020
У вас с логикой проблемы
Та нет , как раз у вас .
Они не хотели так сильно , не расчитали , ага 🤮
Ответ дляJulliK_
А навіщо їм українські чоловіки? А от жінки і діти- зовсім інша справа.
Ответ дляFalcon82
Ви ж розумієте, що ніхто не буде міняти європейське законодавство і відбирати людей саме із цих місць. По логіці нормальних громадян це апріорі так і має бути. Тут має все бути задіяне на державному рівні. Я не чиновник, але в моїй уяві це так: домовляється українська сторона із умовною Німеччиною на прихисток 5000 українців з поіменними списками, яких вивозять в пункт призначення. Наскільки це можливо, я не знаю.
Але Європа згортає соціальні програми...
А що їх відбирати, якщо зараз 99% це саме оці люди голі й босі натовпом.
Я реально за них переживаю і хочу, щоб їх нормально влаштували. Зараз потягом на Миколаїв, а там спортзали шкіл.
Боже, поможи цим людям не зламатись і знайти своє місце і зустріти добрих і співчутливих людей.
Для них зараз і Київ, який щоночі обстрілюють, здасться раєм
Помните с какой гордостью они цитировали блоковское «да скифы мы, да азиаты мы»? Так вот, важнейшая особенность скифского способа ведения войны - это тактика «выжженной земли». Они ж кочевники, им землю не жалко. Выжгут её и перекочуют в другое место.
Зато теперь видно истинное отношение российского руководства к этим «исконно русским землям».
И сам не ам, и вам не дам. Твари
Татьяна123• 06 июня 2023
Ответ дляPole
Ага, Влажные мечты наших соотечестаенниц думающих что Европа веками мечтала взять их на свое обеспечение. Что ж мешало до войны давать пособие и содержать миллионы украинок с их детьми? Немцы уже не знают как замотивировать работать на беженцев. Желающих работать единицы.
Everything is possible• 06 июня 2023
Ответ дляmarydgayne
Напишут, что мы сами подорвали, это и так понятно..(
Уже пишут что предположительно из Ольха
Силами ЗСУ. Конченые мрази эта русня
Rina Kisskiss• 06 июня 2023
Ответ дляПані в лопухах
Дійсно, в країні катастрофа і треба бути трохи терпіміще один до одного.
Новенька