Yula-art• 06 июня 2023

Каховська ГЕС

З´явилася інформація, підірвали. Одні радіють, що русняві позиції затопить ,інші пишуть, що це катастрофа. Я , особисто, думаю як другі. Так, це катастрофа. Які ваші думки?
Оленёнок• 06 июня 2023
Ответ дляksena555
*⚡️Підрив Каховської ГЕС росіянами - це удар по глобальній продовольчій безпеці, яку рф хоче підірвати. Бо ця катастрофа вплине на систему зрошення на Півдні України, заявили в Офісі президента.*

«Росіянам потрібен голод у країнах світу, зокрема, в Африці», - зазначив голова ОП.

Прозріваю, тобто, ми думаємо зараз про Африку, що не зможемо поставляти зерно????
Как по мне это очень удачное смещение акцентов. Правильно мыслят в ОП. Нам в целом плевать на страны Африки, но почему бы не поднять тему мирового голода…
Олеся Малиновская• 06 июня 2023
Есть и плюсы и минусы и для нас и для них. Но вообще глобально, это все очень плохо
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
А что сейчас вам и мне делать?
Киевлянкам в теме? Рвать волосы и визжать, ну ни к чему не приведет.
Если есть родичи/ знакомые и вот эвакуация идет, поезд пустили на Херсон- помочь, узнать, сделать дело.
А ’ваууу крики писец вау крики писец вау крики писец,’ ну поможет? И шашлыки зеленского.
Не вижу сиысла рвать душу, есть ресурс - вложи в Перемогу или помощь людям. А не свдится самой на эмоциональные качели и расхитувати себя до боли и розпачу.
Жителям Херсонщины сейчас очень тяжело, я не буду тут истерить..Как мне плохо, потому, что та тяжелее и фронтовым, стократ.
Я всегда за дело, и слово помощи
А не ’лупить’ и отбирать энергию. Надо успокоится.
Нет , я не хочу успокоиться .
Если не будет аналогичнго ответа для раши и следовательно конца войны , то пусть не держат людей в клетке .
Достали уже наблюдать как ибивают и издеватся над нашими людьми .
Irina-5d24• 06 июня 2023
Ответ дляksena555

Це політична заява для країн ЄС
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ длячир
Орки пишут что на левом берегу ’затоплены канализационные станции, разрушена часть линий электропередачи в силу того, что вода неконтролируемо сбрасывается мощнейшим потоком».
Пишут , что катастрофа по уровню как Чернобыль (
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
Чернобиль був вбивцем невидимим , що ви несете ?
Клементина• 06 июня 2023
А хто небудь розуміється, що буде з річкою яка за течією вище дамби? Дніпро обміліє? - наприклад в Києві.
Wendy Rhoades• 06 июня 2023
Ответ дляksena555

ні, ми шукаємо аргументи, які буть аргументами для світової спільноти, а не все оце ’люди гинуть в Україні, екологічна катастрофа’.
А тут цілком зрозумілий меседж: більше бабла на зернових угодах не зрубите, дійте активніше.
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Несёте вы
Экологи пишут об этом
LudaSHS• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
Нет , я не хочу успокоиться .
Ок
Что именно будете делать?
Это прямо сейчас или план действий?
Или просто советчица - как сброс энергии ? Написала и стало легче?
coch100• 06 июня 2023
Ответ длячир
Думаю, что такая же ситуация и на правом берегу.
Даксо• 06 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Удалено администрацией...
космея• 06 июня 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А навіщо вам будуть потрібні землі підтоплені і заражені радіацією?
Мда, ви з тих, які вважають, що треба було лапки підняти ще 24.02.2022?
Оленёнок• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Ок
Что именно будете делать?
Это прямо сейчас или план действий?
Будет дальше истерить, это очевидно уже.
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляДаксо
Удалено администрацией...
Або матрьоха на зарплаті
Даксо• 06 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Або матрьоха на зарплаті
Ну не треба недооцінювати недалекість людей. Щоб за матрьошизм ще отримувати гроші треба хоч якийсь інтелект
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Ок
Что именно будете делать?
Это прямо сейчас или план действий?
Да іі посил розумілий , відкрийте кордони , бо тримають людей в клітці (
Оксана-004e• 06 июня 2023
Ответ дляFalcon82
От і у світу не болить душа за українців. Думаю, логіка зрозуміла.
P.s. я теж голодуючими народами Африки не переймаюсь.
В смысле не болит? Мы живём сейчас за помощь мира, военную и материальную
ksena555• 06 июня 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Вже дали давно ясно зрозуміти, що діяти активніше світова спільнота не збирається.
Prervana• 06 июня 2023
Нам остается всем только молиться, чтобы разрушен был верхний гребешок и уцелело само тело, хребет дамбы. Если уцелеет, то будет просто перелив до определенного уровня. Если НЕ уцелеет - вот тогда истинный пздц
АлександраА• 06 июня 2023
Ответ дляКлементина
Київ знаходиться між двома водосховищами: Київське і Канівське. Думаю, що ці два водосховища зможуть відрегулювати рівень води в Дніпрі між ними.
А, от, від Кременчука і нижче - не знаю.
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляLudaSHS
Ок
Что именно будете делать?
Это прямо сейчас или план действий?
Та нет , молчать как обычно, пусть всю страну уничтожат
Война - можно в удобной одежде ходить .
Дамбу взорвали - опять хорошо пишут , что это плюс .
Да, мне надоела эта дичь .
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляДаксо
Там боти з різним рівнем , найвищі пишуть кітайською
yulia906090• 06 июня 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Якщо відкрити кордони, то хто буде воювати?
Чи одні мають вмирати, а інші поїхати разом зі своїми сімʼями?
В кого є фін.можливість вже давно поїхали
Ваш психолог• 06 июня 2023
Ответ дляZanka_
Вм так пишете, наче таку ракету виготовити, то все одно що млинця зпекти, он навіть рашка з усіма її ресурсами і наявністю відповідних заводів та наукових установ не справляється
Рашка з г...на і палок кліпає,а у нас є і були завжди потужні оборонні заводи,які ’не спали’ ніколи і випускали те, що потрібно багато років ,і до війни,і під час війни.
KrupinkaSs• 06 июня 2023
Ответ длякосмея
А ви з тих хто готовий покласти ще тисячі життів воїнів,і роками воювати?Тількі якщо це все на роки,хто буде жити на цій землі і відбудовувати,жінки ,старі,діти?Якщо ця земля ще буде пригодна до життя
yulia906090• 06 июня 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Які пропозиції?
Здатися чи що?
Nasta9019• 06 июня 2023
Ответ дляPrervana
Зруйновано Каховську ГЕС повністю. Інформація від Укргідроенерго.
Falcon82• 06 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
За кредити ми живемо. Блек рок добрий вечір вже сказав.
Mariya Prokhorova• 06 июня 2023
Ответ дляFalcon82
Я вам відкрию очі , півсвіту живе завдяки кредитам !