Я ни у кого не слышала…
Sчастливая• 06 июня 2023
Ответ дляHB_girl
Я Олену дивилася минулим літом. Вона зараз щось каже про закінчення війни чи і далі продовжує давати прогнози на короткий термін?
я її дивлюсь постфактум. Т.б, щось трапилось, тоді відкриваю відео за попередні 2 - 3 дні та слухаю, що вона казала на цю тему. Більш за все зараз хвилююсь за запорізьку аес. Бо по її словам, ймовірніть дужа висока
Говорили. Марія Тиха постійно говорила про страшне лихо, пов’язане з водою.
Був час, що слухали всіх підряд: тарологів, екстрасенсів, політиків, експертів🤣 Якось трохи ставало спокійніше, бо з розуму можна було зійти.
Зараз лише Світана слухаю раз в день є, коли їсти готую.
СвітланкаОК• 06 июня 2023
Дивилась на вихідних прогноз на червень від Насті Таро Знання, вона казала, що в червні трапиться щось дуже погане, що всією країною будемо плакати. Мабуть це воно…
Не_в_вашем_вкусе• 06 июня 2023
Ответ дляТанюша
Українська бойова відьма
3 червня
Телеграм канал. Але не дає скрін зробити
3 червня
підтверджую
теж читала про катастрофу від води, якось так було написано
Moon shine• 06 июня 2023
Ответ дляиркин
Хто не дає?
Вона канал закрила і позбавила можливості скрінити. Бо в неї крадуть інфу і видають за свою. До речі..аона написала ряд міст стосовно загрози від аоди. Там не лише Херсон
Moon shine• 06 июня 2023
Ответ дляКаллипсо
Девочки, давайте скрины. Я словам как-то не верю
Так например Тг группа Українська бойова відьма. Не дает сделать скрин. Автор убрала эту возможность. Потому что воруют инфу и выдают за свою. 3июняона написала ряд городов кому грозит опасность от воды. Там не один Херсон
Oksana_Odezhda• 06 июня 2023
Ответ дляtascka
Марія Тиха говорила, що на цьому тижні підірвуть ГЕС, але вона говорила про ту що поряд зі столицею
Так Марія Тиха завжди казала, що випадали карти зв´язано з водою постійно і говорила та шо це таке знову вода щось буде пов´язано з водою.
Moon shine• 06 июня 2023
Україрська бойова відьма від 3 червня. Крім того..написала що такі прильоти неразові. Ряд міст написала які можуть постраждати.Варто зарастися водою, ядумаю
Moon shine• 06 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Девочки,все они шарлатаны.Я вон тоже ради интереса астрооберег прослушала несколько сообщений,ничего нет и близко
Астрооберег это хрень.нашли кого слушать.это ужас ужасный.
cherry_colibry• 06 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Діана, он уже неугодних видаляє з телеграм каналу
Дианочка в своём репертуаре. Вон она странная, капец.
Elena_MZ_1979• 06 июня 2023
Я предсказала, в чате с моими подругами 2 месяца назад)
Дату и потоп. даже 3 числа, на всякий случай сделала для себя заметку, что именно потоп...что потом девочкам показать, а то все не верили.
cherry_colibry• 06 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Расскажите пожалуйста, что ещё видите
Elena_MZ_1979• 06 июня 2023
Ответ дляcherry_colibry
Расскажите пожалуйста, что ещё видите
К сожалению ничего хорошего(
cherry_colibry• 06 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
К сожалению ничего хорошего(
Расскажите пожалуйста как есть. Можно в личку.