Екатерина27• 06 июня 2023

Хоть одна гадалка предсказала подрыв ГЭС?

Я ни у кого не слышала…
Sчастливая• 06 июня 2023
Ответ дляHB_girl
Я Олену дивилася минулим літом. Вона зараз щось каже про закінчення війни чи і далі продовжує давати прогнози на короткий термін?
я її дивлюсь постфактум. Т.б, щось трапилось, тоді відкриваю відео за попередні 2 - 3 дні та слухаю, що вона казала на цю тему. Більш за все зараз хвилююсь за запорізьку аес. Бо по її словам, ймовірніть дужа висока

Pavelolka• 06 июня 2023
Ответ дляBell75
Очень обтекаемо я б сказала
От это бред боедовые. Приднестровье .... присоединение к нам
Helenny• 06 июня 2023
Говорили. Марія Тиха постійно говорила про страшне лихо, пов’язане з водою.

Був час, що слухали всіх підряд: тарологів, екстрасенсів, політиків, експертів🤣 Якось трохи ставало спокійніше, бо з розуму можна було зійти.
Зараз лише Світана слухаю раз в день є, коли їсти готую.
Маняша28• 06 июня 2023
Казали,більше місяця назад або й два.Ім´я не пам´ятаю,бо дивилася те,що в лєнті вискочило на ютубі.
СвітланкаОК• 06 июня 2023
Дивилась на вихідних прогноз на червень від Насті Таро Знання, вона казала, що в червні трапиться щось дуже погане, що всією країною будемо плакати. Мабуть це воно…
tascka• 06 июня 2023
Ответ дляРешка7777
многие, что эта неделя большая трагедия-катастрофа для Украины . именно ГЭС нет ,,
Марія Тиха говорила, що на цьому тижні підірвуть ГЕС, але вона говорила про ту що поряд зі столицею
Не_в_вашем_вкусе• 06 июня 2023
Ответ дляТанюша
Українська бойова відьма
3 червня
Телеграм канал. Але не дає скрін зробити
підтверджую
теж читала про катастрофу від води, якось так було написано
Алекс-1022• 06 июня 2023
Люди сами верят в какой-то бред а потом еще и винят гадалок-шарлатанок.
Moon shine• 06 июня 2023
Ответ дляиркин
Хто не дає?
Вона канал закрила і позбавила можливості скрінити. Бо в неї крадуть інфу і видають за свою. До речі..аона написала ряд міст стосовно загрози від аоди. Там не лише Херсон

Moon shine• 06 июня 2023
Ответ дляКаллипсо
Девочки, давайте скрины. Я словам как-то не верю
Так например Тг группа Українська бойова відьма. Не дает сделать скрин. Автор убрала эту возможность. Потому что воруют инфу и выдают за свою. 3июняона написала ряд городов кому грозит опасность от воды. Там не один Херсон
Oksana_Odezhda• 06 июня 2023
Ответ дляtascka
Так Марія Тиха завжди казала, що випадали карти зв´язано з водою постійно і говорила та шо це таке знову вода щось буде пов´язано з водою.
Bejza• 06 июня 2023
Ответ дляinna.inna
https://youtu.be/f7delGxnxqU?t=293
Одна вода, помощь, разрушения- и так все ясно, конкретики ноль, тридцать минут лила воду
Moon shine• 06 июня 2023
Україрська бойова відьма від 3 червня. Крім того..написала що такі прильоти неразові. Ряд міст написала які можуть постраждати.Варто зарастися водою, ядумаю
Moon shine• 06 июня 2023
Ответ дляsvetlapanna
Девочки,все они шарлатаны.Я вон тоже ради интереса астрооберег прослушала несколько сообщений,ничего нет и близко
Астрооберег это хрень.нашли кого слушать.это ужас ужасный.
Когтяузер• 06 июня 2023
В 2023 году верить гадалкам... Это же насколько наивным или тупым надо быть.
флена• 06 июня 2023
Ответ дляPavelolka
Воно свого часу було наше .Так шо це взагали то можливий сценарій
РойЛеля• 06 июня 2023
Я іноді тарологиню дивлюсь розклади з Дніпра жіночка.
Так от вона кожен місяць в ефір виходить. І щоразу каже буде щось пов´язане з водою якась трагедія. Але вже місяці 3 каже
Julieta78• 06 июня 2023
Ответ дляEm1liya
фото
Это бред сумасшедшего, а не предсказание
Zaviriuha• 06 июня 2023
Діана, он уже неугодних видаляє з телеграм каналу

olessyk• 06 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Діана зараз проснеться і почне викручуватися
Вона вже біситься, банить і чистить коменти в телеграмі.
cherry_colibry• 06 июня 2023
Ответ дляZaviriuha
Дианочка в своём репертуаре. Вон она странная, капец.
Zaviriuha• 06 июня 2023
Ответ дляolessyk
Я теж не розумію її , вмій критику сприймати, раз працюєш з людьми. Багато хто їй вірить, тому і питання посипалися як так, що перемогу бачить, а дамбу не побачила.
Julieta78• 06 июня 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Та всією країною мы стабильно плачем несколько раз в месяц. Ну яке воно????.....
Pavelolka• 06 июня 2023
Ответ дляфлена
Вы прикалываетесь? Россию осуждают за передел, а мы Приднестровье заберем? когда-то Затока под Румынией была. Отдадим?
Elena_MZ_1979• 06 июня 2023
Я предсказала, в чате с моими подругами 2 месяца назад)
Дату и потоп. даже 3 числа, на всякий случай сделала для себя заметку, что именно потоп...что потом девочкам показать, а то все не верили.
Pavelolka• 06 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Давайте скрин - поверим
cherry_colibry• 06 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Расскажите пожалуйста, что ещё видите
Elena_MZ_1979• 06 июня 2023
Ответ дляPavelolka
Давайте скрин - поверим
Elena_MZ_1979• 06 июня 2023
Ответ дляcherry_colibry
Расскажите пожалуйста, что ещё видите
К сожалению ничего хорошего(
cherry_colibry• 06 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
К сожалению ничего хорошего(
Расскажите пожалуйста как есть. Можно в личку.