Love_Love_Love_• 06 июня 2023

В когось теж такі ж відчуття як 24, бо нас уже двоє

Я і ще в однієї дівчинки в інсті
В мене ступор, супротив, відчай, страх, відвага , жаль, жах і знову ступор
Star39• 06 июня 2023
Ответ дляВера
Не настільки, але якийсь відчай, безпорадність та порожнеча. Ніби боротьба з вітряками. Ще вчора гарні новини, а сьогодні ніби все з початку .
А какие хорошие новости были вчера? Приезд главы МИД Великобритании к Зеленскому?
РойЛеля• 06 июня 2023
Ответ дляZhukOlena
Мені одній здається, що вони розуміють, що Крим не втримають, і тому роблять територію максимально непридатною для життя?
Цікаво що там в Криму? Як настрій? Що там на мосту?
ZhukOlena• 06 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Я думаю, що вони там в екстазі сквіртують на кисельова і скабєєву, тішаться нашому горю і не розуміють наслідки навіть для себе
Star39• 06 июня 2023
Ответ дляALENAelka
мой ДОМ в Новой
про чувства писать не буду
напишу про желание
желаю эмпатии каждому человеческому существу
Пишут, через 2-3 дня вода спадет. Пусть у вас все уцелеет
Ева05• 06 июня 2023
Ответ дляantoninalav
Ні. Зараз інші відчуття.
Впевнена, що з атомною все буде добре.
Шкода наших людей. Дуже шкода тварин(((
Ваньок пише, що вода не дуже швидко надходить. Значить не все так погано.
Надзвичайно тішить, що Крим лишиться без води.
По вашей логике просрать сначала Крым и теперь оставить без воды это супер достижение?
Не вернуть земли, не закончить войну, а всё далее уничтожать это для Вас радость?
Janna2525• 06 июня 2023
Ответ для04214
Это вы их оправдываете?
Нет конечно. Какое оправдание для тварей. Скорее подтверждение их безмозглости и рукожопства
Strelka_007• 06 июня 2023
Ответ дляЕва05
Деякі джерела пишуть, що Крим не надто залежав від води з того напрямку. Не радість, а скоріше відчуття бумерангу в людини. Бо самі суки ватнії якраз і були в Криму у найбільшій концентрації + понаїхало туди з *бєнєй болотних кацапні після 2014 року. Шкода тільки той тоненький прошарок населення півострова, які зберегли Батьківщину в серці і чекають на деокупацію.
Janna2525• 06 июня 2023
Ответ дляAmalpi
Это они так сказали?
А когда они говорят правду?
kll lena• 06 июня 2023
Друзі, теж зранку була розчавлена. Але війна іде рік, жодних ілюзій стосовно ворога, Залужний прав - вони хочуть нас усіх знищити і все зруйнувати. Від тих виблядків можна чекати будь чого, це війна. Не розслабляємося і віримо у ЗСУ ❤️
Ева05• 06 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Про це й мова. Я б більше раділа, якщо Мацква згоріла нахєр.
А тут... нашу землю забрали та й продовжують знищувати, немає слів...
Кузякин• 06 июня 2023
У меня ощущение, что надо куда-то бежать. При этом всем я из Харькова не выезжала, для полноты картины.
Strelka_007• 06 июня 2023
Ответ дляЕва05
Просто би більше раділи? Я думаю, українці тиждень несамовито святкуватимуть коли мацква згорить.
А за наші ресурси болить, за наших людей. Тому без репарацій в повному обсязі немає сенсу з кремлем навіть за один стіл сідати і щось обговорювати.
Ева05• 06 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Ні, людина висказала свою радість, що кацапи в Криму без води.
Я ж кажу радість би була якщо б Мацква згоріла, а не оце що сьогодні сталося
Оха• 06 июня 2023
Невозможно ни о чем другом думать... Только ночь пережила после новости о взрыве аммиакопровода, как тут новости еще хуже. Чувства как 24го, задыхаешься от безысходности.
Amalpi• 06 июня 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Так вони ’нєчаянно’.
Дібіли, мля (с)
Уже признались?
Olga Zelenyak• 06 июня 2023
Признались, но вы этого не увидите.
Для этого надо глаза разуть, но не всем дано.
Как и в случае с Боингом, москальня сначала постит видосики и постики, что это они, а потом ссыкливо отрицает.
Olga Zelenyak• 06 июня 2023
Если ли более ебнутое государство и народ, чем раша и россияне?
Даже фантазии не хватает, чтобы представить.
Piracanta• 06 июня 2023
Ответ дляЕва05
Так заканчивайте войну. Кто не даёт?
Ева05• 06 июня 2023
Ответ дляPiracanta
Так заканчивайте войну. Кто не даёт?
Не люблю в людях тупость. Диалога не будет
Olga Zelenyak• 06 июня 2023
Ответ дляЕва05
Тупость - это предъявлять украинцам отсутствие воды в Крыму в то время как Каховская ГЭС много месяцев под контролем рашни. Сходите им это «достижение» предъявите.
НамСвоюРобити• 06 июня 2023
Ответ дляAmalpi
Уже признались?
Хронологію їхніх же повідомлень відслідкували. Коли спочатку ’чєпчікі’, а потім, як зрозуміли, що все пішло по... не так, то ’то хахли самі падарвалі’.
Нація-гній.
dajkiri-irina• 06 июня 2023
Ответ дляkll lena
Война идет 9 лет
СhanelKa• 06 июня 2023
Притулок Patron Pets Center для собак і котів в Києві, на ВДНГ, приймає тварин з Херсонщини!

Будь ласка, поширюйте та пересилайте любителям тварин.

Ми ще не всі 100 завершили, але можемо опублікувати. Тисячі людей залишилися без домівок, страшно починати думати про тварин.

Волонтери, хто зараз евакуює тварин з Херсонської області - зв´яжіться з нами!

Щоб розмістити у нас собаку або кота, звертайтеся за телефоном +380959111110, пишіть у приват Facebook, Instagram https://www.instagram.com/patron.center/ Twitter https://twitter.com/PatronPetCenter

Виїхати забрати тварин не можемо, але спробуємо допомогти з логістикою - контакти ті ж.

Кияни, якщо маєте час і можливість, приносьте на ВДНХ клітки, памперси, миски, лотки, наповнювач для котів, рукавички, обробки від пара
Якщо маєте можливість, залишайтеся в притулку, допоможіть нашим волонтерам, вони зараз дійсно можуть використати ваші руки!

Допомогти грошима можна: https://send.monobank.ua/jar/6GunXrJHVX
Kusalochka• 06 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Интересно, какое руснявое животное поставило дизлайк Вашему комментарию....
koma• 06 июня 2023
Ответ дляMargonails
А меня их агония пугает....загнаный зверь очень не предсказуемый...и это вводит в ступор и отчаяние
Що гірше вони можуть зробити, ніж вже зробили? Чи ви про ядерку? Ми зараз збиваємо 99% , нехай вони бояться, що ми ( думаю, попереджені про ядерку) зібʼємо її ще над їх територією. Ну і тоді їм остаточний фінал, якщо зараз ще ’ нас там нет’, ’це не ми’
MariyaT• 06 июня 2023
Ответ дляMananaPryadko
Слезы душат , видео из зоопарка меня порвало . А это только начало . Ненавижу . И еще мне страшно
Ви про який
koma• 06 июня 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Признались, но вы этого не увидите.
Згадала Поддеревʼянського про ’сцикливий нацизм’. Ну от точно сказав. Самц сцикливий нацизм.
Оксана-004e• 06 июня 2023
У меня опустошение, на животных безпомощных просто не могу смотреть
Yegonyashka• 06 июня 2023
Ответ дляkoma
т.е. Вы верите в неминуемый ответ им на ядерку? Я вот с сегодняшнего дня буду думать, что они будут «занепокоєнні», ну может трошки больше, чем сегодня
Yegonyashka• 06 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
тоже слезы душат целый день