Я і ще в однієї дівчинки в інсті
В мене ступор, супротив, відчай, страх, відвага , жаль, жах і знову ступор
MartishokA• 06 июня 2023
У меня. Даже 24.02 не было такого состояния, как сегодня, какая-то безысходность
Відчуття, що це агонія. Відчуття близької перемоги. Здається, що під...ри розуміють, що нічого не можуть зробити ні ракетами, ні на полі бою, ні-чо-го. Тому вже просто пакостять.
Відчуття, як весною, коли вранці виходиш на вулицю і вдихаєш запах цвіту, що сьогодні буде чудовий день, хоч вночі був дощ і гроза.
Ответ дляkoma
Буданов говорил, что русне не выгодно взрывать самих себя
MananaPryadko• 06 июня 2023
Слезы душат , видео из зоопарка меня порвало . А это только начало . Ненавижу . И еще мне страшно
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляkoma
Если им всё сходит с рук и они это видят , то и ядерку могут применить .
Миру же пофиг на всё.
Чашечка кофе• 06 июня 2023
Знаючи рівень російської армії та її поведінку трагедія сьогодні не викликала ніяких емоцій
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Действительно, сколько людей пострадало , животных и никаких эмоций 🤦🏻♀️
Цікаво чому видалили мій комент про те які новини я не хочу дивитись?
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Потому -что можно писать только как всё классно .
kanareyka_tweety• 06 июня 2023
А я намагаюся мислити позитивно, як Кім. Він сказав, що для орків це більш невигідно вийде. Ми наступатимемо з більшою силою там по мілині
ёжовые рукавицы• 06 июня 2023
Ответ дляLinda312
Тільки коли? І скільки ще горя впаде на нашу землю...
Не знаю коли... напевне не так швидко, як нам би хотілось.
Ответ длячаревна
Я не согласна, что те, кто пишут сухо и чёрствый боты. Я не люблю сопли.
Это война, это было очевидно. К этому были готовы.
Как просто житель Украины, да переполняет ненависть к кацапам.
Я не була готова ні до чого з того що відбулось
Invictusgirl• 06 июня 2023
Где там боты , что орали - АЭС ничего не грозит ?
❗️«Падіння рівня води нижче відмітки у 12 метрів на Каховському водосховищі означатиме екологічну катастрофу», — Міністерство захисту довкілля й природних ресурсів
На інфографіці можна побачити, що за рівня води в 13.2 м. можливе припинення охолодження реакторів.
Україна Online | Підписатись
Kolibri_18• 06 июня 2023
прямо як 24 - ні
бо туді був страх і розгубленість
а зараз просто ненависть і огида до й#ної русні на зашквальному рівні
бо туді був страх і розгубленість