Я і ще в однієї дівчинки в інсті
В мене ступор, супротив, відчай, страх, відвага , жаль, жах і знову ступор
Екатерина27• 06 июня 2023
Ответ дляkoma
Відчуття, що це агонія. Відчуття близької перемоги. Здається, що під...ри розуміють, що нічого не можуть зробити ні ракетами, ні на полі бою, ні-чо-го. Тому вже просто пакостять.
Відчуття, як весною, коли вранці виходиш на вулицю і вдихаєш запах цвіту, що сьогодні буде чудовий день, хоч вночі був дощ і гроза.
Скажите, а как это работает? Чем страшнее и трагичнее события, у людей просыпается еще большая уверенность в скором завершении. Не могу отследить логику….
MashaizDusha• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
А никто и не пишет , что всё пропало .
Просто миру уже пора перестать жевать сопли и нести чушь , как они рашу с ее ржавой ядеркой боятся и разрешить бить по раше , нещадно !
Как они это делают почти 1,5 года .
Я лише ’за’. Але маємо що маємо.
Вони певно думають що ось так по-троху пускаючи кров русні, вимотуючи її й зупинять війну бо русня видохнеться, а от якщо бахнути по мацкві то буде ядерна кнопка.
Але що буде робити пуйло коли в нього наступить шах-мат на полі бою, чи не те саме?..
Можливо, вони мріють що він помре й якось воно буде тоді, зміниться влада. Але на кого? Пригожина?.. навряд там хоч Навальний прийде.
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ для04214
Это вы их оправдываете?
Так это сейчас красной строкой идёт- они хотели чуть -чуть , ошиблись .
И это украинские политики заявляют .
Фу, дно
И это украинские политики заявляют .
Фу, дно
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
нажаль це не виключено.
бо пуйлу нема чого втрачати, якщо він програє війну то йому все рівно кирдик, обісратися перед усіма це признати що він гандон опущений.
Ну а русня безмозглі, безвольні нелюди. Що їм скажуть те й роблять, ще й самі ініціативні до криміналу. Тому й тут підірвали, нажаль і там можуть.
Говорили же , если вначале самом не остановить манька , то будет катастрофа .
Не остановили , сидят дальше наблюдают .
Марина310385• 06 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Мені просто цікаво. Де ви і звідки?
Та за бугром сидить і віщяє не рюмсати, де ж ще)
MashaizDusha• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
так, а начало було ще з Криму, якщо не з Грузії
Втім, знаєте, в Україні також не поспішали розривати всі зв´язки й готуватися до війни з пуйлом. І чи не половина країни мала якісь сантименти до русні й жопоблоков.
Ответ дляMashaizDusha
нажаль це не виключено.
Його потрібно знищувати і якщо знадобиться разом з тими,хто його захищає.КРАПКА .Терористів вбивають,а не панькаються і задобрюють
Ответ дляJanna2525
Они не планировали подрывать всю ГЭС,хотели чуть чуть, затопить дороги,помешать нашему наступлению. А под напором воды произошли очень большие разрушения,они не ожидали
Звідки ви знаєте?