Love_Love_Love_• 06 июня 2023

В когось теж такі ж відчуття як 24, бо нас уже двоє

Я і ще в однієї дівчинки в інсті
В мене ступор, супротив, відчай, страх, відвага , жаль, жах і знову ступор
Prervana• 06 июня 2023
Ответ дляЛеска
Чомусь майже впевненна що й ЗАЕС чекає те саме. Вони ні перед чим не зупинятися.
Они давно озвучили концепт ’зачем нам мир, если в нем не будет России?’. Все понимают, что если они сейчас отступают - то рашке конец. Соответственно... Уходя гасите всех
Екатерина27• 06 июня 2023
Ответ дляkoma
Відчуття, що це агонія. Відчуття близької перемоги. Здається, що під...ри розуміють, що нічого не можуть зробити ні ракетами, ні на полі бою, ні-чо-го. Тому вже просто пакостять.
Відчуття, як весною, коли вранці виходиш на вулицю і вдихаєш запах цвіту, що сьогодні буде чудовий день, хоч вночі був дощ і гроза.
Скажите, а как это работает? Чем страшнее и трагичнее события, у людей просыпается еще большая уверенность в скором завершении. Не могу отследить логику….
ebbi• 06 июня 2023
Що говорить світ?Язики з дуп повиймали вже чи поховалися по норах?
Nat-li• 06 июня 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
Жду фото бурного празднования руцкого языка со всего мира!
Ну если ты не бот, конечно
Jave• 06 июня 2023
Ответ дляNat-li
Ну если ты не бот, конечно
Удалено администрацией...
MashaizDusha• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
А никто и не пишет , что всё пропало .
Просто миру уже пора перестать жевать сопли и нести чушь , как они рашу с ее ржавой ядеркой боятся и разрешить бить по раше , нещадно !
Как они это делают почти 1,5 года .
Я лише ’за’. Але маємо що маємо.
Вони певно думають що ось так по-троху пускаючи кров русні, вимотуючи її й зупинять війну бо русня видохнеться, а от якщо бахнути по мацкві то буде ядерна кнопка.
Але що буде робити пуйло коли в нього наступить шах-мат на полі бою, чи не те саме?..
Можливо, вони мріють що він помре й якось воно буде тоді, зміниться влада. Але на кого? Пригожина?.. навряд там хоч Навальний прийде.
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ для04214
Это вы их оправдываете?
Так это сейчас красной строкой идёт- они хотели чуть -чуть , ошиблись .
И это украинские политики заявляют .
Фу, дно
Nat-li• 06 июня 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
ebbi• 06 июня 2023
Ответ дляЛеска
Вони розуміють тільки два ока за око.Це ж одноклітинні тварі
tascka• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
Я не знаю , пишут , что есть угроза .
Без охлаждения , наверное , не отключить .
За будівельними нормами має бути система резервного охолодження, але в якому вона стані не відомо...
Леска• 06 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Начало строительства 50 год. Какой 43? Её дважды строили? Где почитать про первый раз?
Київську дамбу
Jave• 06 июня 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
нажаль це не виключено.
бо пуйлу нема чого втрачати, якщо він програє війну то йому все рівно кирдик, обісратися перед усіма це признати що він гандон опущений.
Ну а русня безмозглі, безвольні нелюди. Що їм скажуть те й роблять, ще й самі ініціативні до криміналу. Тому й тут підірвали, нажаль і там можуть.
Говорили же , если вначале самом не остановить манька , то будет катастрофа .
Не остановили , сидят дальше наблюдают .
Elena_MZ_1979• 06 июня 2023
Ответ дляЛеска
Київську дамбу
в 43 Киевскую?
Марина310385• 06 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Мені просто цікаво. Де ви і звідки?
Та за бугром сидить і віщяє не рюмсати, де ж ще)
Invictusgirl• 06 июня 2023
Ответ дляAmalpi
Это они так сказали?
Нет , это наши так говорят
Nat-li• 06 июня 2023
Ответ дляJave
Удалено администрацией...
MashaizDusha• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
так, а начало було ще з Криму, якщо не з Грузії
Втім, знаєте, в Україні також не поспішали розривати всі зв´язки й готуватися до війни з пуйлом. І чи не половина країни мала якісь сантименти до русні й жопоблоков.
ebbi• 06 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
нажаль це не виключено.
Його потрібно знищувати і якщо знадобиться разом з тими,хто його захищає.КРАПКА .Терористів вбивають,а не панькаються і задобрюють
ebbi• 06 июня 2023
Ответ дляJave
Ага, русня знищує все а світ святкує день рос мови
Піда...си
ebbi• 06 июня 2023
Ответ дляJanna2525
Они не планировали подрывать всю ГЭС,хотели чуть чуть, затопить дороги,помешать нашему наступлению. А под напором воды произошли очень большие разрушения,они не ожидали
Уёб@ки
marina26• 06 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
Днепрогэс они подрывали в 41-вом, на фашистов пытались спихнуть
Манула• 06 июня 2023
Ответ дляInvictusgirl
Если им всё сходит с рук и они это видят , то и ядерку могут применить .
Миру же пофиг на всё.
Більш ймовірно зараз ЗАЕС і фукусімський сценарій ...
Jave• 06 июня 2023
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
Леска• 06 июня 2023
Ответ дляJanna2525
Руки з жопи, а замість голови сраку, тому й в шло так як вийшло
автор Love_Love_Love_ • 06 июня 2023
Ответ дляJanna2525
Звідки ви знаєте?
Jave• 06 июня 2023
Ответ дляebbi
Піда...си
Вони самі безсилі і не знають що з ним и робити
СhanelKa• 06 июня 2023
Ответ дляElena_MZ_1979
в 43 Киевскую?
В 41 червона армія
В 43 німці
vikapolya• 06 июня 2023
Ответ дляМанула
тільки у нас буде в рази гірше за Японію.
amoa• 06 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Нічого подібного. То передсмертні конвульсії виродків.
Ці передсмертні конвульсії схожі на бабку в деменції, яка начебто ось-ось помре, але роками не дає спокійно жити родичам.