ПростоБелка• 06 июня 2023

Питання жінкам в шлюбі

Доброго дня.
Дівчата проясніть, що відбувається в шлюбі з інтимом. Дружина не виступає ніколи ініціатором, немає жодних еротичних фантазій, одяг - штани та футболка, прошу одягатись жіночніше - ігнорує. Інтим настільки рідко, що я закінчую через хвилину. Обговорювали кілька разів але нічого не змінюється. Це не співпадає статева конституція? Невже моє спасіння це регулярна мастурбація і не рухати дружину?
Метровий сантиметр• 06 июня 2023
Вы ее больше не возбуждаете

Viktiriia-ec46• 06 июня 2023
не маструбуйте, бо зробите собі гірше. зробіть романтичну вечерю чи замовте щось , винце і всяке таке і поговоріть
Моль Моллівна• 06 июня 2023
Не люблю в принципе выступать инициатором,для меня это не сексуально,люблю когда муж пристаёт. Ходить по дому в кружевах и варить при этом суп или мыть ванную тоже как-то не очень знаете ли.
МинерАлочка• 06 июня 2023
идите в спортзал, на курсы куни, новая прическа, уход за собой.

Подарки, цветы, внимание, детей своей маме, сами в отпуск вдвоем.
МинерАлочка• 06 июня 2023
уборка, готовка, дети, зарабатывание денег - тоже все на вас. Жена должна быть отдохнувшая, свежая и красивая.
Форточка• 06 июня 2023
А ви як виглядаєте,якіштани носите?Одягатися жіночніше,пройшли ті часи,жінки одягаються як зручно,а поприізжають з Європи забудьте,що вони зустрічати вас будуть з накритим столом,взагалі не розумію цього поняття накривати чоловіку стіл,кормити.І таких тютя виховують жінки-мамусі,які ложку в рота засновують.
Трахтибидох• 06 июня 2023
О Боже, займитесь наконец то собой. Приведите себя в порядок, сходите в зал, флиртуйте с ней и не делайте жене мозг.
У вас что других дел нет?
Может у нее личные проблемы ... Отстаньте от нее. Бедная женщина.
И больше следите за собой, а то ходите жирные с сальными волосами, вот и результат
Зроблено у 80-х• 06 июня 2023
Тобто заради одного колоска(1 хв.) вона повинна завести цілий комбайн?
Снегопадка• 06 июня 2023
А Вы дарите ей белье? Ходите с ней на шоппинг? Делаете романтические ужины? Может ли она всю субботу провести в салоне красоты, а вы возьмете на себя быт?

175см55кг19лет (она)• 06 июня 2023
Не рухати дружину? Вона у вас бревно?
Кофе в лобби• 06 июня 2023
Чоловік насільки збуджений, що кінчає через хвилину. Але при цьому вимагає від дружини, щоб вона була жіночнішою і більш звабливою. Щоб що? Щоб збудитися ще більше і кінчити за 30 сек.? На рекорд ідемо?
Якось би розібрався, чи він хоче сексу, тоді дружина хоч в футболці, хоч в кухвайці, а він завжди готовий; або дружина взагалі не збуджує, тоді чому секс такий швидкий?
Я в дамках• 06 июня 2023
Одеваться женственнее и заканчиваете через минуту? Не вяжется как-то. Настолько редко, что вам уже должно быть пофиг на одежду. Тролль неумелый.
Ганцю в кєдах• 06 июня 2023
Встаньте раніше за всіх, приготуйте, зберіть, робота, повчить з дітьми уроки, наготуйте вечерю, приберіть. А тоді , коли вона відпочине і ввечері почне до вас приставати, спробуєте не захропіти ще до початку.
Мрії у вирії• 06 июня 2023
Блин, в стране такое творится, постоянный недосып, каждую ночь тревоги, сегодняшние новости просто караул, а кому-то тяжело от того что жена не инициирует секс и не соблазняет. Откуда интересно на это сейчас брать силы и вдохновение?
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
Поясню: я мастурбую регулярно бо відчуваю потребу але вирішив перестати мастурбувати і лише з дружиною але так як це стається дуже рідко то я не можу стриматись і мені не подобається так швидко.
Жерица ночи• 06 июня 2023
минуту никому не нужно,
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляМрії у вирії
Ми не проживаємо в Україні зараз
Сіточка• 06 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Ослепнет?
Неправдиша• 06 июня 2023
Я дивилася блогера, який вчить чоловіків як налагодити сексжиття. Те, що мені сподоб, він сказав, що секс вночи починається зранку, тобто він ніжний з дружиною і турботливий зранку))

Вишиванка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Змиріться. Ви-скоростріл. І тут вам вже нічого не допоможе. Навіть, якщо ви змінете дружину на іншу жінку. Така у вас фізіологія. Жінка тут ні до чого. Вона знає, що все буде раз-два і фінал, хоч вона в штанях, хоч в чулках…
Я в дамках• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
А одежда причем? Или хотите или не хотите и без одежды же.
Білка в колесі• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Поговоріть з жінкою не про секс. А в цілому про її думки. Можливо її щось турбує і можливо через це інтиму не хочеться .
Неправдиша• 06 июня 2023
Ще, моя психологіня мені казала, що те, що я хочу від чоловіка я маю сама йому робити, і він поступово навчиться сам. Не треба казати і вимагати бо ефект зворотній
Ондатрова шуба• 06 июня 2023
те она должна быть домработницей в секси костюмчике?!!!
что вы сделали чтоб она отдохнула и захотела секс? или все только для вас?
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляСнегопадка
Був період коли я купляв, вона його не носить. В салони вона не хоче ходити. В нас немає фінансових проблем.
Viktiriia-ec46• 06 июня 2023
Ответ дляСіточка
Ослепнет?
кінчати буде тільки від дрочки
Плету интриги• 06 июня 2023
Ваша жена кончала с вами в сексе хоть раз? И да, у вас слабая половая конституция, если вас не возбуждает жена в футболке и штанах, увы.
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляВишиванка
Ні, якщо в мене регулярне статеве життя то я контролюю себе і запросто дочекаюсь оргазму партнерки спочатку. Так під час мастурбації і колись так було і в сексі.
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
вы упорно игнорируете советы про привести себя в порядок, взять на себя быт и стать привлекательным для жены....

секс - дело десятое.

Жена вас не любит и не хочет.
Снегопадка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Так може ви купляли щось не те. Ви в курсі її вподобань, бажань, мрій?
Може ви її вже розчарували в взагалі сімейне життя з вами не дуже, тому і бажання немає. Вам вище вже багато гарних порад дали. Бажання в жінки залежить від багатьох факторів - і, по-перше, вона не має бути втомленою