Раз одела не бу• 06 июня 2023
Одонтома в дитини (кіста в десні)
Одонтома в дитини
В два роки дитина впала невдало та вибила зуб передній, виріс новий (пізно) на половину травмований, носили пластину, прийшли до іншого стоматолога, щоб зробити реставрацію зуба, вона направила нас в 7-му дитячу лікарню, до щелепно лицевого хірурга, приїхали зробили КТ щелепи і шок, поряд з травмованим зубом ще є молочний, а під ним кіста і немає зуба (
Тепер кажуть лягати на стаціонар роблять операцію під наркозом, потім пластина з штучним зубом, а потім імплант
Дівчата я в шоці😭 куди дивився наш ортодонт, хоча ще тоді може не було видно, в 8 років( зараз він не працює
Підскажіть може в когось була подібна історія, що мені чекати?
Так багато питань (
Як подумаю, що дитині наркоз
Їй 11 але вона така маленька і худа, налякалась дуже, це ж будуть різати десну
Ось будемо здавати всі аналізи та готуватись до операції, а я навіть не спитала, скільки це може коштувати?
Каша поки в голові
Завтра йду до педіатра з дитиною
Так багато питань (
Як подумаю, що дитині наркоз
Каша поки в голові
Завтра йду до педіатра з дитиною
Глас_Народа• 06 июня 2023
У меня была такая опухоль.
Мне потом каждые пол года, в течение 2х лет нужно было делать кт чтобы проверить не растёт ли вновь.
Это коварная опухоль , тк она растёт безсимптомно - те не болит и не видно её зачастую .
Мне тоже случайно обнаружили
Херсон це Україна• 06 июня 2023
Зараз гарні наркози, це ж напевно маска буде, вона і не відчує нічого. Мені різали десну і вшивали імплант тиждень назад, укол місцевий робили, нічого не відчувала. Все буде ок, якщо лікар хороший і дитина буде правильно настроєна. По ціні думаю тисяч в 20 маєте вкластись з зубом, але все таки уточніть, напевно доросла і дитяча імплантація відрізняється. Я оплатила за 2 імпланта 27 тисяч, через 3 місяці буде формував десни, це ще 10. І потім сам зуб нарощуватимуть, це ще 20 тисяч за 2 зуба. Це те, що нарахували мені. А, ще в мене пластика десни буде+8 тисяч.
Раз одела не бу
• 06 июня 2023
Ответ дляГлас_Народа
У меня была такая опухоль.
Мне тоже случайно обнаружили
Капець (
Дякую за відповідь
Раз одела не бу
• 06 июня 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую за відповідь
За імплантат+- я розумію, я мала на увазі сама операція з наркозом видалення кісти, бо імплантат це остання дія, вона ще пластину буде носити і будемо дивитись, щоб знову не наросло
Херсон це Україна• 06 июня 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Дякую за відповідь
Ну лікарня ж державна, може не повинні прям дерти як в приватній по прайсу( може тільки за наркоз візьмуть якихось тисячу- півтори.
Глас_Народа• 06 июня 2023
Я платила за операцию 8 тыс и 2 анастст.
Но у вас ребёнок . Наркоза действительно хорошие, отходняка особо не было
Ну слабость...это норма
Главное чтоб удалили все без остатка . А остальное мелочи )
Ну слабость...это норма