Каляка маляка• 06 июня 2023
Колола філер в скули, опустився?
Дівчата ,вітаю, колола філер ювідерм по 0.5 в кожну сторону, 2 червня, сьогодні помітила що стала більш виражена носогубка ніби щось нависає ,це що опустився? Ще робила тоді губи 0.55 але не думаю що це з ними пов´язано.так розумію треба виводити ? Але чим швидше краще чи як ,бо записана до неї на подальші процедури на 16 число. Мала біоревіталізацію робити .
Люблю пиво• 06 июня 2023
Может, это пока отеки от филлера? Чему там опускаться… 0,5 это не много. Ну, разве, что вам как-то супер поверхностно вкололи. Но должны были на надкостницу, думаю. Спросите у косметолога, думаю, она вас успокоит.
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляПомидорина
Без фото непонятно. Вместо Био можеь плазмолифтинг попробовать?
Що таке био і плазмоліфтинг ?
Я така бойова• 06 июня 2023
Є тип обличчя кому колоти не рекомендовано ну і може спец такий. Я хотіла але косметолог відмовила, і, так, може опустися, але зазвичай опускається пізніше ( мені так пояснювали) скоріш за все погано зробили, але можливо ще отек. Вам би проконсультуватися у іншого
Помидорина• 06 июня 2023
Ответ дляКаляка маляка
Що таке био і плазмоліфтинг ?
Био это биоревитализация. Плазмолифтинг это когда из вашей крови делают плазму и вводят потом. Результаты очень нравятся
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Перше фото до ,друге сьогодні , реально помітно , якщо хтось знає , виводити треба і якнайшвидше ?
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляПомидорина
Біо маю робити ,але хотілося іншого ефекту біо не вирішить , радієс боюся , може ше полімолочку розглядаю .але тепер з цим розібратися треба
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляПомидорина
Когда вы это делали?
Філер ? 2 числа ,4 дні тому . Спеціаліст і клініка ніби найкращі в місті ,не Київ ,
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Я не вижу разницу по фото
Та ну , носогубка стала дуже провисати , я не бачила ,мама сказала , може по фото не так помітно ,як є.
Рятівник Малібу• 06 июня 2023
Ответ дляКаляка маляка
Почему радиес боитесь, а филер нет?)))
Я наоборот филеры в скулы не хочу, только воду притягивать будут
Сделала радиес - довольна
Помидорина• 06 июня 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Почему радиес боитесь, а филер нет?)))
Сделала радиес - довольна
Ничего что радиесс это и есть филлер 😅
Радість моя• 06 июня 2023
Это так кажется, что чуть чуть уколола губы и норм. Любое количество филлера в губы делает заметными носогубку.
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляЯ така бойова
А щось робили ? Може радієс ?
Рятівник Малібу• 06 июня 2023
Ответ дляПомидорина
Ничего что радиесс это и есть филлер 😅
Для меня филеры это ювидерм и ему подобное
А радиес, это радиес)))
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Почему радиес боитесь, а филер нет?)))
Сделала радиес - довольна
Тому що філер можна вивести, а радієс якщо щось не так ні .але може вже і до нього дійду :(
Радість моя• 06 июня 2023
Ответ дляПомидорина
Делаю био регулярно . Плазму Эндорет тоже делала. Эти процедуры на качество кожи , но они никак не заполнят утраченные объемы и не разгладят брыли
Помидорина• 06 июня 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А радиес, это радиес)))
Это плюс минус одно и тоже. Но радиэсс немцы производят поэтому и лучше 😅
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляРадість моя
І чим більше тим більш помітна носогубка ? Чи кількість вже не має значення 0.5 чи 1 мл ?
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Біо чим робите ?
Радість моя• 06 июня 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А радиес, это радиес)))
Радиесс это филлер только вместо гиалуронки там гидроксиапатит кальция )
Помидорина• 06 июня 2023
Ответ дляКаляка маляка
Я вижу вашу носогубку, стало более ярко выраженной. Если до этого её реально НЕ было то я бы тоже связало это филлером
Автор, без негативу, пишу со стороны, качество работы очень и очень под сомнением. Не знаю что вы там кололи в губы, но у вас большая асимметрия. Врач не предлагал её исправить? Или не смог?
Рятівник Малібу• 06 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Знаю я
Привыкла так говорить
Каляка маляка
• 06 июня 2023
Ответ дляРадість моя
І як її тепер прибрати ? Капец ,це як в медицині одне лічиш -інше калічиш
Я така бойова• 06 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Я робила 1 раз нічого не було вище губ. Косметолог намагалася прибрати залом нижче і вийшло не дуже. А от було гірше, я схудла після того як зробили філер в носогубку і вийшли валіки замість носогубку до губ(. Прибирати було вже піздно, фіброз мать й.. масажи, мікротоки, плазмоліфтинг, тса пілінги срединні. 5 років з цими впліками(. До речі трохи моі вадіки нагадують як у автора хоча в мене були виразніші..
Помидорина• 06 июня 2023
Под глаза вам так и просится плазмолифтинг. Очень советую, только для начала обязательно посмотреть портфолио врача!
Радість моя• 06 июня 2023
Ответ дляКаляка маляка
Ну я уколола 4 года назад 0,5 ювидерм и привет носогубка, и тоже колола скулы . Но у меня еще проблемы со здоровьем начались . Поэтому для себя я филлеры закрыла навсегда . Просто делаю аппаратные процедуры, мезо, био, плазму не рекомендую - ни о чем . Может чуть немного кожа стала чище . И все