Безпринципова• 07 июня 2023
Про Подоляка і його брата
Тему знесуть. Таке питання тільки під анонімом написати. Вчора почула від знайомого, що Подоляк має рідного брата підполковника в раші, і що через Подоляка здали Залужного. Почитала за Подоляка - тісно з ригами працював свого часу. Що думаєте?
Безпринципова
• 07 июня 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Який же треш((( слів немає.
Чисто теоретично, Ви б могли б це повірити? Вчора проревіла цілий вечір від безвиході, в яку потрапили наші люди в зоні затоплення і дикі враження, що нас вбивають одні і зливають другі
Безпринципова
• 07 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
А шо з Залужним?
Мені здавалось, що після вчорашньої трагедії, якщо все норм з ним, то він повинен був вийти в ефір
Глаза_в_3_карата• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Так, читала що на дахах сидять, я так сподіваюсь що всіх врятують. Хоча на москалів немає надії((( відчай.
Пустощі-веселощі• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Вам здавалось.
Глаза_в_3_карата• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Давно його не було, дійсно.
Зоряний Шлях• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
То здали чи вам здається?
миссАрфография• 07 июня 2023
Про його кар’єрний «шлях» знала - але надіялась, а ну може…. (
Особисто в мене ця людина викликає неприязнь - з обличчя зчитується хитрожопість
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Бо не треба було в зелене болото затягуватися в 2019
миссАрфография• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Зоряний Шлях• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Рос-укр війна була неминуча, лише питання часу.
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Ну тепер радійте результату свого вибору: Єрмак, війна, розмінування півдня, подоляк і далі просвіту не видно ... бо зрадники з самого верху і своїх людей призначають.
миссАрфография• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Удалено администрацией...
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Не факт, з 14 по 19 не було широкомасштабного вторгнення, бо південь заміновано, не так легко було все зробити. А тут з 19 якраз все як по маслу пішло: Оман, Єрмак, посмотрєть в глаза, пєрстать стрєлять...
За ким я буду?• 07 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
??? Щоб що? В нас є купа інших високопосадовців, які ´повинні були вийти в ефір´
Садоводница• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Ну с Зеленский такой себе сомнительный шанс, не находите?
Но с порохом было бы не лучше, такая судьба у нас...
MashaizDusha• 07 июня 2023
загуглила, знайшла на 24 каналі те саме що в вас
нда...
Подоляк наче вірні речі каже але й постійно шариться по youTube-каналах ’хароших русских’ типу Латиніної, Дождя. Вже наче всі зрозуміли, що ніякого толку від розмов з ними немає. Вони всі там фашисти різного рівня.
нда...
миссАрфография• 07 июня 2023
Ответ дляСадоводница
Удалено администрацией...
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Який шанс у держави може бути з шоуменом? Мені за ці три роки його шоу поперек горла, а в нього і на війні шоу, глянути лиш ті інтерв´ю з будановим, весною Крим візьмем, нащо таке ляпати? Це ж посада не радник якийсь як Люся, це голова гур, ну як нас світ буде сприймати з такими шоу?
MashaizDusha• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
а як Медведчук при Порошенку був пеерговірником і летав до пуйла від України? А канали його працювали й мізки мили нашим людям щоб вони тут рашню підтримували. І далі й далі можна продовжувати.
Короче, якийсь ідіотизм таскать цього Порошенка всюди зараз.
миссАрфография• 07 июня 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви задовбали своїми штампами про шоумена
Рейган теж нет Гарвард закінчував
Запасная спина• 07 июня 2023
Поздравляю автора с открытием. С начала войны я здесь писала о них всех. Меня беспощадно банили, обзывали матрешкой и ’неначасі’. Уже пол Европы (обычные люди) поняли, кто они такие. А у нас народ слепые.
Нервогенератор• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Пішли ви подальше з зеленим болотом
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Ваш Порох краще було б?
Давно би здав країну
Як здав крим і Донбас. Весь термін нив, що на нічого не можна, бо що про нас в світі скажуть
Я такая наивная• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Рейган теж нет Гарвард закінчував
Сравнили хрен с пальцем, зеля и Рейган. У меня аж глаз дёрнулся...
Я-ваш шанс• 07 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Перспектива, це якщо б він був не з кварталу, а з відповідною освітою, світлими думками, щирим та розумним. А Бєнін засланий казачок - така собі перспектива. Думаючим людям це було ясно ще тоді, заслабкий це був варіант для воюючої країни. І чи порівнювали ви все, що він казав, що зробить перед виборами з тим, що справді за ці три роки зробив?
І так, за Порошенко я б сама не хотіла голосувати, якби був хоч ще один варіант.