Ненька наша• 07 июня 2023

Петуньи нормально растут?

Или не так как должно бы?

Вот эти длинные палки мне не нравится. Хотя я в начале все подрезала .
Морковна• 07 июня 2023
Звичайні так і ростуть

Снежнакомка• 07 июня 2023
Нормально. Что не так? Красивые
автор Ненька наша • 07 июня 2023
Ответ дляСнежнакомка
Нормально. Что не так? Красивые
Как-то хотелось бы пышнее цвет и короче
ПриснитсяЖЕ• 07 июня 2023
Петуньи - широкие кусты, вы их сильно густо посадили, и тянутся к свету. Обрежьте длину, когда цветы отцветут, срежьте на нужную вам высоту побеги
автор Ненька наша • 07 июня 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Не знаю как отрезать, если одни отцветают, другие нарастают (

Может, рассадить немного ?
ПриснитсяЖЕ• 07 июня 2023
Ответ дляНенька наша

Может, рассадить немного ?
Я бы рассадила. Им места мало. Просто возьмите и отрежьте, отрежьте все длинные побеги, сформируйте круглый куст
Аристократка-тунеядка• 07 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Как-то хотелось бы пышнее цвет и короче
Тогда сульфинию нужно было покупать

Молчунья• 07 июня 2023
треба зрызати ты довгы палки. їх частини навіть на укорінення можно поставити. знизу є молоді пагони. вони повинні розростися. кущ більш пишніший повинен бути
Молчунья• 07 июня 2023
Ось на балконі в мене кущі.один обрізала.а інший трохи згодом обріжу.
І пагони обрізані на вкорінення висадила у відро-тепличку.
Помеха справа• 07 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Как-то хотелось бы пышнее цвет и короче
Треба було обривати ( формувати кущик)ті палки, тоді б було пишне.
Мама фіфті цента• 07 июня 2023
та такое...жиденькие..петуньи хорошо растут на воздухе,а в квартире доходяги. в квартире они будут высокие,длинные и реденькие.
Помеха справа• 07 июня 2023
Ось в мене петунія, це по одному кущику на горщик, як почалася вверх тянутися, я кожний паросток надщипнула, і вона почала рости вширь.
Клептоманка• 07 июня 2023
треба обрізати і в землю додати багато добрива, якщо хочете пишиний кущ треба брати ампельну петунію або сурфінію
Показушница• 07 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Как-то хотелось бы пышнее цвет и короче
Пышнее петунии НЕ бывают. Они всегда такие, как у вас на фото. Пышнее - это только сурфинии. И сурфинии вообще не надо обрезать. Они сразу сами по себе растут пышно. А петунии непышные. Обрезка вам не поможет. И да - расстояние между кустами должно быть 30-40 см. И горшок поглубже. У меня в балконном ящике длиной 80 см я высаживаю только 2 куста сурфиний. И высота ящика у меня 25-28 см примерно. Весной, перед высаживанием саженцев, я меняю половину грунта в ящиках. Грунт специальный для петуний и сурфиний. И еще раз в неделю подкармливаю специальным удобрением. И поливать надо с умом. Тогда будет такой результат. Но НЕ с петуниями.
delphoto
Телефон Рубика• 07 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Ви не праві. Є звичайні петунії, а є ампельні. Чомусь всі поголовно вважають, що те, що пишніше і красивіше - те сурфінія, а те, що рідке і палками - петунія) Петунія буває звичайна (її можна постаратися формувати обрізкою теж), є ампельна, є великовіткова - різні, коротше, є. А сортова ампельна пишніше квітне, але все рівно обрізка і не раз, щоб пишний кущ був. А сурфінія - там інший тип квітки, хоча зовні така сама. Я вчора в якійсь темі вде пояснювала. Елементарно збагнути, у вас петунія чи суріінія - подивіться, чи утворюються насінневі коробочки. Якщо так - у вас петунія, ні - сурфінія.
Показушница• 07 июня 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Это вы не правы)))) Сурфиния - это и есть ампельная петуния. Но вам простительно, что вы не знали. Я гораздо опытнее вас в этом вопросе. Вот мои цветы. Всего лишь пару фоточек. Я ооочень опытна в выраживании таких пышных цветов и изучила эту тему очень глубоко и опыт у меня, как видите по результатам - многолетний и отличный. А вы чем можете похвастаться на фоне того, что не знали, что сурфиния и ампельная петуния это одно и то же?))) Показывайте!
Показушница• 07 июня 2023
Вот еще фото балкона
Показушница• 07 июня 2023
Ни разу не обрезала свои сурфинии. Этого не требуется)))
Телефон Рубика• 07 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Так, це різновид, але є дуже велика різниця в утворенні насіння. В сурфініях ви ж не маєте постійно видаляти коробочки, бо їх нема, а в петуніях будь-яких, хоч сортових, хоч ампельних, вони утворюються на кожній квітці і їх треба видаляти. Це і є фундаментальна різниця між петунією і сурфінією.

Показушница• 07 июня 2023
Ответ дляТелефон Рубика
І про обрізання сурфінії ви також маячню написали. І головне - ніколи звичайна петунія не будет ТАКОЮ Ж пишною, як сурфінія (ампельна петунія), навіть з обрізкою.
Телефон Рубика• 07 июня 2023
Ответ дляПоказушница
Звичайно, бо сурфінія - це вищий сорт, новіший гібрид - звичайно, логічно, що вона удосконалена тим, що вона краща. Для озеленення площ і вулиць і використовують саме сурфінію через це. Але найголовніше - через її унікальність в тому, що вона не витрачає сили на утворення насіння! Вся сила іде в квіти і мороки через те менше, і гарніша набагато, відповідно. Будете перечити щодо насінневих коробочок чи все ж погодитесь?)
БолеИменее• 08 июня 2023
Так а як купувати сурфінію?
Ось я батькам накупила в часний дім петуній. На кладовищі мамі батаго посадила.
Чекаю пишності, а вони ще маленькі?
Я ще і свої виращувала. Та у мене не цвітуть ще чомусь, хоча листя і кущики самі набагато кращі ніж в куплених, але без квіток) Висадила на клумбу та чекаю)
Купувала декілька сурфіній, але вони з коробочками
ПриснитсяЖЕ• 08 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Как-то хотелось бы пышнее цвет и короче
Как раз попалось видео, как петунью слегка округлить

https://instagram.com/stories/e.vesna/311981920850...
автор Ненька наша • 12 июня 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Я им стараюсь окна открыть и под прямые лучи
автор Ненька наша • 12 июня 2023
Ответ дляКлептоманка
Не знала . На след год возьму. Спасибо
автор Ненька наша • 12 июня 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Ой ой. Шо за коробочки?. .
Телефон Рубика• 12 июня 2023
Ответ дляНенька наша
Ой ой. Шо за коробочки?. .
Така кулька на місці засохлої квітки утворюється, в ній насіння зріє, на нього іде багато сил, квітка виснажується, хиріє і втрачає декоративність. Тому як квітка відцвіла, разом з чашолистиком її треба відірвати, це стимулюватиме її квітнути пишно. Раз в декілька днів проходьте повз квіти і обривайье старі, все буде ок