Туфли в чешуе• 2 часа назад

Хто заробляє більше 2 тис $

Ким ви працюєте? Яка професія? Чи важко працюєте?
Королева спама• 2 часа назад
нет всё легко, вы быстро научитесь

РокерША• 2 часа назад
Анімація (художник-мультиплікатор 😅) в геймдеві
Смячиком• 2 часа назад
it
Эт вернячОк• 2 часа назад
Начальник производства
Брюнетка в Мармеладе• 2 часа назад
Технолог на виробництві.Особисто мені не важко,´.Дуже цікаво,люблю роботу і йду з задоволенням. Для 2000+ потрібен досвід, який не купити, і не отримати ні з яких книжок . Тільки практика років 4-5 +
Крим мій• 2 часа назад
Автор, що цим людям тут робити?
220В• 2 часа назад
важко( психотерапевт

Глубоководная селедка• 2 часа назад
Стример
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляРокерША
а ви не боїтесь? зараз штучний інтелект ваш конкурент
Видна міленіалка• 1 час назад
Працюю інженером, легкого в житті немає нічого
Фоточки нема• 1 час назад
Заробляю зараз чистими більше трьох тисяч якщо рахувати в доларах. Впровадження і підтримка ERP систем. Це за чисто підтримку на розслабоні у одного клієнта. Прямий контракт з Європою. Правда я і живу в Європі. Якщо повернусь в Україну - буде те саме - робота віддалена. Іноді бувають більш напружені контракти де може бути і по 10 годин роботи в день. Тоді і дохід до 15 тис мінус податки. Але це нечасто.
За освітою я бухгалтер а потім додаткова освіта більш вузька саме по моїй системі, по міжнародним стандартам і т.д. До цього в анамнезі 1С спочатку як користувач, потім аналітик і впровадження. Потім інші ERP.
Наразі я ці всі тисячі просто не встигаю витрачати. Віпочинок пару раз у рік, комфортне житло є, їжа яка хочемо у достатку - тут це дешево. Я не знаю куди от все зароблене витрачати. Хіба збирати на житло у Європі - це можна довго відкладати. А так зайшла у сусідню тему - там дівчата на паски слюні пускають - я такого не їм - правильне харчування. По вечорам я у спортзалі або з дітьми. Один-два рази на тиждень може ресторан. Іноді заздрю людям які мають багато бажань і все їм треба.
Анонім Перший• 1 час назад
Помічник вихователя. Важко, бо мова чужа. А так все подобається
Червона ікорка• 1 час назад
Ответ дляГлубоководная селедка
Стример
Вы по много часов работаете?
Позаземний розум• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
SAP устанавливаете?
Глубоководная селедка• 56 минут назад
Ответ дляЧервона ікорка
Вы по много часов работаете?
Часов по 8 в среднем. Бывает больше, бывает меньше
Українка Маша• 18 минут назад
Ответ дляФоточки нема
За освітою ви - казківниця, а не бухгалтер
Українка Маша• 17 минут назад
Ответ дляФоточки нема
Фоточки нема• 16 минут назад
Вам диплом показати? Давайте, я вам свій а ви мені свій. А то під анонімом можна тролити як хочеш. Доречі у мене червоний диплом магістра. А у вас?
Українка Маша• 12 минут назад
Можно казати/ писати все, що вам хочеться.
P.S. А, в мене особливий - золотий диплом магістра !

Фоточки нема• 9 минут назад
Ответ дляУкраїнка Маша
Ні-ні, я ж готова довести і диплом показати. На фоні порадниці. А ви мені свій. Бачите, як ображати людей під анонімом - воно легше ніж свої здобутки показати.
Я ще до речі пам´ятаю з 1С чем відрізняється регістр накопичення від регістру відомостей. А ви мені розказуєте що я не бухгалтер.
Давайте, відкривайтеся і посвітимо тут дипломами, або закрийтеся і не вилазьте зі своєї трольської нори.
Фоточки нема• 8 минут назад
Ответ дляПозаземний розум
SAP устанавливаете?
Я не буду уточнювати з якою саме програмою працюю. Вибачте. Тут є люди які мене можуть впізнати.
Закусенец• только что
2,5 ИИ работать только начала как пол года, не сложно