Залетна Я тут• 08 июня 2023

Чоловік після розлучення забув про дітей

8 лютого розлучились, 10 березня з´їхав на орендовану квартиру. Відтоді за 3 міс.бачився з дітьми 2 рази (один раз прогулявся з ними в парку і другий раз одній доньці на д.н. подарував 3 троянди, це під під´їздом постояли 10 хвилин. В другої доньки через тиждень після цього теж був д.н. - їй вже навіть квіти не подарував). Живе через 3 зупинки від нас. Я шокована, чесно кажучи, думала, що хоча би якщо не кожної неділі, то хоча би кожних 2 неділі бачитиметься з ними. Це дуже боляче для мене, я можу витримати ігнор в свою сторону, але до дітей... Дуже злюсь на нього, що забув про власних дітей. Як заспокоїтись?
Ковбой Хагис• 08 июня 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви це серйозно? Півкваритири двом дітям - великий жест?
Так, Авторка має дякувати, що він не поділив нерухомість, а за законом мав повне право

автор Залетна Я тут • 08 июня 2023
Ответ дляМания-Величия
Я надіюсь ви на аліменти подали?
Ні, написала, чому
СпайдерВумен• 08 июня 2023
І після цього чоловіки ще тут питають, а чаво ета жінок випускають з діти, а чоловіків не випускають. Тому що статистично жінки за дітей відповідальні і з ними лишаються дітьми. І доречі при розлученні чоловік може дитину лишити жити з собою і виїжджати собі.
СпайдерВумен• 08 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
В ніжки кланятись, що їй з дітьми лишив де жити. Жесть.
Помилуйте мадам• 08 июня 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
В нас квартира куплена в шлюбі, при розлучені я ставила питання що робити з нерухомістю: пропонувала йому цю квартиру продати, розділити кошти і дітей (наприклад, щоб жили по тижневі одна в мене, одна в нього і мінялись), він цього не захотів, казав, щоб продавати квартиру і ділити гроші ПОПОЛАМ, причому щоб двоє дітей залишались зі мною. Я на таке не пішла. Аліменти він би не платив, або платив копійки (працює неофіційно), тому я вирішила, щоб хоча би цю свою частку квартири нотаріально передав дітям. Тому питання проживання і утримання тепер повністю на мені, але бачитись чи дзвонити їм міг би і частіше. Він напевно вважає, що раз залишив частину квартири, то на цьому його роль закінчилась.
Не свою частку, а половину квартири
Чи у вас в долях була куплена квартира? І на дітей теж?
Акукарача• 08 июня 2023
Ответ дляCopy-Paste
Коли у нас з чоловіком дійшло до розлучення, то перша хто постраждав була донька. Донька,яку він хотів, яку він перший взяв на руки і тримав 5 годин!!! Яку він обожнював. І от в один момент, живучи в одному будинку, він починає її ігнорувати, для неї він постійно зайнятий і відсутній. І з´явилося у мові Я (це він) і Ви (це я і вона). Ми не розлучились, рятували відносини. Стосунки у них з донькою стали ті що і були. Дитина того не пам´ятає, було 4 рочки. А для мене це те єдине, що я не взмозі пробачити.
І скільки років минуло після цього?
Ковбой Хагис• 08 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Так, він поступив як порядна людина
Щепотка_совести• 08 июня 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Так, ви праві, він вічно був на заробітках, міг до дітей і до мене не дзвонити по 3 тижні. Я спочатку ’тріпалась’, дзвонила і писала сама, а потім зрозуміла, що це потрібно лише мені.
Ну то незрозуміло, чого ви тепер очікуватили від нього?
СпайдерВумен• 08 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Так, він поступив як порядна людина
Не як порядна, а як має бути, лишив дітям свою частку.
Чи це на вашу думку тепер його звільняє від обовʼязків батька?

Туся муся• 08 июня 2023
К сожалению у многих мужчин не только жены бывшие, но и дети
Помилуйте мадам• 08 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Що прокинеться безмежна любов до тих дітей
Щепотка_совести• 08 июня 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Завжди був гівнюк, а після розлучення став дартаньян
Залізний занавіс• 08 июня 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Причини для розлучення були його зради, приниження, образи, мати і неповага в мою сторону. Надоїло терпіти..
І нащо дівчатам спілкування з таким дебілом і жлобом?
Помилуйте мадам• 08 июня 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Не свою частку, а половину квартири
Ні, не звільняє. Але й примусити ніяк
Та й до розлучення він не займався тими дітьми
Мамин тріль• 08 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
А це замало? Вибачайте, але він зробив великий жест
В смысле? Типа если оставил свою часть квартиры своим же детям то все, можно и забыть про детей?
Помилуйте мадам• 08 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Чарівно перетворився
Помилуйте мадам• 08 июня 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Бо мати хоче
Може сподівається, що повернеться
Привіт з ботойбіччя• 08 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Він має і аліменти платити, і подбати, щоб діти мали, що їсти і одягнути і виховувати, займатись, проводити час на рівні з мамою, і освіту дітям дати... І ще багато чого. Але мудак він і в Африці мудак.
Мамин тріль• 08 июня 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Бо мати хоче
Може сподівається, що повернеться
Как минимум мама тоже имеет право на отдых, при чем тут ’повернеться’?

Помилуйте мадам• 08 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
От чего отдыхать?
УжеВотДа• 08 июня 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Радійте, що позбулися. Було би краще, якщо б діставав вас своєю присутністю?
Ковбой Хагис• 08 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Это уже не его совести. Если он не хочет общаться, вы его не заставите
Черговий по кухні• 08 июня 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
А що хорошого він може дати дітям? Подайте на аліменти і обмежте з ним спілкування.
автор Залетна Я тут • 08 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Так, він поступив як порядна людина
Порядна? Коли він йшов на зради, будучи в шлюбі, він мав би в голові усвідомити, що рано чи пізно правда вилізе. Він не сподівався, що я подам на розлучення, а думав, що я буду терпіти.
Всіх підсаджую• 08 июня 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Ого, круто, мій не залишив квартиру, поділили по суду навпіл і продавати відмовився. Ми ще після розлучення і жили разом, а тепер він живе там сам, а я переїхала до нового чоловіка. Так що вам ще повезло, що квартиру залишив.
Верочка 100%• 08 июня 2023
Правду кажуть, що чоловік любить дітей тільки коли любить жінку.
Ушла и Пришла• 08 июня 2023
Скільки вашим дівчатам? Вони хочуть спілкування з батьком?
автор Залетна Я тут • 08 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Квартира була куплена так: половину суми (навіть, чесно кажучи, більшу половину) дала я, меншу половину - він. Щоб не думали, що все він, а я така нічого.
Бабульція• 08 июня 2023
Ответ дляКовбой Хагис
за законом він має утримувати дітей і брати участь в вихованні. Мужик просто відкупився, ніякої честі йому це не робить
Ковбой Хагис• 08 июня 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Чим ви раніше займетеся своїм особистим життям, тим буде краще для вас. Ви зараз зациклені на колишньому чоловікові та образах