П´яна вишня• 08 июня 2023
віза канада на 10 років , паспорт на 3 роки
Якщо на сайті в кабінеті пише , що віза видана на 10 років, а в паспорті вже вклеєна -до кінця дії паспорту (на 3 роки), що робити? Якщо поїздка затягнеться і паспорт закінчиться? Я просто не в курсі, чи виготовити зараз новий паспорт і ще раз вклеїти? Ну якщо, наприклад, документ втрачено
КликОЛЬКА• 08 июня 2023
нет там никаких гарантий, что у вас виза на 10 лет, то что в паспорте вклеено, такая и виза
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляЄдина Країна
Якщо паспорт закінчиться - зробите новий в Канаді
а якщо протягом 3 роки не поїду і паспорт закінчиться, як перенести в інший візу?
Летала_НаМетле• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Они ее анулируют
еще в начале читала. Там какой-то срок дают, чтоб вы ею воспользовались
КликОЛЬКА• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
для такого надо было оформлять туристическую визу не по CUAET, это эмердженси тревел, а не прогулка по Канаде - хочу/не хочу
Єдина Країна• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Ніяк
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Они ее анулируют
не пригадаєте який саме строк?
КликОЛЬКА• 08 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А зачем получали если не собирались ехать?
ну а как жеж, на халяву, никаких визовых сборов платить не надо, хай будет, есть не просит. В аеропорту пирсон есть женщина-офицер украиноязычная, у нее уже за все время программы CUAET бешенство от подобных вопросов как у автора
Губка Боб• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
не пригадаєте який саме строк?
Сейчас в течении 6 месяцев нужно въехать в канаду, иначе виза аннулируется.
Летала_НаМетле• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
не пригадаєте який саме строк?
Чи то рік, чи щось таке...
Новина була така, що кількість віз лімітована, яку канадці вирішили видати українцям. Багато людей отримали і не поїхали, тому вони вирішили переглянути і анулювати, щоб ті, хто дійсно потребує мав можливість приїхати до Канади.
Знаю, що мої знайомі їздили на 4 місяці туди, щоб не анулювали.
Не знаю, чи це дійсно так.
Бавовна• 08 июня 2023
Это программы для экстренного выезда ,вы это понимаете ?
Вы больше трёх лет собираетесь сидеть ,а потом экстренно выезжать ?
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
збираюсь, але дуже переживаю з приводу того, що паспорт закінчиться невчасно, як завжди. Не хочу лишніх клопотів
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
я бачу, що ви по собі судите. Знаю таких людей, як ви: сама придумала і сама розказала.
Техпаспорт на медузу• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Тоді зробіть новий паспорт і вклейте ще раз, якщо так можна. 2 паспорти можливо мати одочасно.
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Чи то рік, чи щось таке...
Не знаю, чи це дійсно так.
в мене затримка із дитячими візами: мені видали , а дітям погодження досі нема
КликОЛЬКА• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Автор, ну хоть не врите:)
Вы специально выбрали турвизу на 10 лет, чтоб поехать погулять или шоб було. Турвиза после окончания программы не даст вам права работать и находится в Канаде дольше чем полгода в год. Постоянное нахождение в Канаде только на основании ворк или стади пермита возможно.
Губка Боб• 08 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
В начале у них не было ограничений, а потом наштамповали визы а люди въезжать не собираются. У меня там все родные, тоже год назад сделала паспорт, думала подавать на визу, но из-за ограничения не подала. Сейчас уехать не могу, маме 88 лет та 2 собаки, вот и сижу в потолок плюю
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляБавовна
моїм дітям погодження не прийшло, я не можу екстренно без них виїхати. Очікую і очкую.
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
о, я тому й сюди прийшла , хотіла б знати чи можна ще раз вклеювати
Н@Диете• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Никак. Виза действительна только до окончания паспорта.
Техпаспорт на медузу• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
За вклейку уе в посолтстві треба спитати. А 2 паспорти можна.
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Автор, ну хоть не врите:)
у мене ворк. Дітям не прийшло погодження. Вам весело?
Летала_НаМетле• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Ну тут вам написала, що дають півроку.
Скільки часу ваша зайняла? Не півроку ж...
Думаю, що встигнете.
КликОЛЬКА• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
и что? в течении трех лет не придет?
Бавовна• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Ну это никак не займет три года .
Прийдёт детям одобрение и поедете ,если вы действительно собирались ,а не ’абы було ’.
КликОЛЬКА• 08 июня 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
нет, они не вклеят ничего во второй паспорт. продлить визу можно в самой Канаде, если есть действительный ворк пермит
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
и что? в течении трех лет не придет?
про обмеження в часі чи анулювання я не знала. Тут пишуть пів року, я можу і не встигнути, бо дитячих ще немає, вже рік чекаємо, моє підтвердження вклеєне в березні
Бавовна• 08 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Нет ,нельзя .Четко написано ,виза даётся до срока окончания паспорта . Многим дали просто на 3 года ,хоть и срок окончания паспорта дольше .
П´яна вишня
• 08 июня 2023
Ответ дляБавовна
Ну это никак не займет три года .
рік уже з подачі дитячих пройшов, я підтвердження у вересні чи листопаді отримала, влеїла візу у березні