Блондинка в Шоколаде• 08 июня 2023
Коротко про те, як я схудла на 12 кг
Займалась з грудня місяця на програмі.
Вживала солодке і не тільки.
Сьогодні вже місяць, як я залишаюсь на стабілізації
Вживала солодке і не тільки.
Киця-бриця• 08 июня 2023
Ответ дляНеваляшкина
Ні,це не його програма.
Це в іншої дівчини тренера.
Проходила 5 разів.
Мені дуже подобається.
Це в іншої дівчини тренера.
Проходила 5 разів.
Мені дуже подобається.
Удалено администрацией...
Семицветка• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
відповідь була, программа Мандзяка, ціну не памятаю, напишіть йому, він зразу відповість
Перелік вправ давати не буду, бо я за це гроші платила.
Як і перелік страв.
Не голодувала і не страждала.
Як і перелік страв.
Не голодувала і не страждала.
Не помните цену? Т е несколько тысяч заплатили и забыли?
Киця-бриця• 08 июня 2023
Ответ дляНеваляшкина
Дівчата, вище скинула скріни харчування іншого тренера!
Проходила в неї не один раз. Дуже подобається.
Хто там пише про вівсянку й смузі, то смузі після розгрузки,а вівсянку, наприклад,я обожнюю. Там основне, щоб не швидкого варіння.
В комплексі чудовий результат
А ще можна здати банальний ЗАК спочатку й в кінці. І результати вас здивують (в хорошу сторону). В комплексі є в комплексі
В комплексі чудовий результат
В комплексі чудовий результат- 5 раз прошла и придется еще 105
Неваляшкина• 08 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Собі обов´язково полікуйте. Й ще манер навчіться. В житті знадобиться.
Всього доброго
Киця-бриця• 08 июня 2023
Ответ дляНеваляшкина
Всього доброго
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 08 июня 2023
Ответ дляНеваляшкина
Всього доброго
не работаете оно
вы поймите
это не работает и гробит вас и проблема в голове и там ее надо решить один раз у врача
вы поймите
Коко На Страже• 08 июня 2023
Ответ дляМарафетчица
на программе с Мандзяк?
Вы тоже сразу поняли чья реклама?)
МеняАЖтрусит• 08 июня 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Не буває профілактіки від гдистів. Сьогодні,випили, а завтра підхопили. То ви печінку руйнуєте, а не профілактіка) профілактіку вошів хоч не робите?
Так раз в півроку вона їх травить якщо підхопила. Що не так?
МеняАЖтрусит• 08 июня 2023
Ответ дляУх яка ж Я
И что? Я за месяц минус 7. Вам эта информация нужна?
Да.
Ms. Откровенность• 08 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Что вы так за других переживаете?
Ну хотят люди ,пусть занимаются.
С другой стороны - в спортзал регулярно надо ходить для результата,а не единоразово и за питанием постоянно следить.
Сейчас очень хорошо отвлекаться на то,чтоб следить за собой, время нервное.
Ну хотят люди ,пусть занимаются.
Марафетчица• 08 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Вы тоже сразу поняли чья реклама?)
Да, нет я не подумала сразу про рекламу, возможно, автор пришла просто похвастаться,но жаль,что не делится
Апрель Ивановна• 08 июня 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Не знаю что такое стабилизация. Я жру как бешеная, противень пирога за день, противень курицы с картошкой и два мороженных задень. И худею на нервах. Сейчас 50,5 кг при росте 168
Так це гарна вага. Все життя так важила( і жерла) , окрім останнього року, пухну від нервів, вже 57(((
аромат Жука• 08 июня 2023
На фото ’до’ ноги короче на 25-30%, автор, признавайтесь в чем секрет? А я расскажу еак 8 кг за 2 недели от 60
Бешене сарі• 08 июня 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вітаю, у вас гільмінти.
Та прямо. Обмен хороший. У меня до 40 лет было также
Любовь Калистратовна• 08 июня 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не знаю какие у него в программе упражнения, но денег на свою рекламу в Фейсбук и Инстаграм он много вкладывает. Наверное, выгодно)
він регулярно скидає скріни про перерахунок 10% від оплат на ЗСУ в сумі 109000 грн. Суму заробітку, думаю, зможете порахувати))
На рекламу точно вистачить
Любовь Калистратовна• 08 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
когда я то дала видео с тренировками домашними подружке на ютубе и научила пользоваться весами , с 10 строчками рекомендаций по составлению тарелки , люди она похудела на 36 кг бесплатно
может мне пойти диетологом тоже ?
вы что до сих пор не понимаете , как эту тарелку сложить и как расходывать калорий больше чем потребляете ?
я тоже напишу - При дотриманні всіх рекомендацій, результат ГАРАНТУЮ.
может мне пойти диетологом тоже ?
напишіть, будь ласка)
Я натуралка• 08 июня 2023
Ответ дляаромат Жука
Потому что это два разных человека и реклама какого то мандзяка)))
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ні не реклама
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляЯ натуралка
Хотела порадоваться за автора , но когда прочла что не буду говорить что ела и какие упражнения, бо я за це гроши платила - перехотелось радоваться.
Поведение наше , менталитет тоже наш. Печалька
Пс. Мне 43, вес 55 при росте 164. Мне не нужно все это . Но . Мне было бы не жаль, даже если я заплатила
Ні, не треба за мене радіти))
Ви давайте створіть вашу тему, викладіть ваші фото в купальнику і напишіть ваші параметри, вас тут обіллють брудом, а ви їм складете програму
А я за вас порадію в темі
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляНеваляшкина
Тримайте
це не Моя програма, я по такому не займалася)
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
слушайте я понимаю все, но то насколько надо быть бестолковым и не образованным , чтобы это купить за такие деньги
он не помогает сохранить здоровье, он не помогает устранить причину , он тупо предлагает жрать меньше и больше двигаться, под красивые картинки и видосики
так-так, менше їсти і більше рухатися))
Поки нічого нового не придумали))
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляТоска в носках
Чудовий результат. Гарне тіло
Яка вага була? Зріст який, вік?
Вага 72
зріст 170, вік 35
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляНеваляшкина
Вітаю!
Результат видно.
Красотка.
Так тримати!
Я з наступного місяця приступаю до схуднення на мінус 5кг:) а краще 6))
Зараз після операції, то не можна фіз навантажень. Дні рахую просто,коли можна почати)
Результат видно.
Красотка.
Так тримати!
бажаю вам успіхів
Ухахайкина• 08 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Вы тоже сразу поняли чья реклама?)
После слов ’ вживаю солодке і не тільки’. На цю фразу бажаючи жерти пл відру вдень у худнути злітаються як метелики на світло
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
может мне пойти диетологом тоже ?
Так і фото свої додайте)
Ну шоб люди повірили)
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляСемицветка
Так и думала, чио снова реклама манзяка
не хотят люди к нему идти и 7 тысяч платить, да?))
Ні не реклама, якщо вас так цікавить ціна, знайду
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляСемицветка
не помню, бо було восени.
Я так довго не тримаю в голові такі витрати. Для мене це не така велика сума, щоб я її рік памятала
Бамбарбия! Кергуду.• 08 июня 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
а як треба виводити глистів?
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляаромат Жука
я більше не худну)
мені менше 60 не треба))