Блондинка в Шоколаде• 08 июня 2023
Коротко про те, як я схудла на 12 кг
Займалась з грудня місяця на програмі.
Вживала солодке і не тільки.
Сьогодні вже місяць, як я залишаюсь на стабілізації
Вживала солодке і не тільки.
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляСемицветка
В меня тоже столько мяса не лезет. Поэтому у меня в один приём пищи мясо, во второй рыба, в третий моцарелла лайт. И белковый хлеб покупаю.
и как успехи?))
ТАЗератти• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
все, ушла плакать((((
Так хотела вас принянуть, но оттолкнула, как же я без вас
я не принимаюсь
в вашу секту, вы ошиблись
...а я хотела написать вам комплимент, но я тоже жадная и не буду
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляТАЗератти
я не принимаюсь
в вашу секту, вы ошиблись
комплимент принимается, уже написали, добро ночи!))
ТАЗератти• 08 июня 2023
Ответ дляСемицветка
спасибо, я просто заменяла протеином, но идет расхождение по другим показателям. а сколько вы моцареллы-100 гр?!и если хлеб вы его тоже примерно 100 грамм едите
ТАЗератти• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
и вам не хворать
Семицветка• 08 июня 2023
Ответ дляТАЗератти
Я ем чтоб белка выходило около 100 грамм в день, кусочек моего хлеба весит 35, но хлеб я ем не каждый день (обратите внимание - у разных производителей белкового хлеба разные показатели содержания бжу в готовом продукте, я беру обычно самый высокобелковый), шарик моцареллы 125, обычно ориентируюсь на мясо и уже потом просчитывают чего и сколько можно сегодня съесть.
Ряженка• 08 июня 2023
Поковырялась в старых темах. Нашла меню, которое даёт этот кудесник..
Серьёзно? За это он берёт 8 тысяч?)))) вот уж, воистину, как там Базилио и Алиса пели? ’’Покуда есть на свете дураки..... ’’
ТАЗератти• 08 июня 2023
Ответ дляСемицветка
спасибо, моя норма тоже 100 грамм, про хлеб от вас узнала буду искать. а как вы к арахису относитесь?арахис.пасте?
ТАЗератти• 08 июня 2023
Ответ дляРяженка
особенно, я этот пункт запомнила- солодощі,снеки, ковбаса
Семицветка• 08 июня 2023
Ответ дляТАЗератти
Я не ем, но если паста без сахара, то она вполне подходит. Раньше брала несколько раз пасту Том, очень даже хорошая.
Ряженка• 08 июня 2023
И вот это ещё нашла в теме ’Мандзяк-шахрай’. Не готова за это платить 8 тысяч)))
✅Каву (до 4 чашок) та чай можна.
✅Підсолювати їжу трішки можна.
✅Готуючи рідкі страви, враховуйте вагу не страви, а інгредієнтів.
✅Їжа важиться СИРОЮ. Важити їжу обов‘язково перші два тижні, далі можна „на око“, якщо маєте хороший окомір😜
✅Їжу термічно обробляєте будь-як, при смажінні обов’язково враховуйте олію, на якій смажили.
📎Харчування відносно тренування:
- 2 години до тренування (це приблизно, якщо так не виходить, не хвилюйтесь);
- після тренування коли захочете;
- останній прийом їжі - коли забажаєте.
✅Воду пийте за бажанням, але НЕ компоти, соки, солодкі калорійні води. Це має бути звичайна питна вода, можна газовану.
📎Харчуйтесь смачно і різноманітно:
- запікайте, відварюйте, підтушуйте їжу тощо;
- додавайте спеції;
- гарно оформляйте страви.
🍩Один раз в тиждень (в будь-який день) ВІЛЬНИЙ ПРИЙОМ ЇЖІ, замість одного з 4-ох прийомів їжі. Це будь-яка їжа чи алкоголь. Потрібно вкластись в 1 годину, і знайте міру, смакуйте, не об‘їдайтесь. У звіті вказуйте, що це «вільний прийом».
P.S. Можете вносити корективи в раціон, але ОБОВ´ЯЗКОВО узгоджуйте зі мною.
🏃♀️ТРЕНУВАННЯ ДЛЯ ДОМУ (відео з числами)
✅Перегляньте відео, чи справитесь з технікою❓
✅Перед виконанням вправ обов’язково виконайте розминку (відео скинув).
✅Вправи виконуєте по колу, так як пронумеровано. Починаєте з 8 разів (тобто 8 разів присіли, 8 разів відтиснулись, і так всі вправи). Повторити два-три рази (2-3 кола, в залежності від самопочуття).
✅Кількість повторень має збільшуватись: по можливості прогресуйте, збільшуючи кількість повторень: вчора - 8, сьогодні - 9, далі вже - 10, і так до 18.
⚠️Прогресуйте по можливості: якщо надто важко, не збільшуйте кількість повторень, якщо легко,прогресуйте швидше. Слухайте своє тіло, надто важко робити три кола, робіть два, але не лінуйтесь.
✅Дійдете до 18 разів, поміняємо комплекс на складніший.
✅Ті вправи, які легше даються, ви можете робити більше разів, але до нового комплексу перейдемо тоді, коли всі вправи будете робити по 18 разів два-три кола.(Дуже велике прохання, не намагайтесь всіма правдами-неправдами прогресувати. Результат залежитьне так від того, який рівень вправ ви подолали, як від того, наскільки якісно ви виконуєте вправи.)
✅У вправах, де треба працювати однією ногою (асиметричні вправи), зробіть потрібну кількість на одну ногу, відпочиньте, а тоді ту ж кількість на іншу.
✅Між підходами відпочивайте. Відпочинок може коливатись в проміжку 10с.-3хв., до наступної вправи приступайте, коли суб’єктивно відчуєте, що готові (віддихались).
✅Робите все плавно та підконтрольно.
✅Рух вниз повільніший ніж рух вверх.
✅Вправи лежачи на спині виконуйте ДУЖЕ плавно.
✅У всіх вправах видихайте НА ПІДНІМАННІ!
✅Під час тренування пийте воду за бажанням!
✅Тренуйтесь під улюблену музику.
⚠️Важливо: при поганому самопочутті не тренуйтесь. Якщо самопочуття погіршилось під час тренування, припиняйте виконання вправ.
✅Тренуєтесь чотири рази на тиждень (перший тиждень - 3), в будь-який час (але не пізніше, ніж 2 години до сну) і будь-які дні, важливо щоб план був виконаний - 4 тренування на тиждень, (максимум 6).
‼️Старайтесь більше рухатись: прогулянки, прибирання і т.д..
✅Каву (до 4 чашок) та чай можна.
✅Підсолювати їжу трішки можна.
📎Харчування відносно тренування:
- після тренування коли захочете;
- останній прийом їжі - коли забажаєте.
📎Харчуйтесь смачно і різноманітно:
- додавайте спеції;
- гарно оформляйте страви.
✅Робите все плавно та підконтрольно.
✅Рух вниз повільніший ніж рух вверх.
✅Тренуйтесь під улюблену музику.
Интимная• 08 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ткните носом как язык выучить
англ - сейчас TED в-основном, люблю его с субтитрами, подкасты слушать, фильмы смотреть
франц - подсела на duolingvo, прям затянуло - каждый день и пока детская книга ’Маленький принц’ на двух языках - идея хорошая
Ластовиння• 09 июня 2023
Ответ дляРяженка
✅Каву (до 4 чашок) та чай можна.
✅Підсолювати їжу трішки можна.
📎Харчування відносно тренування:
- після тренування коли захочете;
- останній прийом їжі - коли забажаєте.
📎Харчуйтесь смачно і різноманітно:
- додавайте спеції;
- гарно оформляйте страви.
✅Робите все плавно та підконтрольно.
✅Рух вниз повільніший ніж рух вверх.
✅Тренуйтесь під улюблену музику.
✅Каву (до 4 чашок) та чай можна.
✅Підсолювати їжу трішки можна.
📎Харчування відносно тренування:
- після тренування коли захочете;
- останній прийом їжі - коли забажаєте.
📎Харчуйтесь смачно і різноманітно:
- додавайте спеції;
- гарно оформляйте страви.
✅Робите все плавно та підконтрольно.
✅Рух вниз повільніший ніж рух вверх.
✅Тренуйтесь під улюблену музику.
а що не так? нормальні поради
Радість моя• 09 июня 2023
Ответ дляЛастовиння
а що не так? нормальні поради
4 чашки кофе - у меня вес стоит уже от одной. Есть в любое время - бред. Специи я вообще не советую - с ними вероятность наесть больше намного увеличивается. Ну такое. Свободный приём с алкоголем даже не хочу комментировать.
Ластовиння• 09 июня 2023
Ответ дляРадість моя
а жити коли? якщо тільки й обмежувати себе в усьому то що це за життя - не мати можливості випити смачну кремову каву, смачний соковитий біфштекс з бокалом червоного вина.
Радість моя• 09 июня 2023
Ответ дляЛастовиння
У меня кава только как релакс десерт раз в неделю максимум летом, а зимой и то реже. Мясо не ем уже 10 лет, йога через день. Вино пью только в отпуске бокал вечером для задорного секса
Все. Я не верю в диеты, они не работают в долгосрочной перспективе, я верю в образ жизни.
сЛАдКОежКА• 09 июня 2023
Ответ дляЯ натуралка
Хотела порадоваться за автора , но когда прочла что не буду говорить что ела и какие упражнения, бо я за це гроши платила - перехотелось радоваться.
Поведение наше , менталитет тоже наш. Печалька
Пс. Мне 43, вес 55 при росте 164. Мне не нужно все это . Но . Мне было бы не жаль, даже если я заплатила
Это как раз нормальный менталитет - соблюдать авторские права и не выкладывать на форуме то, за что другие платят деньги
сЛАдКОежКА• 09 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
у меня ума больше и я не плачу за пп по 100 баксов
но ,вы можете помочь съекономить кому то
лучше в Херсон 100 баксов кто то отдаст же сейчас
А ума заработать по 100 баксов за ПП уже не хватает?
Ряженка• 09 июня 2023
Ответ дляЛастовиння
а що не так? нормальні поради
Нормальные, но они не стоят 8 тысяч гривен. А сейчас именно такая цена за программу этого так широко рекламируемого здесь ’гуру’.
Ряженка• 09 июня 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
А зачем платить за пп 100 баксов (уже в 2 раза больше), если у других это стоит намного меньше?
Пишу_граммотно!• 09 июня 2023
Ответ дляИнтимная
Дуолинго знаю.
А ТED это приложение?
Интимная• 09 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Дуолинго знаю.
А ТED это приложение?
TED - есть приложение, можно и в браузере. Удобно, что можно в приложении накачать роликов на интересующую тематику и без вай фай и сети слушать/читать. А дуолингво (фр язык мне больше зашел, чем англ) реально работает, но тут система нужна, как и везде.
БершкомангоЗар• 12 июня 2023
супер! подскажите сколько раз в день ели приём пищи в одно и тоже время какой у вас промежуток времени между приемом пищи ?
Блондинка в Шоколаде
• 12 июня 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Ела, когда была голодная.
3-4 раза в день + перекусы