Блондинка в Шоколаде• 08 июня 2023
Коротко про те, як я схудла на 12 кг
Займалась з грудня місяця на програмі.
Вживала солодке і не тільки.
Сьогодні вже місяць, як я залишаюсь на стабілізації
Вживала солодке і не тільки.
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Сколько он вам заплатил, чтобы вы принесли это на форум?
это против правил форума. Продавайте своих инфоциганей где угодно в другом месте. Надеюсь, тему снесут. Девочки, активно жалуемся
Я принесла скрін чека, бо у мене просили) ви дійсно думаєте, що я так задовго планувала рекламу?)
Заплатила в листопаді, щоб в червні прорекламувати
Радість моя• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Удалено администрацией...
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
подайте на меня в суд!
Королева краси• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
подайте на меня в суд!
Да лучше личико откройте😁
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляКоролева краси
Да лучше личико откройте😁
а еще пароль от карты))
Психологічка• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
відповідь була, программа Мандзяка, ціну не памятаю, напишіть йому, він зразу відповість
Перелік вправ давати не буду, бо я за це гроші платила.
Як і перелік страв.
Не голодувала і не страждала.
Як і перелік страв.
Не голодувала і не страждала.
Здивована за коментар ’не голодувала’ на програмі Мандзяка.
Як згадаю - 900 ккал на день, з них 30 г дозволених вуглеводів...
Рекомендації пити полівітаміни протягом дієти (ну то зрозуміло чому, бо на такому харчуванні далеко не заїдеш).
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Це неправда))
рекомендацій щодо вуглеводів взагалі не було)
Тільки продукти и грамаж)
Полівітаміни і біодобавки ніхто не пропонував.
Гербалайф на моїй програмі на схвалював, як і протеїнові коктейлі на схуденні.
Соки і смузі в плані не було - це відноситься до солодощів.
Ну а сотсовно обмежень по солодкому. то від 50 гр шоколаду на день, ще ніхто не помер))
Каш можна день грамів 200-300, якщо в готовому вигляді - можна жити
Але я каші не люблю))
Тільки продукти и грамаж)
Але я каші не люблю))
Интимная• 08 июня 2023
Люди! Сейчас век цифры на дворе. Люди иностранные языки бесплатно учат до уровня В2 за 1 год. Да зайдите посмотрите упры хоть Клавдии Шифер, хоть Джиллиан Майклс, постройте себе примерное меню. И фигачьте. И будет вам счастье.
Психологічка• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Це неправда))
Тільки продукти и грамаж)
Але я каші не люблю))
Тільки продукти и грамаж)
Але я каші не люблю))
ну я ж проходила його програму, і ту псевдо-пародію на програму для схуднення пам´ятаю прекрасно.
Радість моя• 08 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Обычная диета Аткинса, но за деньги. Автор - лох, если за это заплатила, или это реклама и развод для других женщин. От такой диеты уходит в первую очередь вода и мышечная масса. Автор наберёт в 2 раза больше, чем сбросила года через полтора.
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
НІ, ви мабуть пополутали, чи він кардинально все змінив. Бо такого жестяка на 900 калорій я б не витримала точно
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляРадість моя
Я заплатила гроші і маю результат, яким я вельми довольна.
Це означає, що не дарма))
Ні про що не жалію) треба було на рік раніше звернутися, коли мала зайвих 5 кг)
Це означає, що не дарма))
Коварная Зая• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Результат є, не шкода платити за це
Це щомісяця 100 уе?
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляКоварная Зая
Це щомісяця 100 уе?
НІ, про 100 у.е. взагалі не було мови, квитанцію тут кріпила пошукайте фото.
то тітки вас вводять в оману))
Психологічка• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
не переплутала)) це був мій перший досвід схуднення на програмі, тому відкарбувалось в пам´яті надовго)
в рекомендаціях чітко було: ’візьміть в аптеці полівітаміни на місяць’
запропонований перелік продуктів я загнала в лічильник калорій, і отримала 900 ккал - спитала чи не замало, мені сказали, що неправильно рахую
Найнезрозуміліше, що на цій же програмі були мазохістки, які вже не вперше приходили (познайомились в груповому чаті). Так і писали ’ну да, волосся посипалось, але програма дієва’
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляИнтимная
так-так!
І всі такі ходять гарні по вулицям стрункі і по пять мов знають , ага
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
давайте скрін, бо це реальна брехня))
Коварная Зая• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
то тітки вас вводять в оману))
Побачила.
Але ж там і готувати треба (
Одна пані писала, що тепер в неї півгодини в день на готовку. По ваших скрінах - значно довше
Але ж там і готувати треба (
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляКоварная Зая
Побачила.
Але ж там і готувати треба (
готувати треба, а без програми вам хто готує? повар?)
Неваляшкина• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
я не фотошопила)) клянусь
Та то від кута камери. Але ж нашим людям дай обгадити. Тим паче,коли хороший такий результат
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляКоварная Зая
Побачила.
Але ж там і готувати треба (
а ще планувати треба, що завтра будеш їсти.
і заздалегідь купляти.
Просто відкрити холодильника і вкинути шось до рота, так не працюватиме.
і находу в піцерії не похарчуєшся.
треба бути певним чином організованою людиною
Змінює образ життя певним чином
і заздалегідь купляти.
і находу в піцерії не похарчуєшся.
Змінює образ життя певним чином
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляНеваляшкина
дякую))
Интимная• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
так-так!
Нет, не все. Но как всегда - это больше вопрос ума и силы воли.
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляИнтимная
не бачу нічого поганого, щоб користуватися в цих випадках допомогою спеціаліста - викладача чи тренера.
Це не означає, що я буду менш стрункою, або менш обізнаною в мовах.
А гроші, я заробляю, це також питання розуму.
То можу витрачати.
На результат кінцевий це не впливає, ну хіба шо позитивно))
То можу витрачати.
Интимная• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
То можу витрачати.
Я предлагаю бесплатную альтернативу платной программе, о которой вы пишете - только и всего. А выбор уже за каждым человеком.
Блондинка в Шоколаде
• 08 июня 2023
Ответ дляИнтимная
Ви молодець!))
Семицветка• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Первое правило хорошего лгуна- врать нужно правдоподобно. Чем больше подробностей, тем лучше. Вы думаете, если вас наняли для рекламы, то для фирмы будет сложно проплатить курс для того, чтобы было подтверждение участия?)))
Это не расходы, поверьте мне.
Додекаэдр• 08 июня 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
воно не спрацює, люди не цінують те, що безкоштовно))
От трохи погоджуся. Але проблема не в тому, що не цінують, а тому що не вмотивовані. У того, в кого мотивація зашкалює і без програм худне, чудес нема.