Мавка• 08 июня 2023
Мовознавці, допоможіть з завданням, будь ласка
3г, ніби. А 4 вагаюсь між а та г
Мавка
• 08 июня 2023
Думки розділились. Як на мене то 4 а і г правильно, але варіант лише один
Ля-ля-ля• 08 июня 2023
Ответ дляМавка
Не п´яттю,а п´ятьма
Мавка
• 08 июня 2023
Ответ дляAny
3г неправильно. Там є протиставлення, при протиставленні окремо пишемо
Там і питається про окремо))
Ля-ля-ля• 08 июня 2023
Ответ дляМавка
П´яттю це в, ясно, що невірно
Тоді трьохста- неправильно. Такого слова взагалі немає.
ротцвеники• 08 июня 2023
Я вообще в 3 не вижу рядка, чтобы все слова писались с ’не’ отдельно. 3г - обкладинка некрасива. Почему ’не красива’ отдельно? Если бы было ’не красива, а страшна’ - тогда да, потому что это противопоставление. А так, мне кажется, вообще правильного ответа нет
Мавка
• 08 июня 2023
В четвертому не про відмінки, а про правильну форму вживання. Немає ніяких ’сороками’))
КошкинДом• 08 июня 2023
Я от одного не можу зрозуміти. Чого ви не вчите правила? Якщо це дитині завдання,то нехай дитина і відповідає. Якщо вам ліньки,то Гугл допоможе, але тоді нащо таке навчання?
Ксерокопия ночи• 08 июня 2023
Ответ дляротцвеники
Тому що не красива - це присудок.
Мавка
• 08 июня 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Дякую, так, трьохсот. Перевірила
ротцвеники• 08 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Тому що не красива - це присудок.
Який ще присудок? Там взагалі немає речень, тільки словосполучення
Ксерокопия ночи• 08 июня 2023
Ответ дляротцвеники
Прочитайте правила 6 класу спочатку
Ксерокопия ночи• 08 июня 2023
ротцвеники• 08 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Прочитайте правила 6 класу спочатку
Должно быть ’обкладинка некрасива’. То есть вместе
люблю_тортики• 08 июня 2023
Ответ дляМавка
А точно! Тоді трьохста -немає такого
ротцвеники• 08 июня 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
фото
Все вірно, але у прикладі не цілі речення, а словосполучення. Дуже некоректно сформульоване завдання. Бідні діти