Romashechk@• 08 июня 2023
Ответ дляkuskus
Схоже потрапили в АТБ, там люди і вийти не встигли, вони ж в тривогу працюють
Дивно , наші АТБ закривають завжди , мабуть деякі з небагатьох в місті, хто справді закривається .
Karamelka-Ольга• 08 июня 2023
Ответ дляfrolik
У мене теж. Дуже боялась, що почнуться тривоги.
Як Ваша здала?
Karamelka-Ольга• 08 июня 2023
Ответ дляМурнетка
У нас не закрывают на тревогу
И у нас не закрывают АТБ на тревогу. Торговые центры закрывают.
freedom_2015• 08 июня 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
+всі атб поруч працюють і сільпо теж ,ульрамаркет ,еко ,фора теж саме
ПЛЮС-МИНУС• 08 июня 2023
ппц в тех комментах. один пишет, что людей в АТБ поразрывало, а другой, что брехня. ну их нафиг. жду оф. инфу.
Romashechk@• 08 июня 2023
Ответ дляfreedom_2015
В нас маленькі магазини тільки працюють , в кого велика площа - закрито, бо може бути багато людей. Хоч в нас рахується відносно безпечно