Синиця у спідниці• 09 июня 2023
Словенська мова схожа на українську?
Квітоньки, словенська мова ( мова Словенії, та що на Балканах, не плутайте зі словачиною) схожа на українську мову? Нам її вивчити легко? І як гадаєте, скільки часу піде на вивчення ( самотужки) до розмовного рівню?
Тектологиня 80lv• 09 июня 2023
Схожа не більше, ніж будь - яка інша слов´янська мова. Звісно, її можна вивчити.
Первая ласточка инфляции• 09 июня 2023
Думаю так схожа як й словацька, на жаль немає такої мови, що б прямо без проблем з України приїхав та спілкувався сходу, потрібна адаптація, зазвичай десь 1 рік потрібен активного спілкування що б вухо звикло до слів та навчився говорити більш менш с місцевими. Я в Словаччині за 3 місяці тільки почав на відсотків 30-40 їх розуміти, та міг примітивно щось пояснити, запитати, в Словенії впевнений теж саме буде.
Лепетун• 09 июня 2023
Не дуже схожа , але, якщо добре прислухатися, то суть зрозуміти можна. Польська, наприклад, простіша