Ластовиння• 10 июня 2023

В кого балакучі чоловіки, а ви інтроверт. Як ви справляєтесь?

Чи змогли знайти підхід один до одного, щоб обом було добре? Познайомилась з МЧ. Мені в ньому подобається все. І його погляди на життя, і сам він як людина, і фізично подобається, і як відноситься до мене. Одне тільки, що мене частенько втомлює те, що він постійно хоче спілкуватися зі мною. Зустрічаємося декілька місяців. Чи попустить його з часом, як думаєте? Насправді не хочеться такого втрачати, але боюсь, що втомлюся від такої надмірної уваги все-таки. В нього серйозна робота, добре заробляє. Але водночас дуже простий і щирий зі мною. Для мене готовий на все. За все платить він, купує все він. Навіть не захотів знати, яка в мене зарплата. В нього принцип, що чоловік має забезпечувати сімʼю. І в той же час всі домашні справи робимо разом. Він мені готує сніданки, коли я в нього. Розмовляємо про майбутнє, хоче щоб я переїжджала до нього. В нього є ділянка під Києвом. Планує починати будувати будинок. І все в його розмовах, що це не його, а наше. Будує плани на майбутнє і воно в нього наше спільне. Це мабуть за щастя зустріти такого чоловіка. От і не хочеться, щоб необхідність в різній кількості спілкування могла все зруйнувати. Коли на роботі, то теж як тільки зʼявляється в нього вільна хвилинка, то пише-дзвоне. Коли я не відповідаю, то нормально реагує, що я можу бути зайнята, не ображається. Але інколи мені хочеться просто робити вигляд, що я зайнята, бо забагато мені цього спілкування. Інколи хочеться просто побути в тиші з самою собою. Казала йому про це, він говорить, щоб просто казала, коли хочу побути наодинці, щоб він розумів. І його не хочеться ображати і щоб в нього не пропало це «трепетное отношение». Як знайти баланс? Може в кого такий же балакучий чоловік, поділиться порадами?
Все будет, но потом• 10 июня 2023
Надо научиться включать режим радио. Мне 38, я не так давно научилась. Могу смотреть и не слышать что говорит человек. Как фон просто.

Весела пiсенька• 10 июня 2023
В нашій родині навпаки - чоловік інтроверт. Щасливо живемо. Пристосуєтеся до нього і буде все ок
Пасхальний тролік• 10 июня 2023
Ну так інтроверт на людях весь день мовчить, а потім вдома ввечері його прориває....А я на людях наговорюся, а вдома хочу помовчать :) я попереджаю, що у нього 5-10 хвилин - не більше :)
Посудомойка• 10 июня 2023
Автор, в мене такий чоловік і я теж тут тему створювала.
Немає ідеальних людей, є недоліки з якими потрібно миритись.
Тут почитаєш як один ні копійки не дає, інший мозг виносить за їжу, ще хтось з холодильника їжу не може дістати. В мене чоловік і заробляє і пікоується і дітьми займається і кухню з ванною миє, але триндить капєц і все інформативно з фактами зранку до ночі, реально, менше він говорити не стане, все залежить як домовитесь і як себе налаштуєте
хутряна володарка• 10 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А якщо і на людях і вдома мовчить, то це хто?
автор Ластовиння • 10 июня 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Як ви змогли? Ніхто не ображається? Ніхто не наступає собі на горло?
Посудомойка• 10 июня 2023
Ответ дляЛастовиння
Мій наприклад не може не говорити
Навіть коли сваримось і типу не розмовляєм його пробиває
автор Ластовиння • 10 июня 2023
Ответ дляПасхальний тролік
В мене біда що я і на роботі говорю, бо працюю з людьми. Мені з ним цікаво говорити, але не постійно. Мабуть спробую і я часові рамки розмов ставити)
Жена аллигатора• 10 июня 2023
а вы не привыкаете?
я вообще одиночка-холостячка
был любовник несколько лет - трындели ежедневно в мессенджерах и в реале. Я в шоке была что мужчина такой болтливый..
я как-то привыкла за пару месяцев, хотя поначалу напрягало..
после расставания даже отвыкала какое-то время - хотелось кому-то рассказать о происходящем))

сейчас уже я вновь молчунья и даже когда он иногда пишет, то нет желания постоянного общения))

Нічого вдягти• 10 июня 2023
Привчайте мужчину до моментів тиші,годин спокою,він же зараз на все готовий, привчайте,як буде у Вашій родині.
Ви б темку то прикрили. Бо все чудово у Вас, і мужчина цей ноги миє і упадає, умирає за Вами. Щастя любить тишу
Бува і таке• 10 июня 2023
Автор во-первых со временем он будет меньше говорить. Пока у вас новизна отношений,хочется много общаться все рассказывать и узнавать. У моего мужа еще фишка он очеееень долго и с подробностями рассказывает какое-то событие, я уже догадываюсь чем закончится,но он может полчаса детали рассказывать)) меня это кумарит,я в этот момент просто киваю и думаю о другом, если идем по улице,то еще проще иду людей рассматриваю на деревья смотрю, поддакиваю))
годовасик• 10 июня 2023
У мене так. Мені необхідно хоч трішки часу на себе. Я б і рада, щоб він деколи з друзями на пиво ходив, але він завжди хоче, щоб я з ним ходила. Спочатку чоловік лякався, коли я ’заглиблювалася в себе’ . Зараз вже звик і відчуває такі моменти. Але ми бачимось не щодня через його роботу.
Домовтесь, скільки разів на день зідзвонюватись. Наприклад,1 раз зранку, 1 раз в обід і 1 увечері.
За описом у вас просто ідеальний чоловік. Такий нюанс як балакучість можна стерпіти, але це, якщо ви його любите.
Патриоточка• 10 июня 2023
И муж, и сын - экстраверты, я - интроверт. К этому привыкаешь. На самом деле, много плюсов. До этого были длительные отношения с двумя интровертами (по-отдельности, конечно), так семью было сложно построить. Со временем становится скучно.
Весела пiсенька• 10 июня 2023
Ответ дляЛастовиння
Не знаю, як змогла) просто любимо один одного. З 18 років разом. А ось на горло інколи доводиться наступати. Але цинічного страшного - невеличкий компроміс
автор Ластовиння • 10 июня 2023
Ответ дляЖена аллигатора
а вы не привыкаете?
я вообще одиночка-холостячка

Заходять теми про переїзд. І я наче боюсь це робити через цю балакучість. Можливо з часом звикну. Просто зараз лякає, щоб не зробити дурниць.
Бува і таке• 10 июня 2023
Ответ дляЛастовиння
Автор смотрите, хорошие мужики на дороге не валяются, не протупите
Кумася• 10 июня 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Я якщо людина говорить щось важливе? Це неповага не слухати співрозмовника.
Электричка• 10 июня 2023
У меня такой муж, на батарейках. Это просто прекрасно, иначе наш брак уже давно скис, а так он говорит, развлекает. Я могу за вечер пару раз мугукнуть и сказать три слова. Ему требуется поговорить я слушаю. Мы идеальная пара.
автор Ластовиння • 10 июня 2023
Ответ дляБува і таке
Та от він може ще стрибати з однієї теми на іншу. Я не встигаю договорити щось, а в нього вже нові питання і репліки. Я його вже вчу не перебивати. Не ображається, сам знає свою проблему. А закінчення телефонної розмови може розтягуватись на хвилин 20, все він щось згадає наприкінці. Я вже паралельно щось читаю, розмовляючи з ним по телефону😁

hrushyk• 10 июня 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Мені так само 38
Я інтроверт,який живе з такою ж «електропізділкою»
«Режим радіо» часто виручає
Коли вже геть не витримую,то прямо прошу помовчати
автор Ластовиння • 10 июня 2023
Ответ длягодовасик
Наче люблю, коли на відстані особливо. Навіть чекаю його повідомлень. Переписуватись мені норм. Але коли телефонні розмови розтягуються на години, коли зустрітись не можемо, то в мене відчуття -О Боже, хочу тиші вже))
Посудомойка• 10 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
До такого не можливо привчити, я 10 років з таким живу, багато чого в ньому змінила, але перепрошую я какаю він ззовні відкриває барашку заходить і издить
Девальвация• 10 июня 2023
Ответ дляБува і таке
Ваш муж - мой брат наполовину))). Я или молчу, нет желания/необходимости комментировать/рассказывать и тд, или если рассказываю то уже со всеми подробностями и красочными деталями, смакуя их так сказать ))) и иногда могу заговорить и утомить родственников)))
но я не интроверт, я амбиверт.
Патриоточка• 10 июня 2023
Хуже, если вы рационал, а он иррационал. В ответе на 19 пост похоже на это. Тогда дополняемость по экстравертности-интровертности не спасет.
Пишу з калідору• 10 июня 2023
Придивіться ще. Занадто приторно,підозріло. ПС - пишу з власного досвіду
Злюка-закусюка• 10 июня 2023
Ответ дляхутряна володарка
Молчун)
Девальвация• 10 июня 2023
Ответ дляЛастовиння
Мені цікаво, ви коли винця вип’єте теж мовчки сидите чи все таки пробиває поговорити? )))
Янгол в камуфляжі• 10 июня 2023
А де ви познайомилися? Як обирали? Відразу було видно, що не жадібний? Іскра теж відразу з´явилася?
Я зараз у пошуку, мудрую де б хорошого знайти)
автор Ластовиння • 10 июня 2023
Ответ дляДевальвация
Тоді пробиває дуже))
автор Ластовиння • 10 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не повірите, на сз. Але це випадково. Він тільки зареєструвався і зі мною першою зустрівся. Іскра зразу зʼявилася. Він зразу проявив себе дуже правильно, а не так як більшість там таке щось.