Та_все_ок_будет• 11 июня 2023
Статус багатодітного закінчується під час роботи закордоном
Ситуація наступна.
Людина працює закордоном, інколи приїжджає, раз в декілька місяців.
Але старшій дитині скоро 18.
На той момент працюючий в Європі.
Чи зобов´язаний повернутися в момент позбавлення статусу, чи можна пізніше?
Наше законодавство не передбачає покарання чи штрафу?
Які юристи займаються роз´ясненням?
Але старшій дитині скоро 18.
На той момент працюючий в Європі.
Які юристи займаються роз´ясненням?
ЕлькиПальки• 11 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
Навіщо їм на пузі повертатись ?
Вони офіційно повернуться
Як захочуть звичайно
Що поки малоймовірно
Вони офіційно повернуться
Як захочуть звичайно
Що поки малоймовірно
Я не кажу ,що потрібно зараз. Мені цікавий механізм.
Та_все_ок_будет
• 11 июня 2023
Ответ дляПожмаковна
Дивлюся одного юриста. То він казав, що немає покарання для незаконно виїхавших навіть.
Офігіти.
Остільки ’волонтерів’ виїхали.
ЕлькиПальки• 11 июня 2023
Ответ дляЙцфыяч
По купленим довідкам, ніби ви не знаєте
Таке... Якщо у нього довідка, то все законно. Яка різниця як він ту довідку отримав.
У цьому випадку мені все зрозуміло.
Я півтора року катаюся туди - сюди. На початку чоловіків було на автобус 1-2. А тепер третя частина стабільно.
У цьому випадку мені все зрозуміло.
Творю чудеса• 11 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Тобто вони на пузі проповзли український кордон, а потім встали і пішли на кордон іншої держави і офіційно перетнули їхній кордон? Так? Мені просто цікаво як це робиться
Так, йдуть
Признаються що втекли від війни, загроза життю
Пишуть пояснювальну, плачуть
Їх відмічають /відпускають
Як ні, кажуть що втратили паспорт
Роблять новий ( вже в Польщі, наприклад ) і їдуть куди хочеш
Все
Пишуть пояснювальну, плачуть
Їх відмічають /відпускають
Як ні, кажуть що втратили паспорт
Все
Обращеница• 11 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Да, так и делали. Только в Румынии зафиксировано около 6200 таких
Творю чудеса• 11 июня 2023
Ответ дляЙцфыяч
По купленим довідкам, ніби ви не знаєте
Це законно
Їх випустили прикордонники
Перевіряли їх
Їх випустили прикордонники
Перевіряли їх
Творю чудеса• 11 июня 2023
Ответ дляОбращеница
В Молдові так робили теж
Я таких зустріла в черзі в Румунію
Двох
Направлялись в Чехію до жінок
Я таких зустріла в черзі в Румунію
Двох
Направлялись в Чехію до жінок
ЕлькиПальки• 11 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
Так, йдуть
Пишуть пояснювальну, плачуть
Їх відмічають /відпускають
Як ні, кажуть що втратили паспорт
Все
Пишуть пояснювальну, плачуть
Їх відмічають /відпускають
Як ні, кажуть що втратили паспорт
Все
Ок. Це роблять безпосередньо на кордоні? Чи йдуть у поліцію?
А паспорт? Приходить у посольство і каже, що втратив паспорт. Ок. Але ж по базі України він не виїжджав. А просить у Польщу новий паспорт прислати?
Дівчина Бобула• 11 июня 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так, от і думаємо якраз що робити далі.
Людина ще й комісована по стану здоров´я із армії в 90-х, тут не питання ’відкосити’
А які варіанти заробітку є? Я не повертаюся, бо роботи немає. А тут я заробляю на життя, іпотеку за квартиру в Україні і ще батькам допомагаю. Все впритик, але вистачає.
Якщо у вашого чоловіка так само з роботою перспективи не райдужні, то що тут вирішувати?
оксюморон• 11 июня 2023
Если дурак совсем, то пусть возвращается, больше не выпустят
Вы это реально спрашиваете, не шутите? Не верю, что есть такие законопослушные лошары! Люди платят деньги что ты выехать, а тут добровольно хочет вернутся и ждать повестки
Меня много• 11 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
То звідки тоді Україна про них знає?
Вони всі на території України.
так і дізнаються при перетині кордону)
Коли повертаються.
Творю чудеса• 11 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
А хто перевіряє бази ?
Не має закордонного. Потонув, згорів
Щоб його зробити, треба просто паспорт України, ідентифікаційний, і оплату в ДП документ
Навіть в посольство йти не треба
Не має закордонного. Потонув, згорів
Навіть в посольство йти не треба
оксюморон• 11 июня 2023
Ответ дляЙцфыяч
А шкода.
Не завидуйте
Если так за страну переживаете, то идите сами воюйте
ЕлькиПальки• 11 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
А хто перевіряє бази ?
Не має закордонного. Потонув, згорів
Навіть в посольство йти не треба
Не має закордонного. Потонув, згорів
Навіть в посольство йти не треба
Ну не в посольство так у пунктах прийому документів, то зрозуміло.
Маю рацію• 11 июня 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так, розумію
у нас ребенку 18 исполнилось, не возвращается. мы в Украине, муж там
ЕлькиПальки• 11 июня 2023
Ответ дляМеня много
так і дізнаються при перетині кордону)
Коли повертаються.
Так вони ж не дурні повертатися офіційно. З якого переляку?
Маю рацію• 11 июня 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Щось здається готують, але напевно з такою кількістю, яка перетнула кордон, дати раду неможливо
да можно , только не уверена что понравится(( тоже а такой ситуации
Пожмаковна• 11 июня 2023
Безліч виїхавших до війни
Як за три дні, так і за 10 років.
Ніхто не вертається.
Виїхав законно та й все по тому.
Як за три дні, так і за 10 років.
Ніхто не вертається.
Виїхав законно та й все по тому.
куркулиха• 11 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
А мене завжди цікавить вираз ’ незаконно виїхавших’ це хто такі? Вони на пузі кордон перетнули?
Так, є й такі. Через гори, річку
Цибулька зла• 11 июня 2023
Якщо чоловік виїде за кордон з мамою у якої інвалідність. Але вона повернеться через деякий час в Україну одна. Так як як не хоче перебувати за кордоном на час війни. Чи буде перебування чоловіка за кордоном без мами законним , зможе офіційно працювати?
Творю чудеса• 11 июня 2023
Ответ дляЦибулька зла
Зможе, як оформиться звичайно
Козачка• 11 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Деякі і на пузі насправді. В основному роблять фвктивні довідки волонтера чи перевізника
ЕлькиПальки• 11 июня 2023
Ответ дляКозачка
Довідка - то офіційно і законно
Стріляний птах• 11 июня 2023
У меня несколько знакомых выехало через линию фронта в начале войны, для Украины они все еще здесь. Можно не рассказывать про леса и поля на обратном пути, если вдруг ностальгия по родине проснется
Козачка• 11 июня 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Довідка - то офіційно і законно
Ви не зрозуміли, про що мова, їдуть і так, і так.
Козачка• 11 июня 2023
Ответ дляЦибулька зла
Звісно, зможе. Виїзд це справа України, і виїзд законний, робота - це справа країни перебування, треба оформити документи як того, хто рятується від війни.