Зараз на дієті• 11 июня 2023
Уход за инвалидом, отсрочка
Есть отец, инвалид второй группы, давно. Сейчас рецидив рака и лечение. Есть единственный сын, который может оформить уход. Но сын боится, что придётся постоянно ходить в военкомат и в один из походов не вернётся, так как "годен". Фактически один содержит отца, но живёт в страхе, что заберут. Вот реально ли сделать"уход за инвалидом" и жить /работать относительно спокойно?
ЖонДуан• 11 июня 2023
Сына спасёт информация с правильного источника о том, как правильно оформить этот уход. В военкомат лично там идти не нужно, все можно быстро и легко оформить с помощью нотариуса и передать доки им
Ананомчикус• 11 июня 2023
Чому він виїде разом з батьком за кордон? Там лікування нормально пройде
Зараз на дієті
• 11 июня 2023
Ответ дляАнаномчикус
Потому что отец категорически против... Даже под обстрелами отказался. ’тут родился, тут и умру’
Зараз на дієті
• 11 июня 2023
Ответ дляЖонДуан
То есть можно обратиться к нотариусу за помощью?
ЖонДуан• 11 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
То есть изучите для начала эту процедуру, там все описано подробно.
Сиджу тихенько• 11 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Удалено администрацией...
Зараз на дієті
• 11 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Удалено администрацией...
То есть надо ехать и умирать?
Сиджу тихенько• 11 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
То есть надо ехать и умирать?
Так можно лечиться бесплатно в других странах.В Германии, например
Тётушка Лошадь• 11 июня 2023
❓ Хто може отримати відстрочку від мобілізації у 2023:
▪️ особи, що були заброньовані державними органами влади, установами, підприємствами та організаціями;
▫️ тимчасово непридатні до служби за станом здоров’я (до 6 місяців з необхідністю проходження повторної комісії);
▪️ люди, які утримують трьох та більше дітей до 18 років (їх можуть призвати лише за згодою та місцем проживання);
▫️ чоловіки та жінки, які самостійно виховують дитину до 18 років;
▪️ ті, які виховують дитину з інвалідністю підгрупи А віком до 18 років. Також – хто утримує дитину з інвалідністю (з видами порушень функцій організму III-IV ступеня вираження);
▫️ чоловіки та жінки, які виховують повнолітню (18–23 років) дитину з інвалідністю I або II групи;
▪️ опікуни, усиновлювачі, прийомні батьки, піклувальники, вихователі дітей-сиріт і дітей, які були позбавлені батьківського піклування (віком до 18 років);
▫️ чоловіки, на утриманні яких перебуває троє і більше дітей, молодших за 18 років, і які були вже мобілізовані до лав ЗСУ;
▪️ опікуни осіб, що потребують постійного піклування, якщо немає інших людей, які можуть взяти на себе цей догляд;
▫️ нардепи;
▪️ працівники певних органів: військового управління, військових частин, установ, підприємств і організацій; ЗСУ; Міноборони; СБУ; Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації; Нацгвардії; Служби зовнішньої розвідки; Нацполіції; Держприкордонслужби; Нацгвардії тощо (мова йде про невійськових);
▫️ вагітні військовослужбовиці;
▪️ особи, які потребують відпустки для догляду за дитиною;
▫️ одна особа з подружжя, якщо обоє проходять військову службу і мають неповнолітню дитину (дітей);
▪️ учні та викладачі закладів професійної освіти;
▫️ наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники, якщо вони працюють не менш як на 0.75 ставки;
▪️ здобувачі професійної, фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти;
▫️ жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час війни.
▫️ нардепи;
▫️ вагітні військовослужбовиці;
Зупка_цем• 11 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
▫️ нардепи;
▫️ вагітні військовослужбовиці;
▫️ нардепи;
▫️ вагітні військовослужбовиці;
Т.е если у отца ребёнок-инвалид, но без подгруппы А, то всё, годен??
Ахереть
Знаю бакси• 11 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Удалено администрацией...
от чего нужно сына спасать? он и так не призывной.
нет ничего хуже мужика- сцыкуна!
Сиджу тихенько• 11 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
нет ничего хуже мужика- сцыкуна!
Да как-то мне все равно на ваше мнение. Человек имеет право бояться смерти,войны, боли. Бабы не ссыкуны, а мужики ссыкуны? Может ему его жизнь дороже вашей и он не хочет ее защищать.
Знаю бакси• 11 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
так себе аргументики.
Сиджу тихенько• 11 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
так себе аргументики.
Та мне все равно. Я на стороне мужчин, они лучше и человечнее женщин. А то такие, как вы, только и могут чужими жизнями распоряжаться. Чего вы не воюете? Только не надо про мужа, сына, папу в ЗСУ заливать
Знаю бакси• 11 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
’ я бежала за вами три дня, что бы сказать вам, как вы мне безразличны’.
Дюймовочка• 11 июня 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ахереть
Не ребенок инвалид,а ребенок с инвалидностью и так же имеет отсрочку ,подгруппа роли не играет .
Самая СоветЧиваЯ• 11 июня 2023
Что сделали мы в этой ситуации, только у нас не родители, а у меня, жены инвалидность. Чтобы не ходить в военкомат и не сталкиваться с человеческим фактором мы отправили все доки по почте ценным письмом с описью и уведомлением о вручении. Копии паспортов , копия о браке (в вашем случае о рождении) , справка мсек, пенсионное , заявление скачанное с интернета с просьбой не призывать (как то так, погуглите образец. Все сидим ждем ответа, вроде около месяца рассматривают
Мовчу, але хочу• 11 июня 2023
Автор, у мужа мать инвалид 2 группы, его заставили оформить, в документе написано, что он помічник, оформлял в отделе опеки при райадминистрации. Не сложно, но не быстро, около 3 недель. Без этой бумажки не давали отсрочку.
Ответ дляТётушка Лошадь
▫️ нардепи;
▫️ вагітні військовослужбовиці;
▫️ нардепи;
▫️ вагітні військовослужбовиці;
Не знаю, звідки Ви брали інформацію, але ось із Закону ’які мають дружину (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи;
{Абзац одинадцятий частини першої статті 23 в редакції Закону № 2122-IX від 15.03.2022}’ ст.23 - читайте
Ответ дляМовчу, але хочу
А вони там що, закони читати не вміють, хоча б ті, що їхньої роботи стосуються? Клас, працівники у воєнкоматах
Мовчу, але хочу• 11 июня 2023
Ответ дляAny
Не до мене питання. Можливо зайде хтось з працівників військомату і нам з вами відповість. У нашому місті так, коллега мого чоловіка таку ж саму довідку оформлював, доглядає за мамою і тіткою. Вони у різних військоматах були. Запоріжжя, якщо це має якесь значення
Маю декілька думок• 11 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
У Німеччині безкоштовно лікують?
Сиджу тихенько• 11 июня 2023
Ответ дляМаю декілька думок
У Німеччині безкоштовно лікують?
Да, беженцев по страховке. От рака точно, сестру знакомой лечили
Маю декілька думок• 11 июня 2023
Ответ дляСиджу тихенько
То це ж не безкоштовно. Страховку треба оплатити... Чи біженцям держава оплачує?
Сиджу тихенько• 11 июня 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Біженці на соціалі не оплачують її самостійно