ФсеСама• 12 июня 2023

Стрункі дівчата - в чому ваш секрет? Напишіть своє харчування за день?

Який приблизно у вас раціон за день? Чи обмежуєте себе? Чим замінюєте задоволення від їжі?
П´яна вишня• 12 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Ну можливо і набирається,всі ми різні. Я все життя його набираю і борюсь. Мама що 20,що в 53 роки однаково струнко виглядає. Їсть все що захоче і в якій захоче кількості. Торти,випічка і солодощі-то сама краща їжа для неї) але на фігуру не впливає. Я хіба понюхати можу
Жаль, что вы не унаследовали ее генетику((
талый снег• 12 июня 2023
Ответ дляП´яна вишня
Именно поэтому вы и пропускаете завтрак. Попробуйте последний раз есть в 4 дня. Утром вам будет сниться, что вы бежите к холодильнику😂
Вот не соглашусь. Если я поужинаю - просыпаюсь голодной. Если вечером не ем - то и утром не хочу особо.
Леди_в_ночи• 13 июня 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну, других худых под 50 не знаю, только с проблемой по здоровью
Під 50 уже в усіх є ті чи інші проблеми зі здоров´ям.