Чупа-чупс• 12 июня 2023
Сестра чоловіка
Плюс свекруха - а них ставлення до невістки як конкурентки. Син їм помагав фінансово багато років, а тепер в нього сім’я. Сестра теж вийшла заміж, але не проти від братової допомоги. Звикли. Як би ви себе поводили? Відкритого конфлікту не хочу
Всех анонимов аноним• 12 июня 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
а що у них за горе? Невиліковна хвороба? На їжу не вистачає?
Мабуть просто невиліковна звичка сидіти на шиї)))
Огірок та Помідорчик• 12 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Давати гроші дорослій жінці на постійній основі? І сама на всьому економлю. Навіть не знаю що поганого. От дали свекрусі полікувати зуби. Вона віддала дочці.
А вот перестаньте экономить, чтоб муж понял - не хватает, надо где то урезать!
Пускаю бісики• 12 июня 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Ми свою невістка не чіпаємо. Не чіпай гавно то не смердітиме. Коли мені потрібні були гроші я сказала про це братові. Він ввечері мені привіз скільки потрібно. За рік ми віддали. Не думаю що він посвящав свою жінку жінку що він мені щось давав. Бо їй би зараз зуби почали боліти, гемарой виліз би...що небудь аби нити що їй гроші треба.
Брат рік тому теж купував приміщення під магазин і брав у нас з чоловіком гроші. Домовились що віддасть за два роки. Віддає. Чоловік мій адекватний якщо що, він завжди дасть якщо треба. На те вона і сім´я щоб допомагати один одному .
Ви ж теж невістка чиясь. Значить і гавно теж🤷🏼♀️
Трільчиха• 12 июня 2023
Ответ дляБабо-лебідка
так вы в браке или после 20 лет пройденный этап?
В браке , но общения со свекрхой и сестрой нет уже )))
Чудовий каламбур• 12 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Автор, ви і самі в цьому винні.
Жінка, яка економить на собі, викликає лише бажання економити на ній.
Любіть себе, балуйте, вкладайте в себе, дітей по максимуму, щоб нічого не залишалось на халявщиків.
Natal_ka91• 12 июня 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Ви пишете про суми, які потрібні на якісь вкладення. У автора ж сестра просто звикла до щомісячних подачок. Не плутайте родинну підтримку і наглість. Не здивуюся, якщо вона ще й не працює.
Ответ дляЧудовий каламбур
Простой пример. Сестра покупает ноут и ее в магазине крутят на полторы тыщи за установку винды. Она мне звонит и спрашивает платить или нет. Я ей отвечаю - не плати. Я тебе бесплатно поставлю.
Обязательно у нее должно быть горе, чтобы я ей помог сэкономить полтора косаря ?
Чудовий каламбур• 12 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ну от не давав гроші, то всі ображені
Нехай собі ображаються)))
Це виключно їх проблеми.
Чудовий каламбур• 12 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ні, вони візьмуть все і ще попросять.
А ви такі безвідмовні?
Дайте і мені 1000 грн!)
Natal_ka91• 12 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ну от не давав гроші, то всі ображені
Ваш чоловік реально не розуміє, що в нормальній сім´ї такого споживацького відношення не має бути? Таке враження що ваш чоловік цими грошима купляє їхню любов, і щоб про нього гарно говорили
Пузата Хата• 12 июня 2023
Такие вещи пресекаются еще на етапе вы молодая, тонкая и звонкая.Без детей.
Счас сложнее.
Попросите у мужа сестры вашего мужа.
Счас сложнее.
Попросите у мужа сестры вашего мужа.
Natal_ka91• 12 июня 2023
Ответ дляПузата Хата
Счас сложнее.
Попросите у мужа сестры вашего мужа.
Счас сложнее.
Попросите у мужа сестры вашего мужа.
Я взагалі дивуюся як чоловік сестри це нормально сприймає, і йому зовсім не соромно.
Чудовий каламбур• 12 июня 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Я сестре помогаю по первой просьбе в любое время суток. Деньги не просит, но ремонт сего либо, что-то тяжёлое отнести принести или присмотреть или съездить вместе. Что такого то ? Это сестра, не соседка.
А чому їй чоловік не допомагає, який гарно заробляє?
Ответ дляЧудовий каламбур
Он хороший специалист в одних вопросах. Я в других. Он мне тоже помогал , когда мне нужна была помощь. Ну не шарит чел в компах и it. Так что теперь, дармоедам продавцам деньги платить на ровном месте?
И сестра, я уверен, всегда мне поможет, даже последней копейкой ежели что .. Дружить надо со своими...
Бабо-лебідка• 12 июня 2023
Ответ дляКофр для ноги
Я бы удалила их из жизни своей семьи. И жила бы счастливо
вот вырастите своих детей и удаляйтесь из их жизни.
Чудовий каламбур• 12 июня 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Тема не про безкоштовні поради чи послуги, а про утримання дорослих зрукаминогами людей.
Чудовий каламбур• 12 июня 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Скільки ви даєте щомісячно своїй сестрі, економлячи на собі?
Чудовий каламбур• 12 июня 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Тема как обычно разбрелась в разные стороны, кто во что горазд. Не стройте из себя строгого модератора.
А ви для початку почитай автора, щоб розуміти суть проблеми.
Сиреневая цапля• 12 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Є 2 дітей, сестри чоловік непогано заробляє, але вони звикли до щомісячних платежів. Мама ті гроші відлавала доні і то її заначка чи гроші доя себе.
не відправляйте гроші, купуйте необхідні речі.
Допомагати заміжній сестрі, якщо там не крайня скрута - це вже геть перебір.
Якщо що, то я сестра, є старший брат, коли була студенткою, купував мені телефони і так старався допомагати.
Але я вже давно заміжня і заробляю, які ще грошові перекази можуть бути?
Запасная спина• 12 июня 2023
У нас было. На минуточку неродная, а двоюродная сестра мужа ему высказывала, что он, как женился, все для своей семьи, а на них забил. А сейчас, спустя 20 с лишним лет эта сестра осталась одна, без работы и опыта работы, и свекровь пытается нам ее подсунуть на содержание.
Кофр для ноги• 12 июня 2023
Ответ дляБабо-лебідка
О, мамо. Вы в черном списке, adios!
заварний look• 12 июня 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Там манипулируют и давят на жалость. Я все это проходила эти вечные ’ нема грошей’) а сами жрут лучше чем мы)
Так почему женщина видит, а мужик нет? И у самого семья не то, что не в бриллиантах. А в экономии.
заварний look• 12 июня 2023
Ответ дляА у нас макарошки
В семье секретов быть не должно. А то сестрицы бусинки. А невестки прям гавно. Что ж вы своего брата не научили выбирать не гавно, а на сестричку манипулятора похожую!
заварний look• 12 июня 2023
Ответ дляТрільчиха
Мой супруг оплатил своей сестре знания английского , я его не выучила в силу занятости и финансы пошли на нее наши . Благодарность такая что она мне зарубежом высказала что я лошица без знаний языка , а она умная :))) Ну вот эта умная и осталась одна со своим умом :))
Сочувствую(