Реверанс• 13 июня 2023

Кохання чисте, як сльоза. Або про прайс на послуги. Навіть не соромиться

Хто там захищав недо-вдову?
Юния13• 13 июня 2023
приклад: звідки у нас депутати, як вони їми стають, та що з ними робиться

Юния13• 13 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Це фейк , в неї на сторінці була б позначка поруч з іменем офіційного аккаунту
много укр.источников про это пишут
Русні здаПи• 13 июня 2023
Ответ дляЮния13
много укр.источников про это пишут
Та яка різниця хто пише якщо це очевидно що фейк. Зайдіть на її сторінку і гляньте як виглядають її повідомлення
Юния13• 13 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
ви думаєте вона про це буде писати
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляМаша6
Вам не набридло,жіночко?
Удалено администрацией...
KateSavch• 13 июня 2023
Ответ длячаревна
Я читала, что она обратилась в суд, потому что жила с ним более 5 лет гражданским браком. Я не вкурсе, как там по нашим законам, есть такое?
Есть такое. Если жить больше 5 лет вместе, то можно признать это ’фактическим браком’. И по закону фактический брак приравнивается (!) к обычному.

Тут ниже писали что фактический брак дает право только на 4 очередь в наследовании. Это да. НО, это ж касается только наследования, то есть добрачного имущества. А если Давинчи покупал свою квартиру в период их сожительства - то тогда эта квартира уже считается как общая совместная собственность и Алина имеет право на 50% квартиры. И наверное будет иметь право и на часть от 15 миллионов.
Вот такие дела.
Екатерина27• 13 июня 2023
Ответ дляKateSavch

Вот такие дела.
Писали, что эту квартиру ему подарили за службу.
Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
чаревна• 13 июня 2023
Ответ дляKateSavch

Вот такие дела.
Наверно будут считать совокупность времени, проведённого вместе. Все таки жизнь в мирное и военное время, тем более они находились на службе и как писали она училась это немного другие отношения. Посмотрим
Пока есть время допишу, хорошо бы выслушать другую сторону конфликта

Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Можна посилання?
Посилання німа
Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Значить весь батальон має право на майно .
Ви лізите не в свої справи,жінко зупиніться!!!
Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Гроші.Так,іскренне любила
А вам так і заздрісно,ай
Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляЕкатерина27
Так факт их совместного проживания вообще никто под сомнение не ставит. Но не все проживающие вместе хотят, чтобы сожитель после его смерти отобрал все у матери и сестер.
А якщо із матір´ю і сестрами були не дуже відносини,що тоді?
Найближчі родичі зазвичай найбільш меркандильні коли справа до спадків та грошей доходить.
Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Не настільки?
Сьогодні по її проханню облили і вкинули в сміттезбірник Тараса Чорновола.У Арьевих спалили машину разом з гаражем.
Так,що полювання на порохоскот,як вона висловилася розпочато
Тобто полювання на вас
Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляmedlar
Мабуть так. Вважаю, що не може людина в здравому глузді такого написати
Так, автор же пише і нічого
Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Сходіть подивиться,як вона радіє,що ’покарала ’Чорновола.
А що не так?!
Він же в регіони пішов до Януковича
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляМаша6
Ви хто ?
Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Ви хто ?
А ви?
автор Реверанс • 13 июня 2023
Ответ дляМаша6
А вам так і заздрісно,ай
Матір Дмитра шкода,але в деяких мізків тільки на смайл вистачає.Вам не зрозуміло,що родина проти ? В родини велике горе.На що заздрити?

Маша6• 13 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Вас це яким боком стосується?!

Ви не можете знати ,які в нього були відносини з його родиною!