Жінка з перцем• 14 июня 2023

Нічого більше не хочеться.

Декілька місяців як зловила себе на думці, що нічого більше не бажаю. Немає мрії, немає бажання щось придбати, зробити.
Якісь такі повсякденні може й бувають, а так нічого.
Втратила себе чи що?
Криза середнього віку?
Вигоріла?
Мені 35+, діти , чоловік
Начальник Анонимов• 14 июня 2023
Майже так само. А особливо оці всі зовнішня мішура: манікюр, макіяж, нові шмотки. Не приносить задоволення

Ниф_ниф• 14 июня 2023
Пора на антидепрессанты.
Дама-мадама• 14 июня 2023
Коханця заведіть 😂
КартаБезКомиссий• 14 июня 2023
Авторко,не обезцінюю ваші почуття,але всі живі,здорові,разом .
Подружка сина похоронила ,каже :’ знала б ти як я чекаю його дзвінка .Все б на світі віддала за той дзвінок.’
Додаю напруги• 14 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
В мене так само, але померла мати - вчора наснився сон, що війна, а зв´язку нема, я їй дзвоню в надії, що раптом вона мене почує, і дзвоню їй, і дзвоню, а мені чоловік каже - Ти так просидиш цілий день на телефоні, а я кажу - і нехай, а мені сказати одне слово їй. А він мені - яке? А я йому - мама! І вона почує і буде знати, що я жива! А я її почую і буду знати, що вона жива!
Я так ридала, і чоловік навіть расплакався. Але мами вже нема((
Счастье_же_вот_оно• 14 июня 2023
Не гнівіть Бога.Ви і ваші рідні живі,здорові.В вас є чоловік,діти,у багатьох цього всього немає...Знаходьте радість в простих речах,і буде вам щастя)
Додаю напруги• 14 июня 2023
Ви знаєте, а я для себе так вирішила - тут живу на землі - є чоловік, донька - добре, а якщо мене не стане, то і на тому світі є з ким побачитись і зустрітись - там мама моя. То мені будь де добре буде. То трохи легше жити.
Зараз все скажу• 14 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Чтобы уметь находить радость в простых вещах- нужно пройти долгий и трудный путь или учиться этому долго. А ваши слова- это похоже на ’добить падающего’. И при этом богом прикрывать, так вообще верх цинизма!

Автор, ищите психологов, хоть на ютюбе, хоть где.
Додаю напруги• 14 июня 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Теж так хочу почути дзвінок від мами, потеревенити з нею, або я навіть просто помовчати готова аби ми йшли разом і гуляли, а вона б мені про щось своє говорила

Додаю напруги• 14 июня 2023
Вибачаюсь, автор, що про сумне тут написала і тему Вам трохи зіпсувала. Пробачте!
Мисс Кэти• 14 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу

А я думаю надо разрешить себе, прожить такое состояние.
И кстати позавчера психолога одного слушала, с Шихман интервью, про кризисы, ну правда, это подготовка, к новому чему то, послушайте, чтоб я тут не пересказывала, а вообще автор в нашей ситуации это нормально, вы чего. Такой трэш, конечно, какой там, не понимаешь вообще где верх где низ
автор Жінка з перцем • 14 июня 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я намагаюся. Заставляю себе , але не завжди виходить
автор Жінка з перцем • 14 июня 2023
Ответ дляМисс Кэти
От Ви праві, такий треш кожного дня...Важко(

Дякую, пошукаю, послухаю.
Нового чогось хочеться, от точно! Змінити, знаєте, все прям з ніг на голову! Поки не зовсім розумію як. А головне щоб по власному бажанню, а не вимушено
автор Жінка з перцем • 14 июня 2023
Ответ дляДодаю напруги
Та не треба вибачатись! Все добре!
Розумію, для кожного свій біль. І як то кажуть ’все пізнаємо в порівнянні’.
автор Жінка з перцем • 14 июня 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Шмотками взагалі не горю. Так, люблю щось нове придбати, таке щоб аж дуже подобалось, головне щоб було комфортно. А так як наприклад, в мене подруги чи куми, кожного тижнв-місяця щось нове, то ні, таким не страждаю. Мені вистачає улюблених джинсів , кросівок і футболок)
А в такий час так взагалі, переоцінено всі матеріальні цінності.
автор Жінка з перцем • 14 июня 2023
Ответ дляНиф_ниф
Пора на антидепрессанты.
На які?(
Треба до невропатолога
автор Жінка з перцем • 14 июня 2023
Ответ дляДама-мадама
Коханця заведіть 😂
Я закохуюсь в свого ж чоловіка заново))
Ниф_ниф• 14 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
На які?(
Треба до невропатолога
До психиатра, невропатолог не назначает ад