Коко На Страже• 14 июня 2023

Доброго дня)Греція, Албанія чи Чорногорія?

Доброго дня усім)
Підкажіть, будь ласка, куди поїхати з дитиною?
Греція Албанія чи Чорногорія?
Де на готелі більш привабливі ціни? Цікавить все включено.
Дякую усім за відповідь.
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Відпустка у липні 😥
Ну в липні теж ок, вже прогріється все. Але Чорногорія така тонізуюча вода завжди. Але красива країна. Але це все не для олл.
автор Коко На Страже • 14 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
А у Турції жара, не знаю куди поїхати 😅
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляВесотехник
Була в Греції на олл.
Все ок.
З дитиною кожного разу в пошуках таверни для прийому їжі шукати не буде зручно. Ціни на перекуси/ фрукти в магазинах - космос.
Не вигадуйте, ціни як у нас, а то і нижчі бувають. На олл нема сенсу в грецію їхати. В Карпати в готель з басейном той же ефект, і дешевше буде.
Рожки-да-ножки• 14 июня 2023
Ответ дляВесотехник
Була в Греції на олл.
Все ок.
Вот и меня это останавливает. Я с двумя детьми не хочу носиться в поисках чем их накормить постоянно.
Рожки-да-ножки• 14 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Эффект моря или какой эффект?
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
В Греции тоже. На 2+1 9 дней олл инклюзив от 140 тысяч грн. В Черногории примерно так же. Сами в шоке, не можем найти достойный вариант.
Завжди такі є, що їм дорого, а потім слухають з розкритим ротом про твої подорожі, бо вони були на відпочинку за такий же бюджет, як і тм, але бачили лише столи з їжею і лежаки біля басейну. Дівчата, чкщо водите машину, то беріть готелі на сніданках - 3, 4, авто в оренду на всі дні, і повірте - ви в готелі лише спатимете.
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
А у Турції жара, не знаю куди поїхати 😅
Я обожнюю Грецію. Я б на Крит, Родос, Закінтос помчала. На перших двох була, на третій збиралися в 2022, а поїхали в Іспанію, війна все перепоганила.
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Эффект моря или какой эффект?
Ефект - тюленя в закритому вольєрі.
автор Коко На Страже • 14 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
А якщо обирати сніданки і вечерю є смисл?
автор Коко На Страже • 14 июня 2023
Ответ дляЦвірінь
В Албании не была, Грецию и Черногорию объездила полностью. Мне кажется эти две страны не для олл инклюзива.
А у Турції були? Якщо у липні? Тоді у який регіон краще поїхати ?
Дякую за відповідь
Барабан для дорослих• 14 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
А у Турції жара, не знаю куди поїхати 😅
На Егейське узбережжя може?
Советчица Года• 14 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
Так там не в русском языке речь, они в футболках Россия, я из росии , с ZV
Музыка их орет на пляжах типа Газманова, я русский и тд.
Хочешь, не хочешь а они вокруг
Флаги торчат на балконах где живут фу, я лично в конце месяца сваливаю отсюда, достаточно с меня их
Жуть какая, в Черногорию больше не ездим, хотя любили ее очень, недорого и природа хорошая.
В хорватии говорят сейчас хорошо
Иванка Бур• 14 июня 2023
Ответ дляСоветчица Года
В хорватии говорят сейчас хорошо
Там кодло просто рашеров, бесит что местные молчат и разрешают. Эти свастики на балконах, вещах, на машинах.
Футболки с Путиным и логотипом войны что взрослые, что дети носят. Самый шок видела собаку с zv выстиранными на спине 🙁.
За этот месяц наехало прям самые отбитые, я досиживаю оплату и сваливаю.
Советчица Года• 14 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
Как раз думала ехать, спасибо, точно не поеду, а то драться еще буду, а я все таки интеллигентная женщина, но подраться могу, лучше не искушать))
Иванка Бур• 14 июня 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я потому все описала, одно дело не зная попасть так. И другое когда можно узнать тут как сейчас обстановка, ясно что русские везде но тут прям вакханалии
На день Раши тут с утра до ночи то гимн орал, то Газманов, Циганова и этот я русский 🤮🤮
В кафе столики с флажками были те что они забросили себе, да что говорить уже и меня везде на русском
Рожки-да-ножки• 14 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Не вожу, муж не выездной, двое детей. Что предлагаете, стоять у плиты в качестве альтернативы?
Mariya.s• 14 июня 2023
Автор, з цих трьох напрямів, щоб з дитиною + на ’ол’ був би ХОРОШИЙ вибір готелів, в т.ч. різнопланового бюджету, а крім ’ол’ ще й дитяча інфраструктура при готелях - Греція. Подивіться для початку Крит.
kristi_ana• 14 июня 2023
Автор, Ви на автобусі збираєтесь чи літаком? Теж думаю за Грецію, але не знаю як туди буде автобусом їхати якщо наприклад зі Львова, то дуже важко?
Весотехник• 14 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ціни з грецького лідла. То дешево ? В нас в липні персики по 360 грн ? А 100 грам ковбаси 80? До якого їхати орендованим авто по серпентинах 25 хв.
Авто за 3 дні 200 євро+пальне. +Страховка на авто по Європі.
Ціни в магазинчиках біля готелю майже в 2 рази вищі .
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Дивіться по Вашому темпу, ми одного разу брали сніданки - вечері, із 11 днів лише один раз вечеряли в готелі, а так не встигали.
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляВесотехник
Тоді краще вдома сидіти, нащо ті трати з таким підходом. Брала персики в серпні в греції по 60 центів. Авто на 8 днів 240 євро+ 150 євро бензин, страхрвки не було, не фанитазуйте. Дурні ціни можна будь-де знайти, було б бажання. У Вас я бачу воно велике.
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ні - сніданки і вечері, або лише сніданки, як Вам краще, а обід в таверні, смачно скрізь. Обід на 1 особу може обійтися від 2,5 до 6 євро. Окрема стаття - це морозиво, якщо любителі.
Бутербродница• 14 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
Это Будва или повсюду такое вторится?
Иванка Бур• 14 июня 2023
Ответ дляБутербродница
Это Будва или повсюду такое вторится?
Повсюду, я была в дубровнике,будве,Монтенегро, бечичи, которе, на сан стефане и в Тивате ( я тут больше года)
Рожки-да-ножки• 14 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Але ж ту таверну треба знайти ще. Діти ледве плетуться з пляжу. Треба помитися, перевдягнутися і йти кудись по пеклу поза готель щукати таверну. Діти перебірливі, не факт, що незнайому їм грецьку кухню їсти будуть. В готелі ж звичайні гарніри, картоплю, курку ж точно знайдуть.
Невісточка ж• 14 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Таверни скрізь, на кожному кроці, на пляжі, по дорозі до пляжу. В тавернах їжа на будь-який смак - картопоя, курка точно є. Ну то таке, хто як звик, без авто якість відпочинку страждає, але що поробиш, краще так діток трішки розважити, ніж під ракетами сидіти все літо. Шукайте на свій смак і гаманець, я просто поділилася досвідом.
Рожки-да-ножки• 14 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Дякую
автор Коко На Страже • 14 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Не підкажете як в Халкідікі, варто туди їхати
Роздратована шкіра• 21 июня 2023
Ответ дляИванка Бур
В Черногории кодло рашистов сейчас
Я за Грецию
І українців там багато. На кожному кроці чула рідну мову.
aliceinwonder• 22 июня 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Зачем вам all? Там чудесная местная кухня, наслаждайтесь ею, а не континентальным all inclusive